м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр: участь у 5-му Національному Стоматологічному Конгресі.

18-19 жовтня 2019 року в Києві відбулося головне подією року у стоматологічній галузі України – 5-й Національний Стоматологічний Конгрес.

Європейський Стоматологічний Центр виступив одним з організаторів і взяв активну участь у цьому масштабному заході.

Запрошеними Європейського Стоматологічного Центру до роботи конгресу взяли участь професор університету DTMD Люксембург Карстен Камм і Президент Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI) професор Фред Бергманн.

Варто відзначити виступ на конгресі з доповіддю головного лікаря Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., експерта DGOI, почесного члена DGOI, члена BDIZ EDI Вадима Георгійовича Климентьєва. У цій доповіді він представив складні клінічні випадки з практики центру, лікування яких здійснювалось в рамках інтеграції європейських стандартів і протоколів української медицини.

У фінальній частині конгресу відбулася церемонія нагородження учасників. За "вагомий внесок у розвиток стоматології України" Європейський Стоматологічний Центр був відзначений "Почесною відзнакою громадської організації стоматологів України", яку вручила президент асоціації стоматологів України професор Ірина Петрівна Мазур. Це висока оцінка діяльності центру та його прагнення до впровадження передових європейських методик лікування в українську стоматологію.

Європейський Стоматологічний Центр пишається своїми досягненнями і вдячний усім, хто брав участь у 5-му Національному Стоматологічному Конгресі!