м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

3 сторінка

Ендодонтія — терапевтична стоматологія


Терапевтичні процедури в сфері стоматології є, очевидно, найбільш затребуваними і часто зустрічаються, оскільки вони охоплюють великий комплекс заходів і процесів, спрямованих на лікування зубів і профілактику розвитку захворювань в подальшому. Терапевтична стоматологія являє собою одне з найбільш важливих напрямків в діяльності стоматологічних клінік. В першу чергу терапія в стоматології передбачає проведення повної діагностики стану зубів і ясен, в залежності від конкретної ситуації, а також лікування захворювань зубних покривів, наприклад — карієсу, і профілактику їх розвитку. До терапевтичної стоматології також відноситься підготовка зубів до імплантації та протезування.
 

Ендодонтія — терапевтична стоматологія для лікування кореня зуба


Ендодонтія-стоматологічна наука про лікування кореневої частини зуба, що є однією з найбільш складних і трудомістких в області терапевтичної стоматології. Складність в лікуванні ендодонта полягає в тому, що практично всі його внутрішні ділянки є невидимими для людського ока.
Лікування кореневої частини зуба і зубних каналів проходить поетапно з використанням складних методик, технологій і устаткування, що дозволяє забезпечити якісний і довгостроковий результат лікування. В Європейському стоматологічному центрі використовуються методики, що відповідають сучасному європейському рівню:
· Для проникнення в кореневу порожнину зуба і обстеження, а також очищення від нальоту кореневих каналів, необхідно використовувати спеціальне обладнання, що допомагає максимально глибоко проникати всередину зуба. Кореневі канали — криві, тонкі і звивисті, тому для процедури використовуються надтонкі інструменти і голки, в діаметрі на кінчику вони складають не більше 0,06 — 0, 1 мм.
· Знезараження та дезінфекція тканин зуба і ротової порожнини. Всім відомо, що саме в роті перебуває левова частка всіх шкідливих мікроорганізмів, які можуть пошкоджувати тканини зубів і викликати інші захворювання. Як відомо, в порожнині рота «мешкає» понад 300 різновидів мікроорганізмів. Для запобігання розвитку мікроорганізмів в кореневому каналі і навколокореневих тканинах, фахівцями очищається канал, а потім проходить обтурація для запобігання заражень.
· Лікування та дослідження кореневих каналів зубів в нашому стоматологічному центрі проводиться за допомогою ключових фахівців із застосуванням сучасного ендодонтичного комплексу, який дозволяє визначити довжину кореневих каналів і усунути пошкоджені тканини.
· Протягом лікування обов'язково обумовлюють, що процедура контролюється рентгенівської обстановкою: до, вчасно і зрозуміло після лікування.

Ендодонтичне лікування кореневих каналів


Хвороби зубів, що провокують неприємні відчуття і їх подальше руйнування, завжди завдають безліч дискомфорту, так як часто викликають перманентні або пульсуючі больові синдроми. Наявність неприємних відчуттів, болю і дискомфорту в області одного зуба або у всій ротовій порожнині — перша причина в терміновому порядку звертатися за допомогою до професійного фахівця-стоматолога. В рамках обстеження фахівець неодмінно виявить вогнище захворювання, його причину і призначить ефективне і оптимальне лікування для конкретного випадку. Однак, як показує практика, не завжди при виникненні перших сигналів про хвороби ми біжимо на прийом до лікаря, так як нам або не вистачає часу, або заспокоюючи себе тим, що це тимчасове явище і скоро біль пройде. Саме таке ставлення до здоров'я своїх зубів може викликати ускладнені варіанти поширених захворювань, таких як карієс і інфекції, і якщо вчасно надана допомога могла б припинити їх розвиток на початкових стадіях, то запущені клінічні ситуації можуть серйозно вражати весь зуб, добираючись до самого його кореня і запалюються пульпу.
Процес лікування кореневої системи вимагає особливо відповідального підходу, так як недостатнє очищення ділянок ураженого зуба і неправильне лікування його каналів можу викликати рецидив, що приводить до його повної недієздатності.

Ендодонтичне лікування кореневих каналів: що це?


Ендодонтія — стоматологічна наука, яка вивчає будову ендодонта — комплекс пульпи і дентину, які в сумі з судинами і нервами створюють кореневу систему зуба. Також дане поняття означає напрямок лікувальної діяльності, що займається збереженням і реставрацією здоров'я всієї пульпи або її окремих частинок.
Ендодонтичне лікування, або лікування каналу кореня зуба, поєднує в собі кілька процедур, які в комплексі здатні усунути вогнища розвитку інфекції і допомогти тим самим врятувати весь зуб. Процес лікування складається з наступних процесів:
• Видалення пульпи;
• Очищення порожнини кореня зуба, дезінфекція кореневого каналу;
• Формування нових каналів зуба;
• Обтурація каналів після всіх необхідних лікувальних процедур;
• Реставрація тканин зуба, відновлення його естетичного вигляду.
Очищення кореневих каналів, як одна з найважливіших процедур для лікування кореня зуба, частіше за все відбувається з застосуванням механічних методів, які є досить неприємними. Європейський стоматологічний центр при відновленні каналів зуба використовує переважно лазерні технології, що забезпечує не тільки комфортність процедури та її безболісність, а й надає високий антибактеріальний ефект.
Сучасна стоматологія дозволяє усувати проблеми, пов'язані із захворюваннями та пошкодженнями зубів в повній мірі, здійснюючи всі процедури максимально швидко, безболісно і комфортно для пацієнта.
Європейський стоматологічний центр готовий надати кожному своєму пацієнту повний спектр послуг з лікування і відновлення зубів, зокрема ендодонтичної терапії, надаючи сервіс високого, європейського якості. Кваліфіковані фахівці готові вилікувати зуби від будь-яких захворювань і відновити їх колишній естетичний вигляд, використовуючи при цьому престижні матеріали, високоякісне обладнання та прогресивні, нові технології, що неодмінно забезпечить стійкий і тривалий ефект після лікування.

