м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

3rd page [ожидает перевода]

Коронки на зуби, Київ


Штучні зубні коронки — основна деталь зубного протеза, яка виконує як естетичну, так і функціональне призначення природного зуба. У разі втрати зуба або його істотного пошкодження, коли варіант з частковою реставрацією не принесе належних результатів, установка коронки — найбільш оптимальний варіант, який допоможе не тільки повернути зубу колишньої зовнішній вигляд, а й позбутися від дискомфорту. Пов'язаним з його повним або частковим відсутністю. Встановити зубні коронки в місті Київ кожен бажаючий може звернувшись до послуг сучасної престижної клініки Європейський стоматологічний центр, де висококваліфіковані фахівці допоможуть вирішити будь-яке завдання в області стоматології.

Що собою являють зубні коронки?


У буквальному сенсі, коронка зуба — це його видима частина, яка покрита твердою і стійкою до механічних пошкоджень тканиною — зубною емаллю. Однак, якщо природна коронка пошкоджена або весь природний зуб був видалений з якої-небудь причини, на зміну їй приходить штучна коронка. Це деталь, яка створена з міцного матеріалу, що нагадує за текстурою і зовнішнім виглядом натуральну зубну емаль (кераміка, металокераміка, діоксид цирконію та інше), що повністю покриває пошкоджений зуб, надаючи йому практично природний естетичний вигляд.
Штучні коронки виконують ряд функцій, серед яких, очевидно, зміцнення зуба, відновлення його функції при жуванні їжі, відтворення зовнішнього вигляду зуба і ряд інших. Встановивши якісну коронку, пацієнт може змінити або вдосконалити форму зуба, його зовнішній вигляд, колір та інше. Зубна коронка встановлюється поверх пошкодженої зуба, буквально «нарощуючи» на його основі новий, або ж може бути прикріплена до внутрикостному імпланти, в тому випадку, якщо корінь зуба довелося видалити.

In what cases are tooth crowns installed?


Показань для застосування коронок може бути величезна кількість. Вони застосовуються для завершення процесу протезування, щоб повністю відтворити функції зубощелепного апарату, а також і з переслідуванням суто естетичних цілей, так як іноді заради рівних зубів і білосніжної, сяючою здоров'ям посмішки пацієнт може піти навіть на видалення власного зуба. В цілому ж перелік основних причин установки коронок виглядає наступним чином:
Стоматолог може порекомендувати коронку в наступних випадках:
· Як альтернатива процесу обтурації зубних каналів, в тому випадку, якщо пошкоджена значна частина емалі;
· Щоб захистити ослаблений і частково пошкоджений зуб від зовнішніх подразників, запобігши його подальшому руйнуванню;
· Для відновлення зламаного зуба або ліквідації великих сколів емалі;
· Установка коронки також здійснюється в якості основи для кріплення зубних мостів і суцільних протезів;
· Установка для відтворення зуба поверх імпланта;
· Для покриття зуба, що втратив свій колір або цілісність емалі і ін.

Які коронки на зуби встановлюють в місті Київ?


Така деталь, як коронка зуба, в місті Київ для пацієнтів пропонується у всіляких різновидах і типах. Існують коронки з різних матеріалів, які відрізняються своєю міцністю, зовнішнім виглядом і функціональним наповненням. Існує перелік найбільш поширених видів коронок, серед яких:
• Полімер — використовується для тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу перед установкою більш стійкого варіанту на період, коли тканини ще заживають після імплантації.
• Металокераміка. Саме цей вид вважається ідеальним по співвідношенню «ціна / якість». Такі коронки красиво виглядають, довго носяться і відрізняються високою міцністю.
• Суцільнокерамічні коронки — найближче нагадують природний зуб. Прекрасно підходять для протезування передніх зубів, але дуже вимогливі до догляду. Ми працюємо з коронками з матеріалу діоксид цирконію — це міцні та дуже привабливі коронки, які в точності відтворюють зуб і не містять металів.
• ПІК-полімер — найбільш сучасна технологія, що дозволяє за рахунок унікальних властивостей матеріалу зробити максимально біосумісних, легку коронку, що ні перевантажує опорний зуб або ж імплант, на який вона встановлена.
Європейський стоматологічний центр спеціалізується на наданні послуг преміум-класу в галузях терапевтичної та хірургічної стоматології, а також ортопедичної стоматології та імплантології зокрема. Сервіс нашої клініки знаходиться на високому рівні, конкуруючи з провідними європейськими стоматологічними установами, що дозволяє домагатися особливих досягнень в процесі лікування, імплантації та протезування зубів в Україні із застосуванням передових технологій лікування і новітнього спеціалізованого обладнання.

