м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Лазерна імплантація зубів

Лазерна імплантація зубів Київ

Ідеальним станом зубів в нинішній час може похвалитися досить невеликий відсоток сучасного населення планети. Дійсно, мати від природи ідеально рівні зуби, відкриту бездоганну посмішку і міцну зубну емаль сяючого білого кольору - велике везіння. Однак навіть ті, кому не пощастило отримати міцні і рівні зуби без додаткового лікарського втручання, теж можуть претендувати на сліпучу і естетично привабливу посмішку.

В даний час стоматологія здатна вирішити масу проблем, пов'язаних зі здоров'ям і зовнішнім виглядом зубів. Крім звичних для всіх процедур, таких як лікування хворого зуба, реставрація або відбілювання, сьогодні досить високий попит на процедури, спрямовані на естетику зубного ряду. В силу специфіки ритму і способу життя, якого вдається значний відсоток сучасного населення, а також у зв'язку з впливом ряду негативних факторів, серед яких куріння, неякісно оброблена їжа і багато іншого, час від часу людям доводиться відвідувати стоматолога. У тому числі проблема втрати зубів або вимушеного їх видалення гостро стоїть перед багатьма з нас. Європейський стоматологічний центр готовий надати кваліфіковану допомогу по лікуванню і відновленню видалених зубів в максимально короткі терміни.

Лазерна імплантація зубів: що це?

Імплантація зубів - це медична процедура, яка проводиться з метою відновлення втраченого зуба і заміни його штучним аналогом. Установка імпланта має на увазі впровадження в щелепних кісток штучного кореня. Зубний імплант являє собою металевий стрижень, який в подальшому служить ефективною основою і опорою для коронки. Традиційний метод імплантації зубів давно вичерпав себе і прогресивними клініками застосовується все рідше і рідше, так як в сфері стоматології активно розвиваються інноваційні тенденції.

Порівняно новою технологією імплантації зубів є метод установки імпланта за допомогою лазерного променя. Суть лазерної імплантації полягає у відсутності прямого хірургічного впливу, тобто розсічення м'яких тканин для подальшого впровадження імпланта в кістку відбувається без скальпеля і розрізів. Перетин слизової ясна здійснюється за допомогою високоточної лазерного променя, який робить тонкий розріз і паралельно запаює пошкоджені тканини, в зв'язку з чим практично повністю відсутня кровотеча.

Крім цього, лазерна імплантація зубів, на відміну від хірургічної, здійснюється під час однієї процедури відразу ж після видалення зуба, що допомагає економити час пацієнта і максимально швидко здійснити процес протезування надалі.

Переваги лазерної імплантації в Європейському стоматологічному центрі

Лазерна установка імплантів зубів - процес швидкої і безболісної підготовки до подальшої установки зубного протеза. За допомогою високоточної лазерного променя, що розтинає слизову оболонку ясен, проходить повне знезараження тканин, оскільки лазер володіє потужним антибактеріальним ефектом. Крім цього, в ході процедури практично повністю відсутня кровотеча, так як лазер проходить, паралельно «запаюючи» пошкоджені тканини, в зв'язку з чим безсумнівно підвищується якість самого процесу імплантації.

Європейський стоматологічний центр одним з перших на території України застосував технологію лазерного імплантації, що дозволило фахівцям напрацювати цінні навички в даній області. Досвід роботи в сфері лазерної імплантології - більше 10 років, і протягом цього часу по сьогоднішній день наша клініка є єдиним представником Асоціації оральних імплантологів Німеччини в Україні (DGOI).

Лазерна імплантація в місті Київ, що здійснюється фахівцями Європейського стоматологічного центру, має низку незаперечних переваг:

· Високий рівень стерильності, який досягається завдяки кільком факторам. По-перше, лазерний промінь, який здійснює розріз, володіє дезінфекційним ефектом. По-друге, під час операції не відбувається взаємодія тканин зі сторонніми предметами, які також можуть переносити інфекції, в тому числі і медичний інвентар. Отже, лазерна імплантація повністю запобігає ризик дістати інфекції в ротовій порожнині після зіткнення з неякісно обробленими інструментами.

· Надається можливість повної мірою знезаразити і продезінфікувати лунку видаленого зуба, незалежно від обсягу уражених тканин.

· За допомогою лазера фахівець може з легкістю прибрати інфекцію і новоутворення: кісти, гранульоми, гній, ексудат, інфіковані ділянки тканин.

