м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

1 ая сторінка

КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ


ZD study of the jaw in Kiev


Стоматологія — одна зі сфер медичної діяльності, яка найбільш гостро потребує застосування сучасних технологій і прогресивного обладнання, що дозволить не тільки ретельно обстежити щелепи і зуби окремо. Така можливість дозволяє детально досліджувати щелепи і зуби в досить важкодоступних місцях, а також проводити складні операції по відновленню кісткової тканини, відновленню зубів і багато іншого. В даний час стоматологічні клініки активно практикують технології тривимірного моделювання, що допомагає отримувати об'ємні знімки всієї щелепи в повному масштабі (360 градусів). ЗD-дослідження щелепи в Києві використовується в самих різних галузях стоматології, в тому числі хірургії та ортопедії, що дозволяє визначати стан невидимих ​​оку елементів зубощелепного апарату, а також своєчасно виявляти патологічні відхилення в розвиток щелепно-лицьового механізму.
Точне діагностування захворювань ротової порожнини — прямий шанс для їх ефективного та максимально швидкого лікування. Найбільш дієвим методом діагностики органів щелепно-лицьового апарату, який складається з кісткової тканини, зубів, ясен і слизових покривів, зараз є застосування сучасного професійного обладнання. Комп'ютерна 3D-томографія дозволить максимально детально вивчити стан щелеп і підібрати найбільш оптимальні шляхи лікування патологій та захворювань.
Обстеження щелеп на тривимірному томографі дозволяє створити повну клінічну картину стану щелеп, ясен і прилеглих тканин, таким чином виключаючи необхідність здійснення додаткових процедур для діагностики.
 

Тривимірна діагностика щелепи


На відміну від звичних рентгенівських знімків, які часто застосовуються в діагностиці в області стоматології та передають зображення в двох вимірах, томографія за допомогою 3D-обладнання дозволяють стоматологам отримувати тривимірне зображення, що передає вид всієї зубощелепної системи під кутом в 360 градусів. Сучасні дентальні томографи надають лікарям максимально повну картину про стан щелеп і зубів, їх видимих ​​і невидимих ​​частин, а також здоров'я і щільності кісткових тканин, після чого стає можливим постановка коректного діагнозу і поетапна побудова максимально оптимального плану лікування.
Будь-яка медична процедура, яка призначається лікарями для аналізу стану здоров'я людини, має свої призначення і протипоказання. Комп'ютерна тривимірна томографія не стала винятком і також має перелік показань, в зв'язку з якими пацієнтам призначається 3D-дослідження щелеп, і в більшості випадків в стоматології це необхідно для виявлення складних захворювань або деформацій зубного ряду, а також щелепних кісток. Серед основних причин, які є підставою для проведення 3D дослідження щелеп, варто виділити наступні:
· Наявність травм зубощелепної системи, які вплинули на цілісність і структуру зубів і кісток;
· Підозра на наявність аномалій зубощелепної системи;
· Відстеження коректності процесу розвитку зубів і щелеп;
· Можливе наявність хронічних вогнищевих інфекцій, які вражають лицьові кістки і зуби всередині ясен;
· Підготовка до видалення зубів, встановлення імплантів і протезування на рівні високої складності;
· Наявність або підозра на інфікування і руйнування кореня зуба або щелепної кістки, і багато іншого.
 

