м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Вадим Георгійович Климентьєв: Інтеграція досвіду професора Георга Нентвіга та переваги системи імплантатів Ankylos у практиці Європейського Стоматологічного Центру

Дата: 7-8 грудня 2012 року

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Вадим Георгійович Климентьєв, знову розширює межі професіоналізму, інтегруючи передовий досвід фахівців світового рівня. У грудні 2012 року він успішно завершив курс підвищення кваліфікації в престижному Інституті імені Гете у Франкфурті під керівництвом професора Георга Нентвіга, одного з провідних фахівців в галузі стоматології та розробника системи імплантатів Ankylos.

Курс в Інституті імені Гете: перетворюємо досвід та технології з Європи

Курс, проведений під керівництвом професора Георга Нентвіга, став унікальною можливістю для Вадима Георгійовича Климентьєва освоїти передові методики та досвід в галузі імплантології, представлені провідними західними фахівцями. Особлива увага приділялася інтеграції цих знань у стоматологічну практику.

Передові технології в роботі Європейського Стоматологічного Центру

Досвід, отриманий від провідних західних експертів, успішно інтегрується у роботу Європейського Стоматологічного Центру. Вадим Георгійович Климентьєв, слідуючи за покажчиками визнаних технологій, успішно адаптує передові методики у своїй практиці.

Гарантія якості на європейському рівні для пацієнтів

Цей підхід забезпечує пацієнтам впевненість у тому, що послуги, які надаються в Європейському Стоматологічному Центрі, відповідають високим стандартам європейської стоматології. Перенесення досвіду від провідних світових фахівців дозволяє центру надавати медичні послуги на передовому рівні, поєднуючи передові технології з турботою про пацієнтів.

 

С профессором Георгом Нентвингом

8 декабря 2012 экзамен в институте имени Гёте по имплантологии во Франкфурте.