Лікування кореневих каналів зуба в Києві


Захворювання зубів завжди завдають безліч незручностей і дискомфорту людям, адже вони викликають стійкі больові відчуття і обіцяють зовнішніми ушкодженнями зуба. Безумовно, захворювання коронки зуба, тобто його верхньої, видимої частини, ми можемо виявити вчасно і самостійно. Однак, досить часто зустрічаються також і захворювання кореня зуба, які зовні невидимі, проте від цього стають ще більш небезпечними.
Корінь зуба — це його основна частина, яка знаходиться глибоко в яснах, розташувавшись в спеціальній воронці в щелепи, яка називається альвеола. Всередині кореня, розташований канал, де знаходяться судини і нерви. Нерви і судини, що знаходяться в каналах зуба, називається пульпою.

Захворювання кореня зуба


Захворювання зубів і інфекції можуть вражати як видиму їх частина, тобто коронку, так і корінь. Запалення в кореневій області зуба — вельми небезпечна патологія, яка обіцяє подальшу втрату, або ж інфікування інших зубів. У разі, коли інфекція потрапляє в порожнину зуба і вражає пульпу, потрібне термінове її видалення, тобто видалення всього вмісту пульповой камери зуба, а іноді навіть необхідним заходом є повне видалення зуба.
Найчастіше захворювання кореневого каналу зуба викликають гострий біль, тому виявити їх нескладно, однак, багато пацієнтів не звертають на больовий синдром належної уваги і часто затягують з походом до лікаря. Таке легковажне ставлення може спричинити за собою ряд ускладнень, тоді врятувати зуб буде досить важко.
Захворювання кореня зуба виникають у випадках інфікування його тканин, яке може відбуватися з таких причин:
· Пошкодження зуба в результаті травми;
· Проникнення бактерій в кореневу частину зуба через масштабного поширення карієсу;
· Інфекційні захворювання ясен або їх неправильне лікування.
У випадках інфікування кореня зуба і пульпи потрібно чистка кореневих каналів і комплексне лікування, і тоді кваліфіковані фахівці допоможуть врятувати зуба. Симптоматика захворювань зуба відома більшості людей: це різкі пульсуючі, ниючі болі від зміни температур, перманентні хворобливі відчуття без жодних зовнішніх впливів, а також підвищена температура тіла, неприємний запах з рота і припухлості в області ураженого зуба. Виявивши у себе ці симптоми — пацієнт негайно повинен звернутися до лікарів. Іноді пошкодження кореня зуба і пульпи протікають без явних симптомів до певної стадії, тому настільки важливо здійснювати періодично профілактичні огляди у лікарів-стоматологів.

Лікування кореневих каналів зубів (Київ)


Наявність інфекцій в ротовій порожнині, які вражають коронку і корінь зуба, викликає некроз тканин, що призводить до багатьох негативних наслідків. Інфекція, яка потрапила у кореневий канал, може переходити в околокорневой тканини і пошкоджувати кістку біля основи зуба. Без своєчасного лікування зуб, швидше за все доведеться видалити, однак, якщо вчасно відвідати лікаря і вилікувати кореневої канал, можна позбутися від інфекції і врятувати зуб.
Лікування кореневого каналу зуба або ендодонтична практика — багатоетапний процес, який поєднує в собі кілька процедур. Процес лікування складається з:
· Видалення пульпи;
· Очищення порожнини кореня зуба, дезінфекція кореневого каналу;
· Формування кореневих каналів;
· Обтурація кореневих каналів.
Очищення кореневих каналів, як одна з найважливіших процедур для лікування кореня зуба, відбувається за допомогою механічних та ручних маніпуляцій. Наша клініка, здійснюючи лікування кореневого каналу, використовує виключно сучасне обладнання та прогресивні методики, завдяки чому процес відбувається практично безболісно і дуже оперативно. Застосування сучасного європейського обладнання здатне забезпечити повну очистку кореневої порожнини зуба від бактерій і мікроорганізмів, а також обробляти навіть самі вузькі, включаючи викривлені канали в важкодоступних місцях.
Для того, щоб продезинфікувати канали кореня зуба, здійснюється промивання їх антисептичними препаратами, які проникають в усі ділянки кореневої системи зуба, включаючи промивку і невидимих ​​бічних канальців. При необхідності повторної дезінфекції та чистки каналів зуба, може також знадобитися тимчасове пломбування, яке здійснюється високоефективними протизапальними препаратами.
Лікування кореневого каналу має на увазі також реставрація зуба після всіх проведених лікувальних процедур. Обтурація кореневих каналів зуба здійснюється щільним герметичним матеріалом, який, заповнюючи канали, запобігає повторне проникнення інфекцій.