3Д знімок щелепи в Києві


На сьогоднішній час без застосування комп'ютерної та цифрової техніки не може обійтися жодна сучасна сфера людської діяльності. Більшість нині популярних професійних напрямків тісно пов'язані з інноваційними технологіями, в тому числі це стосується і медицини. Будь-яка медична сфера не може в повній мірі існувати без застосування прогресивного обладнання, яке дозволяє визначати коректні діагнози, проводити складні операції і механічні процедури. Комп'ютерна 3D-техніка в медицині, зокрема в стоматології, дозволяє здійснювати значно більший спектр послуг, що, відповідно, дає потенціал для розвитку і розширення можливостей сучасної медичної допомоги.
Процес визначення діагнозу в сфері стоматологічної медицини часто ускладнений, так як лікуючий фахівець іноді не в змозі побачити всі куточки ротової порожнини цілком і кожен зуб окремо. Через це часто стан щелеп досконально визначити неможливо, і, отже, ряд захворювань може бути не діагностований, і пацієнт не отримає правильного лікування. На допомогу в даній ситуації приходять технологічні методи обстеження, що дозволяють розглядати ті частини порожнини рота, що інакше залишилися б прихованим від людського ока. Неувага до певних порушень може залучити за собою безліч неприємних наслідків для пацієнта.

Для чого потрібен 3D знімок щелепи


Сучасні технології постійно вдосконалюються, і сьогодні, крім звичайної зубної рентгенографії та ортопантомограми, додається ще більш прогресивна техніка — 3D-візуалізація щелеп.
Процедура конусної комп'ютерної томографії або 3D-діагностики щелеп є революційним рішенням у галузі сучасної стоматології. Вважається одним із підвидів рентгенологічного дослідження, але завдяки опроміненню області обстеження на 360 градусів дозволяє більш ретельно вивчити та проаналізувати стан щелеп та визначити наявність захворювань чи відхилень, навіть у тих випадках, коли можливі прояви захворювання абсолютно непомітні для людського ока.
Отримавши 3D-зображення щелепи в місті Києві, пацієнт може очікувати отримання кваліфікованої допомоги від фахівців, завдяки найточнішому діагнозу. Тривимірна картина щелепи дозволяє показати всі сторони системи зубних рядів і виявити можливі порушення та патології в цій частині людського тіла. Завдяки змодельованому 3D-зображенню можливе не тільки призначення найбільш підходящого лікування при наявності певних захворювань, а й визначення найбільш оптимальних заходів у процесі імплантації та візуалізації результатів процедур стоматологічних протезування та імплантація імплантатів.
Європейський стоматологічний центр активно практикує використання технологій 3D-візуалізації та використовує цей метод у своїх методах обстеження. Ми робимо тривимірну візуалізацію зубів та щелеп із використанням лише преміум обладнання від кращих світових виробників медичного обладнання. Завдяки наявності тривимірного зображення фахівці можуть встановити діагноз, виявити навіть найменші порушення в роботі зубного ряду, дослідити стан кісток щелепи та синусових пазух, а також будову кореневих каналів, альвеолярна кістка та інші елементи щелепно-лицьового механізму. Крім того, 3D-зображення запобігають ризику виникнення медичної помилки і можуть запобігти розвитку серйозних патологічних порушень.
 

3D томографія зубів в Києві


Технології 3D зображення досить часто застосовуються в медичній сфері, оскільки сприяють істотному спрощенню багатьох процесів і операцій. Тривимірне відтворення зображення дозволяє моделювати в точності 3D-макети певних частин тіла і максимально точно визначати захворювання, їх характер і методи лікування. Також завдяки застосуванню інноваційних технологій з'являється перспектива побачити попередній результат, отриманий від певних процедур, а також створити об'ємні моделі протезів різних частин тіла, в тому числі зубів і щелеп.
 

3D технології в Європейському центрі стоматології


Наша зубна клініка активно практикує використання передового революційного обладнання, в тому числі для 3D діагностики та лікування. Процес використання 3D технологій в стоматології надає можливості змоделювати протези і наочно візуалізувати потенційний ефект від протезування зубів. Практика 3D-томографії зубів в Києві дозволяє також отримувати тривимірні зображення (3D знімки), які допоможуть точно виявити захворювання і пошкодження зубів в невидимих ​​для неозброєних очей ділянках, а також виявити патології, які в разі прогресування можуть привести до вкрай негативних наслідків.

В яких випадках застосовується 3D діагностика зубів (Київ)?