· Високий шанс виявити і вчасно ліквідувати інфіковані ділянки, так як лазерний промінь виконує функцію фотодинамічної терапії під час самої процедури.

· Ефективне лікування інфекційних захворювань, таких як пародонтит, вірусний і грибковий стоматит, періімплантіт, хейліт і інших.

· Недокрівна процедури, яка забезпечує максимальний комфорт під час процедури. В ході операції лазерний промінь відразу ж «запаює» пошкоджені тканини, забезпечує легкий післяопераційний період.

· Стимуляція регенерації тканин і остеосинтезу - процесу освіти і відновлення кістки в пошкодженій ділянці. Застосування лазера дозволяє скоротити терміни приживлення імпланта, прискорити відновлення кістки і відрощування втрачених тканин.

Європейський стоматологічний центр застосовує лазерну технологію імплантації зубів протягом 10 років, в тому числі надаючи процедуру пацієнтам зі складними анатомо-топографічними умовами. Установка імплантів проходить з використанням самих передових методик, які застосовуються малим відсотком стоматологів в Україні, що забезпечує виключно високий результат лікування.

Лазерна одномоментна імплантація

Сучасна стоматологія в даний час знаходиться на досить високому рівні, базуючись на суто інноваційних і високотехнологічних рішеннях. Європейський стоматологічний центр визнаний в Україні одним з лідерів на ринку медичних послуг в сфері стоматології. Клініка є єдиним офіційним представником Асоціації оральних імплантологів Німеччини (DGOI) на території країни і відрізняється впровадженням інновацій і сучасних технологій в стоматології та імплантології, зокрема. Постійні стажування лікарів за кордоном, стабільна онлайн-підтримка як представників DGOI, так і партнерської клініки в Німеччині, дозволяють ефективно підвищувати кваліфікацію фахівців і надавати послуги виключно європейського рівня.

Сервіс Європейського стоматологічного центру сьогодні - потужний інструмент для усунення усіляких проблем, пов'язаних зі здоров'ям і естетичним виглядом зубів і всієї ротової порожнини. Фахівці нашої клініки здатні надати висококласну допомогу в лікуванні та відновленні зубів, а також дозволять здійснити процес максимально оперативно і безболісно.

Лазерна одномоментна імплантація - популярне напрямок сучасної стоматології

Імплантація зубів протягом декількох десятиліть заслужено вважалася одним з найбільш затребуваних напрямків стоматології. Причини втрати зубів можуть бути різними, однак при цьому пацієнт відчуває масу незручностей і ризиків. Крім естетичної сторони, втрата одного або декількох зубів тягне за собою деформацію зубного ряду і некоректне розподіл навантаження при жуванні їжі, що в свою чергу, може привести до різних захворювань травного тракту.

Максимально швидко відновити втрачений зуб - не тільки можливість уникнути дискомфорту і знову знайти сліпучу посмішку, але ще і необхідний захід для збереження здоров'я, і ​​в першу чергу, в даній процедурі повинен бути зацікавлений сам пацієнт.

В даний час процес імплантації зубів, за умови використання сучасного медичного обладнання та високоякісних матеріалів, можливо здійснити в рамках одного відвідування стоматолога. Європейським стоматологічним центром досить нечасто застосовується багатоетапний підхід до лікування і відновлення зуба, адже одномоментна імплантація дозволяє відновити загублений зуб протягом декількох годин або навіть хвилин.

Лазерна імплантація зубів - популярний напрям в сучасній стоматології, з успіхом застосовується Європейським стоматологічним центром уже протягом 9 років. Розсічення слизової оболонки ясен проводиться без застосування скальпеля, а все розрізи і перетину в ротовій порожнині здійснюються за допомогою лазерного променя. Таким чином процедура лазерної імплантації є менш болючою і відрізняється більш високим рівнем безпеки і стерильності.

