18-19 Жовтня 2019 року ЕCЦ був представлений на 5 Національному Стоматологічному Конгресі
Європейський Стоматологічний Центр дякує Президента Асоціації Стоматологів України професора Мазур Ірину Петрівну за високу оцінку роботи підприємства і за надану честь бути представленим на 5 Національному Українському Стоматологічному Конгресі!

18-19 Жовтня 2019 року Європейський Стоматологічний Центр був представлений на 5 Національному Стоматологічному Конгресі який відбувся в Києві в Президент Готелі. Президент Асоціації Стоматологів України професор Мазур Ірина Петрівна вручила головному лікарю Європейського Стоматологічного Центру Почесну вiдзнаку Асоціації Стоматологів України,, За вагомий внесок в розвiток стоматологii Украiни,
 

Головний лікар ЕСЦ Климентьєв Вадим Георгійович, начмед ЕСЦ Барський Максим Леонідович виступили з доповідями в яких були представлені клінічні випадки Центру малоінвазивної методики імплантації зубів MIMI і протезування.
 

 
Лікарі Європейського Стоматологічного Центру представляли свої доповіді спільно зі своїми колегами — партнерами з Німеччини професором Фредом Бергманом і професором Карстеном Каммом.
 

 
Дякуємо Президента Асоціації Стоматологів України за високу оцінку роботи підприємства і за відмінну організацію Конгресу. Дякуємо Професори Фреда Бергмана і професора Карстена Камма за багаторічні міжнародні зв'язки і обмін досвідом, які дозволяють інтеграцію Європейської Медицини в Україні