3D діагностика також відома під назвою конусно-променевої комп'ютерної томографії або КЛКТ. Діагностика захворювань на 3D-обладнанні є різновидом рентгена, і в ході обстеження з його допомогою здійснюється багаторазове опромінення тонким пучком променів, які направлені в різні проекції, а, отже, висвітлюють обстежуваний орган з усіх боків, і після комп'ютерної обробки отриманих результатів програма видає повноцінне тривимірне зображення.
Звертаючись за послугою в ЕСЦ, пацієнт отримує не тільки високоточний тривимірний знімок щелепно-лицьової системи і зубів, але ще і професійну консультацію, висновок лікаря щодо подальшого лікування, а також можливість подальшого контролю процесу відновлення ключовими фахівцями нашої клініки. Знімок зубів видається клієнту на USB-накопичувачі або компакт-диску, а також зберігається протягом декількох років в базі даних установи, завдяки чому пацієнт завжди може звернутися за повторною допомогою або ж використовувати матеріали для лікування у інших лікарів. 3D знімок також допоможе зробити порівняльну діагностику і наочно побачити всі результати пройденого лікування.
У яких випадках потрібно 3D-томографія зубів:
· Перевірка наявності прихованого карієсу і інфекцій в невидимих ​​ділянках зубів;
· Виявлення непрорізавшихся зубів;
· Виявлення новоутворень в ротовій порожнині;
· Контроль коректності реставрації або установки імплантів, а також ступінь їх приживлення до кісткової тканини;
· Для візуалізації вогнищ запальних процесів;
· Оцінка ступеня пошкодження природної щелепної кістки;
· Для виявлення можливих аномалій розвитку зубів і щелеп;
· Моделювання результатів імплантації або вирівнювання зубів для того, щоб пацієнт зміг оцінити повну картину результату процедур.

Томографія зубів в Києві


На застосуванні передового інноваційного обладнання базується практично кожна сучасна медична галузь. Без високоточного професійного обладнання, призначеного для діагностики, обстеження, оперування, а також моделювання штучних фрагментів людського організму, важко уявити собі високопрофесійну діяльність медичних клінік і установ. Сучасна апаратура дозволяє досягати помітно великих результатів при діагностуванні, лікуванні та профілактиці різних захворювань, а також допомагає побачити результат, який можливий після проходження повного курсу терапії.
Сучасна стоматологія нероздільність з інноваціями і передовими технологіями. Лікування ротової порожнини і зубів завжди передбачає роботу з дрібними деталями і елементами, і не завжди неозброєним оком можна побачити всі порушення і патології в порожнині рота. Більш того, часто захворювання, які розвиваються в ротовій порожнині, можуть мати осередки поширення під покровом слизової або кісткової тканини, тому виявити їх можна тільки за допомогою спеціального обладнання.
 

Томографія зубів в місті Київ: особливості процедури


Комп'ютерна томографія або КТ — популярний і ефективний метод діагностики, який сьогодні активно використовується практично у всіх медичних сферах, в тому числі і стоматології. Методика комп'ютерної томографії базується на дослідженні внутрішніх органів і систем, а також структури тканин організму пошарово. У зв'язку з цим інформація, отримана від опромінення, обробляється на спеціалізованій комп'ютерній техніці, що дозволяє отримувати детальний аналіз стану того чи іншого елемента нашого організму. По суті, комп'ютерна томографія є поєднанням рентгенологічного обладнання та потужної комп'ютерної апаратури, що в комплексі дозволяє отримувати і обробляти дані про стан організму в повному масштабі, починаючи з його найглибших шарів.
Комп'ютерна томографія зубів вважається поширеною послугою в сфері сучасної стоматології, так як дозволяє отримати наочний зразок стану всієї ротової порожнини під кутом в 360 градусів, включаючи всі елементи і тканини, які знаходяться в невидимою неозброєним оком зоні. Томографія зубів і щелеп — це затребуваний революційний спосіб виявлення захворювань в сучасній стоматології, який дозволить кожному бути обізнаним в повній картині стану ротової порожнини і всіх елементів зубощелепного механізму.
Томографія зубів в Києві, ціна якої залежить від характеру дослідження і апарату, на якому воно здійснюється, може знадобитися в ряді випадків, які вимагають максимально детального аналізу стану зубощелепного апарату.
Європейський стоматологічний центр здійснює процедуру на висококласному томографі, який в Києві знаходиться тільки в нашій клініці і дозволяє створити максимально ідентичну модель щелепи і зубів пацієнта. Ми проводимо обстеження пацієнтів з різними анатомо-топографічними умовами.

