м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Заголовок: Професійне вдосконалення в клініці Implant Plus у Верхаймі

Дата: 30.06.2013

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, доктор Вадим Георгієвич Климентьєв, разом із німецькими колегами пройшов курс підвищення кваліфікації в клініці Implant Plus у Верхаймі, віце-президента DGOI, доктора Фреда Бергманна. Це подія, яка відбулася 30.06.2013, відкриває нові перспективи для інтеграції передового досвіду в практику Європейського Стоматологічного Центру в Україні.

Професійна експертиза доктора Фреда Бергманна: запорука успіху

Доктор Фред Бергманн, віце-президент DGOI, є одним із провідних фахівців у галузі ортопедичної імплантології. Його досвід, що включає понад 25 000 успішно встановлених імплантатів у власній практиці, обширну підготовку в галузі челюстно-лицьової хірургії та постійне підвищення кваліфікації, роблять його авторитетним лідером у сфері стоматології.

Фокус на пацієнта: індивідуальний підхід до лікування

Центр уваги доктора Бергманна завжди спрямований на пацієнта, намагаючись надати найкращий варіант терапії для кожної особи. Його методи відзначаються м'якістю та стабільністю, надаючи лікуванню особливу цінність.

Інтеграція досвіду в практику Європейського Стоматологічного Центру

Участь головного лікаря Климентьєва в курсі в клініці Implant Plus у Верхаймі дозволяє ефективно інтегрувати передовий досвід Фреда Бергманна та інших німецьких фахівців в практику Європейського Стоматологічного Центру в Україні. Це відкриває нові можливості для надання високоякісної терапії пацієнтам на рівні кращих світових стандартів.