В Європейському стоматологічному центрі імплантація зубів за допомогою лазера в більшості випадків являє собою одноетапну процедуру, що, відповідно, допомагає економити час, максимально швидко усуваючи проблему відсутності зуба. Одномоментна імплантація зуба має на увазі установку імпланта відразу ж після видалення пошкодженого зуба, по суті поєднуючи дві різні процедури в одній. Найчастіше лазерна одномоментна імплантація зуба застосовується в тих випадках, коли пошкоджений зуб і навколишні його тканини серйозно інфіковані. У таких випадках його відновлення і лікування іншими способами може бути неефективним і завдавати надалі дискомфорт пацієнту, так як усунути інфекцію іншим способом практично неможливо. Також досить часто одноетапна заміна зуба може бути застосована після непрофесійного або неякісного стоматологічного втручання напередодні, що спричинило за собою відторгнення попереднього імпланта або інші порушення. Лазерний промінь повністю усуває інфіковані тканини, максимально зберігаючи здорові, що дозволяє зробити хірургічне втручання малотравматичним. Обсяг збережених тканин дозволяє провести негайну (безпосередньо після видалення) імплантацію і відновити жувальну функцію вже на наступний день, що з успіхом і здійснюється в нашій стоматологічній клініці. Малотравматичної і відсутність кровотеч дозволяє зробити післяопераційну реабілітацію максимально комфортною, а також мінімізувати ризик ускладнень, звести «нанівець» можливий ризик відторгнення імпланта. Стимуляція квантової енергією лазера здорових тканин дозволяє прискорити як процес загоєння, так і процес приживлення імпланта в кілька разів порівняно з традиційними методиками.

Переваги одномоментної лазерної імплантації

Безумовно, можливість повністю видалити і замінити пошкоджені зуби в рамках однієї процедури викликає високу зацікавленість у сучасних пацієнтів, що пояснює популярність і затребуваність Європейського стоматологічного центру як в Україні, так і далеко за кордоном. Підводячи підсумок можна сказати, що крім оперативності, процедура лазерного лікування та імплантації володіє і рядом інших переваг:

● В першу чергу, це повна стерильність. Лазерний промінь, який здійснює розрізи тканин, повністю стерильний і, до того ж, має антибактеріальний ефект. Таким чином застосування даної технології дозволяє уникнути різних ускладнень. На відміну від багатоетапних процедур імплантації, здійснюваних за допомогою скальпеля, лазерна технологія повністю виключає ризик інфікування під час операції.

● Виконати повну стерилізацію лунки видаленого зуба, незалежно від обсягу уражених тканин. Назавжди і безповоротно, повністю прибрати кісти, гранульоми, гній, ексудат, інфіковані ділянки тканин.

● За допомогою лазера також здійснюється фотодинамічна терапія, тобто виявлення і ліквідація інфікованих ділянок, а також лікування таких інфекційних захворювань, як пародонтит, вірусний і грибковий стоматит, періімплантіт, хейліт і інших.

● Відсутність кровотеч під час операцій, так як при здійсненні розрізів лазерний промінь відразу ж «запаює» пошкоджені тканини, забезпечує легкість і комфорт для пацієнта в післяопераційному періоді.

● Стимуляція регенерації тканин і остеосинтезу - процесу освіти і відновлення кістки в пошкодженій ділянці. Застосування лазера дозволяє скоротити терміни приживлення імпланта, прискорити відновлення кістки і відрощування втрачених тканин.

Лазерна імплантація зубів в Києві: вартість

Максимально швидко і безболісно відновити загублений зуб - не тільки можливість уникнути дискомфорту і знову знайти сліпучу посмішку. Найчастіше процедура є необхідним заходом, якщо мова йде про запущеному випадку або ж неквалифицированном лікарського втручання раніше. Сервіс, що надається Європейським стоматологічним центром - ефективний інструмент, який допоможе вирішити всі проблеми зі здоров'ям і естетичним виглядом зубів і всієї ротової порожнини. Фахівці нашої клініки неодмінно нададуть висококласну допомогу в лікуванні та відновленні зубів в максимально стислі терміни.

Лазерна імплантація зубів в Києві і ціни на процедуру є одним з ключових чинників для пацієнтів. Вартість послуги в ЕСЦ залежить від кожної конкретної ситуації, а з зразковим прайс-листом нашої клініки Ви зможете ознайомитися, перейшовши у відповідний розділ сайту.

Лазерна імплантація зубів, ціна в місті Київ якої варіюється від декількох тисяч гривень, дозволить позбутися від дискомфорту і повернути здоров'я ротової порожнини з максимально обґрунтованими витратами. Європейським стоматологічним центром використовується виключно краще європейське обладнання та високоякісні матеріали, тому на процедуру «лазерна імплантація зубів» ціни в Києві є абсолютно раціональними і доступними.

Лазерна імплантація зубів, ціна якої може бути надана із значними знижками, дозволить знайти ідеальну посмішку і здоров'я ротової порожнини на довгий час.