Комп'ютерна томографія в стоматології


Процедура комп'ютерної томографії є ​​одним з підвидів рентгенівського обстеження, проте дозволяє більш широко оглядати необхідну ділянку організму людини, а в даному випадку — зуби. Процедура комп'ютерної томографії зубів і щелеп, завдяки опроміненню обстежуваного ділянки на 360 градусів, дозволяє максимально детально оглядати і аналізувати стан елементів зубощелепної системи і визначати наявність захворювань і патологій навіть в тих випадках, коли можливі прояви зовсім не видно людському оку.
Комп'ютерна томографія зубів в місті Київ є затребуваною процедурою, яка здійснюється в Європейському стоматологічному центрі з використанням сучасного прогресивного обладнання преміум-сегмента. Звернувшись за допомогою до фахівців нашого стоматологічного центру, пацієнт може отримати високоточний знімок зубів і всієї ротової порожнини, який допоможе ознайомити лікаря зі станом зубощелепного апарату. За допомогою об'ємного знімка щелеп і зубів лікарі зможуть відстежити особливості структури зубів, стану коренів і кореневих каналів, обстежити стан кісткової тканини щелеп. Томографія на комп'ютері використовується при профілактиці і усунення захворювань ясен, плануванні оперативного втручання, виявленні захворювань і пошкоджень тканин зуба в невидимих ​​ділянках, а також при імплантації зубів. Підсумки дентальної томографії на комп'ютері використовуються в терапевтичної, хірургічної, ортопедичної, ортодонтичної стоматології, а також дитячому лікуванні.
Комп'ютерна томографія зубів в місті Київ: переваги процедури
Крім основних переваг, якими володіє процедура комп'ютерної томографії зубів, а саме оперативності і повно масштабності обстеження, поряд з високою точністю зображення, КТ відрізняється ще й поруч інших позитивних сторін, серед яких:
· Відсутність сильної променевого навантаження. У зв'язку з тим, що процедура проводиться досить швидко, протягом приблизно 10 секунд, пацієнт не піддається істотному опроміненню, як при спіральної томографії.
· Комфорт: крім того, що сканування здійснюється за мінімальний термін, процедура ще й відрізняється зручністю для пацієнтів, адже немає необхідності тривалий час перебувати в незручних і неприродних позиціях.
· Висока інформативність моделі зображення, яке виходить в результаті сканування, що дозволяє не тільки максимально точно визначити діагноз, а й виявити інші захворювання, які присутні у пацієнта, але протікають без явних симптомів, а значить, і призначити своєчасне лікування.
· Мобільність при подальшому лікуванні. Результати комп'ютерної томографії можна отримати як на паперовому носії, так і на цифрових і електронних пристроях, тобто записати на диск, USB-накопичувач, або ж відправити в хмарне сховище, що дозволяє використовувати один і той же зображення при комплексному лікуванні у різних фахівців. При цьому ціна послуги залишається незмінною.
Європейський стоматологічний центр надає послугу комп'ютерної томографії зубів, використовуючи при цьому новітнє обладнання від провідних світових виробників, яке вперше в Києві почали використовувати саме наші фахівці. Завдяки досвіду, набутому за роки роботи, ми гарантуємо Вам виключно високий результат від проходження процедури.