Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Робочі години:
Пн-Нд: 9:00-19:00
Працюємо без вихідних
2 ЛИПНЯ 2019 ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР СТАВ НОМIНАНТОМ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ ДОСЯГНЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСАМБЛЕЇ В МИЛАНIі

2 липня 2019 Європейський Стоматологічний Центр став номінантом міжнародного Форуму досягнень Європейської Бізнес Асамблеї, який проходив в Мілані, Італія.
Європейський Стоматологічний Центр представляв головний лікар — Климентьєв Вадим Георгійович.

Коли мова йде про обмін діловими знаннями, комунікаціями з керівниками вищої ланки і європейськими експертами з усього світу і про натхнення від визнання досягнень компаній — Мілан (Італія), є підходящим місцем!
Протягом 19 років форуми і зустрічі проводилися на найвищому рівні в найпрестижніших місцях Європейських столиць: Лондон — в Британському інституті, Відень — у Імператорської резиденції, Хофбург — в Оксфордської ратуші та інших престижних місцях.

2 липня палац Вестін у Мілані став місцем зустрічі лідерів регіональних кампаній, засновників та лідерів галузі в різних сферах, як частина Міланського форуму досягнень.
Учасники отримали унікальну можливість проявити себе, побачити, як інші компанії навчаються на вищому рівні еліти. Гості та учасники мали можливість обмінятися діловими стратегіями, новими і перевіреними знаннями, спілкуючись з колегами та успішними лідерами галузі різних країн.

Для Європейського Стоматологічного Центру велика честь бути номінантом і отримати Диплом Європейської Бізнес Ассамблеі.Ми будемо і надалі намагатися відповідати всім європейським стандартам надання медичної допомоги.

 

 

 
Залишились питання?

Ми з радістю поділимося досвідом