 

Що таке лазерна імплантація зуба?

Безумовно на терені сучасної імплантології фахівцям вдалося досягти досить високого рівня, а також набути цінного досвіду в сфері імплантації зуба. Потреба у відновленні пошкодженого або втраченого зуба користується високим попитом серед наших пацієнтів, так як використання передових технологічних рішень дозволяє здійснювати процедуру максимально швидко і безболісно.

Більш звична методика відновлення зуба за допомогою хірургічної установки імпланта і коронки сьогодні все ще дуже активно застосовується, однак, не секрет, що вона має масу неприємних моментів, які супроводжують пацієнту протягом процедури. Зокрема, операція в більшості випадків може супроводжуватися рясною кровотечею, гострим болем, а також передбачає тривалий процес реабілітації і загоєння тканин.

Інноваційні рішення в сфері стоматології дозволяють уникнути дискомфорту за допомогою застосування більш «свіжої» технології - лазерної імплантації зубів. Процедура є новим словом в зубної імплантології та надає пацієнтам можливість придбати новий зуб практично безболісно. Лазерна імплантація зубів - процес установки зубного протеза на місце пошкодженого або відсутнього зуба без застосування хірургічних методів. А саме, процедура здійснюється за допомогою високоточної лазерного променя, який розсікає слизову оболонку ясен, паралельно «запаюючи» пошкоджені тканини. Така методика дозволяє уникнути кровотеч у пацієнта, що безсумнівно підвищує якість самого процесу імплантації. Також процедура лазерної імплантації відрізняється безболезненностью і найвищим рівнем стерильності, так як ділянок ротової порожнини пацієнта по суті не стосуються жодні сторонні предмети (скальпель і ін.).

Переваги одномоментної лазерної імплантації

Безсумнівно, причини втрати зубів можуть бути різними, однак при цьому пацієнт відчуває масу незручностей і ризиків. Крім естетичної сторони, втрата одного або декількох зубів тягне за собою деформацію зубного ряду і некоректне розподіл навантаження при жуванні їжі, що в свою чергу, може привести до різних захворювань травного тракту.

Можливість повністю видалити і замінити пошкоджені зуби в максимально короткі терміни безумовно викликає активний інтерес у потенційних пацієнтів, що пояснює популярність і затребуваність Європейського стоматологічного центру як в Україні, так і далеко за кордоном. Лазерна імплантація зубів в місті Київ, ціни якої Ви зможете дізнатися у відповідному розділі нашого сайту, має низку незаперечних переваг, серед яких:

· Високий рівень стерильності, який повністю запобігає ризик дістати інфекції в ротовій порожнині після зіткнення з неякісно обробленими інструментами. Лазерний промінь, який здійснює розрізи тканин, в свою чергу повністю стерильний і має антибактеріальний ефект. Таким чином застосування даної технології дозволяє уникнути різних ускладнень.

· Надається можливість повної мірою провести стерилізацію лунки видаленого зуба, незалежно від обсягу уражених тканин.

· За допомогою лазера фахівець може з легкістю прибрати інфекцію і новоутворення: кісти, гранульоми, гній, ексудат, інфіковані ділянки тканин.

· Можливість виявити і ліквідувати інфіковані ділянки, так як лазерний промінь дозволяє провести фотодинамічної терапії відразу під час процедури.

· Ефективне лікування таких захворювань, як пародонтит, вірусний і грибковий стоматит, періімплантіт, хейліт і інших.

· Відсутність кровотеч під час операцій, так як при здійсненні розрізів лазерний промінь відразу ж «запаює» пошкоджені тканини, забезпечує легкість і комфорт для пацієнта в післяопераційному періоді.

· Стимуляція регенерації тканин і остеосинтезу - процесу освіти і відновлення кістки в пошкодженій ділянці. Застосування лазера дозволяє скоротити терміни приживлення імпланта, прискорити відновлення кістки і відрощування втрачених тканин.

Європейський стоматологічний центр першим на території України застосував технологію лазерного імплантації, що дозволило фахівцям напрацювати цінні навички в даній області. Досвід роботи з лазером - більше 9 років, є практичною гарантією якості послуги. Фахівці готові надати професійну допомогу і в максимально стислі терміни вирішити будь-яку стоматологічну «завдання». Ми з радістю надамо консультацію з питань щодо надання послуг і їх вартості.