Зубні коронки на імплантатах, ціни


Час від часу істотний відсоток сучасного населення стикається з такими проблемами, як захворювання, руйнування і видалення зуба в зв'язку з певними причинами. Дійсно, як і будь-який інший орган, зуби можуть у зв'язку з якимись обставинами буквально «виходити з ладу», стаючи при цьому слабкими, тьмяними і болючими. В такому випадку вони не можуть справлятися з навантаженням, яка потрібна при жуванні їжі, а сам процес викликає гострий дискомфорт і хворобливі відчуття. У разі сильного пошкодження зуба, а також втрати його в результаті хірургічного видалення або травм, кожна сучасна людина побажає, як можна оперативніше його замінити, і на допомогу в цій нелегкій справі прийде сучасна імплантологія. Відновити цілісність зубного ряду або виправити його деформації і викривлення допоможе установка зубного імпланта і коронки.
Зубна коронка — це незнімний протез природного зуба, який відтворює його видиму частину, тобто, по суті — це штучний аналог зуба, який встановлюється для відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будівля штучної коронки нагадує такий собі «ковпачок», який може або вдягатися на пошкоджений зуб (в тому випадку, коли пошкоджена його велика частина і є неможливою часткова реставрація), або встановлюється поверх імплантів, тим самим ліквідовуючи прогалини в зубному ряду.
Часто до питань про встановлення коронок вдаються стоматологи в разі, коли природний зуб пацієнта сильно пошкоджений, а саме, коли зруйновано понад 60% його тканин. В такому випадку, очевидно, реставрувати і зберегти природний зуб абсолютно не представляється можливим. Однак, коронки також є незмінним елементом конструкції зубного протеза, прикріплений на імплант, в результаті чого вони можуть повноцінно замінювати природний зуб, який був повністю знищений, включаючи його кореневу частину.

Як встановлюють зубну коронку?


Процес установки коронок на імпланти здійснюється після того, як ділянка, куди встановлювався штучний зубної корінь повністю зажив, а сам імплант прижився і не відторгається організмом. Зубні коронки на імплантатах дозволяють повністю технічно відродити зуб, замінивши його якісним штучним аналогом, який надалі і буде виконувати всі необхідні візуальні та функціональні завдання. За допомогою установки коронок пацієнтам надається можливість реставрувати і відновити частково пошкоджений зуб, або ж замінити його на повністю «новий». Якщо частина зуба довелося видалити в зв'язку з руйнуванням через захворювання, а також у разі відколів і зламів, надається можливість повернути йому колишній вигляд шляхом установки коронки поверх його залишків. Імплант може імплантуватися як в сам корінь зуба, так і в кістку щелепи при повному видаленні всіх зубних тканин. У разі, коли зуб забезпечити повне відокремлення, імплант виконує функцію його кореня, в той час, як коронка відтворює видиму частину зуба, шляхом прикріплення до імпланти.
Європейський стоматологічний центр — одна з найбільш прогресивних і престижних столичних клінік сучасної стоматології, пропонує пацієнтам широкий спектр послуг з імплантації та протезування зубів, а також установці коронок різного типу. За допомогою протезування на імплантатах наша клініка допоможе відновити цілісність зубного ряду, заповнивши прогалини в ньому через видалення зуба, або ж надати можливість придбати рівну і здорову усмішку, встановивши протези відразу декількох зубів підряд з коронками, які повністю відповідають зовнішнім виглядом зуба. Крім цього, коронки на імплантатах також встановлюються і в якості основи для знімних нейлонових протезів щелепи, коли є необхідність відновити весь зубний ряд у випадку, коли зуби повністю відсутні. В такому випадку коронки, які закріплені на імплантатах допомагають триматися повного щелепного протезу, забезпечуючи надійну опору і правильну жувальну навантаження на зубощелепної апарат.

