м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

ᐉ Мінімально інвазивна імплантація зубів MiMi та Мінімально інвазивне протезування за три дні

Мінімально інвазивна імплантація зубів MiMi здійснила справжню революцію в галузі імплантології. На сьогодні це один із найбільш популярних та актуальних методів відновлення цілісності зубного ряду. Наразі пацієнти можуть отримати дентальні імплантати всього за три дні. Це стало можливим в тому числі завдяки використанню сучасних методів візуалізації щелеп.

В «Європейському Центрі Стоматології» мінімально інвазивна імплантація зубів MiMi виконується з використанням цифрової 3D-візуалізації, що дозволяє отримувати високоточне зображення кісток і зубів та розміщувати імплантати в точно запланованих місцях. Це означає, що пацієнтам більше не потрібно витрачати час на тривалі передопераційні обстеження і піддаватися високо травматичним хірургічним втручанням. Відновлення відбувається набагато швидше, ризик ускладнень мінімальний, естетичний результат нічим не відрізняється від результату при встановленні традиційних імплантатів. Крім того, технологія MiMi дозволила значно знизити перелік протипоказань, що зробило процедуру імплантації доступною для більшої кількості пацієнтів.

Що таке Мінімально Інвазивна Методика Імплантації зубів MiMi

Це методика відновлення зубів із застосуванням так званих міні-імплантатів. Із назви зрозуміло, що ці пристрої менші, ніж звичайні імплантати, що використовуються в стоматології. Вони виконують ту ж функцію, замінюючи корінь зруйнованого зуба.

Міні-імплантати зазвичай встановлюються, коли використання традиційних конструкцій неможливе. Їх застосовують для відновлення зубного ряду у людей похилого віку або пацієнтів, які мають протипоказання до стандартної імплантації через надмірне навантаження, що вона чинить на організм, і високий ризик ускладнень. Зубні імпланти цього типу рекомендуються людям із дефіцитом кісткової тканини. Вони потрібні, якщо пацієнту необхідно заповнити вузький міжзубний проміжок.

На відміну від стандартних імплантатів, що складаються з двох частин (стержень і абатмент), міні-аналоги являють собою цільний титановий гвинт із кульковою головкою для фіксації протезу. Стандартні імплантати встановлюються під ясна, що вимагає відшарування слизово-надкістничного клаптя, накладання швів і подальшого тривалого загоєння. Після остеоінтеграції (приживлення) лікар знову відшаровує слизову та надкістницю, щоб встановити абатмент – частину, до якої кріпитиметься коронка зуба.

Міні-імплантати встановлюються в один етап. Хірург просто проколює ясна і вгвинчує пристрій у кістку. Така процедура набагато менш інвазивна, шви не накладаються, загоєння відбувається набагато швидше. Крім того, міні-імплантати можна одразу ж навантажувати. Це означає, що пацієнт уже наступного дня може отримати тимчасові коронки і вільно приймати їжу.

Показання до імплантації MiMi і мінімально інвазивного протезування за три дні

По суті, міні-імпланти виконують ту ж функцію, що й традиційні гвинти, тож навіщо ж їх використовувати? Справа в тому, що ця методика дозволяє вирішити проблему дефіциту кісткової тканини. При тривалій відсутності зубів і за певних захворювань пародонта ширина і висота кісток щелепи зменшуються. Саме через цей процес багато людей є непридатними кандидатами на імплантацію зубів і змушені носити знімні протези.

Щоб цього уникнути, проводяться операції з нарощування кісткової тканини. Однак вони досить інвазивні, складні у виконанні, пов'язані з високим ризиком ускладнень. Щоб кістковий трансплантат повністю прижився, потрібно тривалий час (як правило, 4–6 місяців). Крім того, ціни на такі операції досить високі.

Техніка MiMi дозволяє встановити імплантати навіть за наявності певного дефіциту кістки. Лікування проходить набагато комфортніше для пацієнта: швидше, з меншою болем і з мінімальною кількістю візитів до лікаря.

Міні-імплантати також можна використовувати для стабілізації знімних протезів. Як правило, вони утримуються на місці завдяки присмоктуванню до щелепи (створення вакууму між протезом і яснами). Якщо навіть конструкція правильно виготовлена і добре підігнана, вона може випадати або ковзати в порожнині рота, провокуючи подразнення ясен. Міні-імплантати допомагають уникнути всіх цих проблем, надійно і міцно фіксуючи знімний протез.

Переваги міні-імплантатів

Мінімально інвазивна імплантація зубів MiMi в Україні з'явилася відносно недавно. Але навіть за недовгий час стали очевидні її безсумнівні плюси:

  • процес установки зубних імплантатів менш інвазивний. Загоєння відбувається в короткий термін;
  • міні-імплантати можна негайно навантажувати. Це дозволяє одразу ж відновити жувальну функцію;
  • як і стандартні зубні імплантати, міні-винти виконують функцію кореня зуба, перешкоджаючи резорбції (розсмоктуванню) кісткової тканини.

Головна перевага – можливість дентальної імплантації при дефіциті кісткової тканини.

Як проводиться Мінімально Інвазивна Імплантація зубів MiMi в стоматологічному центрі «ЕСЦ»?

Процедура виконується під місцевою анестезією, тому ви нічого не відчуватимете, окрім легкого тиску і вібрації. Перед імплантацією лікар проводить ретельну діагностику, точно визначаючи область і кут нахилу, під яким встановлюватиметься імплантат. Сама процедура займає близько години. Вона включає наступні етапи:

  1. Після знеболення хірург за допомогою спеціального інструменту робить невеликий отвір у яснах і підлеглій кістці. Далі він вгвинчує імплантати.
  2. Потім одразу ж робиться відбиток для виготовлення тимчасових і постійних коронок.
  3. Тимчасові коронки можна отримати вже наступного дня.
  4. Постійні коронки встановлюються після повного приживлення імплантатів.

На відміну від стандартного лікування, міні-імплантація не пов'язана з ризиком масивної кровотечі, не потребує тривалого періоду загоєння. Зазвичай пацієнти можуть комфортно приймати їжу вже в день установки тимчасових коронок.

Мінімально інвазивна імплантація зубів MiMi в Києві в стоматології «ЕСЦ» — це ексклюзивна послуга, що дозволяє отримати нові зуби всього за три дні. Наші імплантологи пройшли спеціальне навчання і вже мають досвід роботи з міні-імплантатами. Використання таких технологій, як мінімально інвазивна лазерна хірургія, п'єзохірургія, установка птерігоїдальних імплантатів, тривимірна візуалізація щелепи, дозволяють проводити імплантацію навіть тим пацієнтам, яким відмовили в інших стоматологічних центрах.