м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Мінімально інвазивна ортопедія

Традиційні методи реставрації пошкоджених або втрачених зубів досить травматичні й вимагають тривалого відновлення пацієнтів. У наш час мінімально інвазивна ортопедія стає все більш відомим напрямом у стоматології.

Традиційним методом естетичної реставрації є видалення певної кількості тканин зуба з подальшою установкою коронок, вкладок або вінірів. Керамічні вініри мають виняткові властивості. Ця методика дозволяє отримати відмінний естетичний результат, практично не руйнуючи природні зуби, вважається мінімально інвазивним методом лікування.

Однак показаннями до установки вінірів можуть бути лише незначні пошкодження власних зубів. А що робити, якщо зубів немає? Найпопулярнішим методом лікування у цьому випадку є дентальна імплантація. Титанові вінти замінюють корінь втрачених зубів, що дозволяє уникнути подальшої резорбції (розсмоктування) кісткової тканини. Тому така методика відновлення цілісності зубного ряду вважається найбільш фізіологічною та функціональною.

Мінімально Інвазивна Дентальна Імплантація зубів MiMi

Стандартна дентальна імплантація досить травматична, тому має цілий ряд протипоказань. Крім того, класичні титанові вінти можуть встановлюватися лише за наявності достатньої висоти, ширини та щільності кісткової тканини щелеп. Активно впроваджуючи в повсякденну практику Методи Мінімально Інвазивної ортопедії, лікарі «Європейського Стоматологічного Центру» в Києві пропонують альтернативу традиційній дентальній імплантації – встановлення міні-імплантів.

Ці ортопедичні пристрої відрізняються від стандартних зубних імплантатів передусім своїм діаметром – до 3 мм. Тому їх можна встановлювати навіть у випадку дефіциту кісткової тканини у пацієнта. Класичні імплантати складаються з двох частин, для встановлення кожної з яких потрібна окрема операція та подальший період відновлення, що значно збільшує тривалість лікування. Міні-імпланти цілісні. Їх можна одразу навантажувати. Тому пацієнти, обравши такий метод лікування, отримують тимчасові коронки вже на наступний день після імплантації.

У чому особливості встановлення міні-імплантатів

Стоматологічна клініка «ЄСЦ» в Київі – одна з небагатьох клінік в Україні, яка пропонує послугу мінімально інвазивної дентальної імплантації MiMi. Щоб зрозуміти, в чому полягають її переваги, розглянемо, як встановлюються стандартні та міні-імплантати.

Класична імплантація виконується у два етапи. На першому лікар відшаровує слизовий-надкістковий клаптик, свердлить отвір у кістковій тканині, встановлює імплантат, після чого зашиває ясна. Це досить травматична процедура, після якої потрібен час, щоб імплантат повністю прийшовся (2–4 місяці). На другому етапі хірург знову розрізає ясна, щоб встановити абатмент – перехідник, до якого буде кріпитися коронка.

Обов'язковою умовою для стандартної дентальної імплантації – наявність достатньої кількості кісткової тканини. При атрофії щелепи виконуються операції по нарощуванню кістки: пересадка кісткового блоку, розщеплення альвеолярного гребеня, синус-ліфтинг. Це серйозні хірургічні процедури. Після їх проведення кісткова тканина та ясна повинні повністю затягнутися, а на це потрібно від 4 місяців до півроку.

Міні-імплантація – це зовсім нова послуга, яку пропонує «Європейський Стоматологічний Центр». Процедура виконується згідно з принципами мінімально інвазивної ортопедії. Встановлення зубних імплантатів можливе навіть за наявності дефіциту кісткової тканини. Якщо атрофія щелеп сильно виражена, лікарі «ЄСЦ» вдаються до методик, що дозволяють уникнути хірургічної кісткової пластики. При атрофії верхньої щелепи встановлюються Pterygoid Implants (птеригоїдні імплантати) в щільну крилоподібну кістку. Проблему з нестачею кісткової тканини на нижній щелепі вирішують за допомогою застосування довгих вузьких імплантатів обхідною дорогою нижньощелепного каналу.

Лікування проводиться в один етап. Для встановлення імплантата лікар робить невеликий прокол у яснах та ввинчує його в кістку. Після процедури не потрібно накладання швів та тривалого відновлення. Відповідно, скорочується тривалість лікування, зменшується його ціна.

Мінімально інвазивна ортопедія в центрі «ЄСЦ»

У своїй роботі лікарі «Європейського Стоматологічного Центру» віддають перевагу методам відновлення зубів, які супроводжуються найменшим пошкодженням кістки та м'яких тканин. Такий підхід дозволяє отримати відмінний естетичний результат у найкоротший термін та з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Перед проведенням ортопедичних процедур виконується підготовка порожнини рота з використанням лазерних технологій та п'єзохірургії. Це також малоінвазивні процедури, значно прискорюють процес лікування. Після ретельної діагностики наші лікарі підберуть метод відновлення зубів, який найбільш відповідає вашим потребам та бажанням.