м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Інновації в Регенеративній Стоматології: Європейський Стоматологічний Центр Першим в Україні Застосовує Технологію PRGF-ENDORET

Дата: 16-17 липня 2012 року

Місце: Інститут Біотехнологій BTI, Іспанія

Європейський Стоматологічний Центр продовжує свою місію впровадження передових технологій в українську стоматологію. З 16 по 17 липня 2012 року головний лікар центру, Вадим Георгійович Климентьєв, організував і очолив поїздку лікарів з України в Інститут Біотехнологій BTI в Іспанії.

Навчання Українських Фахівців Технології PRGF-ENDORET

Основним напрямком навчання в Інституті Біотехнологій стала робота з плазмою людини, насиченою факторами росту, за розробкою Едуардо Анітуа з Іспанії. Ця революційна технологія покращує регенерацію тканин і була предметом курсу, який проходив під керівництвом досвідчених фахівців.

Ексклюзивне Представництво Інституту Біотехнологій в Україні

Під керівництвом головного лікаря Климентьєва Європейський Стоматологічний Центр став ексклюзивним представником Інституту Біотехнологій Іспанії (BTI) в Україні. Це партнерство відкриває нові горизонти для стоматологічної практики в країні.

PRGF-ENDORET: Технологія Майбутнього в Україні

Завдяки зусиллям нашого головного лікаря, в нашій клініці тепер доступна унікальна технологія PRGF-ENDORET (плазма, збагачена факторами росту). Ця послуга стає доступною в Україні виключно в Європейському Стоматологічному Центрі.

Ексклюзивні Права на Застосування Технології в Україні

Пацієнти тепер можуть скористатися ексклюзивними правами на використання плазми, збагаченої факторами росту, в нашій клініці. Ця інноваційна послуга відкриває нові можливості для регенерації тканин і підвищення ефективності стоматологічних процедур.

Європейський Стоматологічний Центр продовжує слідувати своєму завданню, надаючи пацієнтам найвищий стандарт стоматологічного обслуговування з використанням передових технологій.