Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Робочі години:
Пн-Нд: 9:00-19:00
Працюємо без вихідних
3-4 травня 2019 року головний лікар Європейського Стоматологічного Центру к.м.н. Expert DGOI Климентьєв Вадим Георгійович прослухав курс лекцій на кафедрі щелепно лицевої хірургії

3-4 ТРАВНЯ 2019 РОКУ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ к.м.н. EXPERT DGOI КЛІМЕНТЬЄВ ВАДИМ ГЕОРГІЙОВИЧ ПРОСЛУХАТИ КУРС ЛЕКЦIЙ НА КАФЕДРІ ЩЕЛЕПНО ЛИЦЬОВОЇ ХІРУРГІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ Г. ВЕРОНА ІТАЛІЯ. 
Національного Медичного університету м Верона Італія. Курс лекцій був присвячений темі швидкої реабілітації пацієнтів за допомогою дентальних імплантантів з негайною навантаженням, Immediate loading, Ця тема має особливу актуальність зараз в Європі. Лекційні дні вели провідні Італійські і Американські професори. Обговорювалися питання переваги установки дентальних імплантантів з негайною навантаженням і швидкої реабілітацією пацієнтів. Наведено Європейська статистика і параметри часу і термінів оперативного втручання в порожнині рота. Чим менше часу проводиться оперативне втручання тим менше після операційних ускладнень і вище відсоток остаточного успіху. Так само приведена Європейська статистика щодо кількості оперативних втручань пов'язаних з відновленням кісткової і м'якої тканини з подальшою установкою дентальних імплантантів. Розглянуто сучасні Європейські методики дозволяють максимально скоротити кількість оперативних втручань в порожнині рота, реконструкції альвеолярного гребеня і м'яких тканин, для подальших сприятливих результатів. Розглядалися теми мінімально травматичною хірургії (MIMI) з мінімальним пошкодженням тканини. А так же методики і Європейські стандарти якості надання стоматологічної допомоги Багато методики вже давно успішно застосовуються у нас в Києві в Європейському Стоматологічному Центрі. Всі нововведення, Європейські стандарти якості та протоколи лікування, які ще не впровадили в повсякденну практику, будемо інтегрувати в Європейському Стоматологічному Центрі в Києві на території України.Для надання нашим пацієнтам Європейської сучасної Стоматологічний допомоги.
 

 
м. Київ, вул. Срібнокільська 12, секція 6
(044) 221-46-90
(044) 573-74-02
(044) 374-01-34
(067) 238-22-85
www.europe-stomatolog-centre.com.ua
[email protected]

Залишились питання?

Ми з радістю поділимося досвідом