Європейський Стоматологічний Центр: в ногу зі світовими досягненнями!

26-28 вересня 2019 року головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI, член BDIZ EDI Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь у 28-му Конгресі Європейської Асоціації Остеоінтеграції EAO, який відбувся у Лісабоні.

На цій важливій події були представлені сучасні європейські методики стоматологічного лікування, доповіді про поліпшення реабілітації пацієнтів у післяопераційний період, а також нові методики малоінвазивної дентальної імплантації та хірургії.

Всі передові методики, які обговорювалися на Конгресі, будуть інтегровані у роботу Європейського Стоматологічного Центру. Це дозволить нашим пацієнтам отримати доступ до передових європейських методик, а нам підняти якість лікування на новий рівень, зробивши для пацієнтів процедури більш комфортабельними, менш інвазивними та скоротити терміни реабілітації.

Європейський Стоматологічний Центр завжди перебуває у центрі інновацій та передових методів лікування. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які використовують сучасне обладнання, щоб забезпечити нашим пацієнтам європейську якість послуг.

Європейський Стоматологічний Центр – це:

  • Імплантація зубів у умовах складної клінічної картини. Наш гасло: "Ми можемо те, що не можуть інші".
  • Інноваційні методи лікування, включаючи метод мінімально інвазивної імплантації (MIMI).
  • Висококваліфіковані спеціалісти.
  • Сучасне стоматологічне обладнання.
  • Європейська якість послуг з імплантації та протезування зубів

Довірте своє здоров'я професіоналам!