Установка коронок на імпланти в Києві: вартість процедури


Встановити коронки на імпланти сьогодні — завдання, яке легко виконується кваліфікованими фахівцями. Її оперативність і вартість залежать від багатьох чинників, зокрема від терміну виготовлення самої коронки і використовуваного матеріалу. Термін виготовлення коронки, як правило, займає від декількох днів до двох тижнів, в залежності від складності роботи. При цьому ціна на зубні коронки на імплантатах залежить ще і від класу матеріалів. Найбільш популярні — металокераміка, є якісним і доступним для більшості пацієнтів матеріалом. Найбільш дорогим є ПІК- полімер, діоксид цирконію, дешевим — металокераміка.
Європейський стоматологічний центр пропонує пацієнтам висококласну послугу протезування на імплантатах, яку ми здійснюємо на найвищому рівні в місті Київ.

Металокерамічна коронка на зуб, Київ ціна


Напевно кожна сучасна людина мріє про рівних, білих і здорових зубах, які є воістину ознакою ретельного догляду і акуратного зовнішнього вигляду. Однак, на жаль, не всі можуть похвалитися такою розкішшю, подарованої природою. Більшість сучасних людей постійно скаржаться на стан своїх зубів: у кого-то вони швидко жовтіють і виглядають не цілком естетично, комусь не вистачає здорового сяйва у власній усмішці, часто зустрічаються також ситуації, коли природні зуби — криві, з відколами або зіпсованої емаллю в зв'язку із захворюваннями або механічними травмами. Безумовно, всі ці проблеми є вагомим приводом для походу в стоматологічну клініку, яка в більшості випадків зможе надати кваліфіковану допомогу.
Неналежний вид зубів, а також інфекції, що викликають ураження зубних тканин і ряд інших захворювань — це завжди величезний дискомфорт і сором на кожному етапі повсякденному житті. Найчастіше вирішити проблеми, пов'язані з нездоровим станом зубів або їх хворобами, дозволяє терапевтична сучасна стоматологія, однак, часто, багато хто нехтує своєчасним лікуванням і сильно запускають ситуацію. У таких випадках зуби можуть пошкоджуватися в досить високого ступеня і тоді їх, швидше за все, буде потрібно видалити.
Видалення зубів — це дуже неприємна процедура, особливо, якщо мова йде про подальше самовідчуття, оскільки відсутність навіть одного зуба доставляє не тільки дискомфорт, але і помітно порушує жувальну функцію, а іноді і анатомічну структуру лицьових кісток і суглобів, деформуючи щелепи і форму овалу особи. У разі, коли пацієнт зіткнувся з необхідністю видалення зуба, йому не варто впадати у відчай, оскільки можливості сучасної стоматології дозволяють максимально швидко усунути прогалини в зубному ряду і відновити втрачений зуб за допомогою якісних імплантат і протезів, які виглядають практично, як природний зуб.

Протезування зубів за допомогою коронок


Імплантація та протезування зубів — найбільш затребувані напрямки стоматології в Україні, і зокрема, в її столиці. Дані послуги надають перспективу швидкого і безболісного відновлення втраченого зуба, або ж придбання рівного зубного ряду, що безсумнівно представляє інтерес для великого відсотка сучасного населення. Стоматологи, що володіють необхідною кваліфікацією, а також базою знань, здатні буквально створити диво з посмішкою пацієнта, тому установка зубних протезів є настільки часто зустрічається процедурою.
Протезування зубів — процедура, під час якої здійснюється установка імітації здорового зуба за допомогою його штучного замінника — протеза. Сучасне протезування зубів передбачає можливість відновити один зуб на місці втраченого, а також перспективу відновити цілий зубний ряд в тих випадках, коли у пацієнта зуби повністю відсутні. За допомогою установки якісного протеза, виконаного кваліфікованими фахівцями із застосуванням елітних матеріалів і сучасного передового обладнання, кожна людина отримує можливість не тільки придбати естетично привабливий вигляд, але і в повному розмірі відновити всі функції зубощелепного апарату.

Dental prosthetics: crown for a tooth made of cermet, installation price in Kiev


Найчастіше в Києві практикується метод установки незнімних протезів, тобто конструкцій, які монтуються на базі імпланта, імплантованого в щелепних кісток. Незнімні протези максимально точно відтворюють структуру природного зуба, а якісні коронки дозволяють придбати природний зовнішній вигляд.
Існують різні типи коронок, виконаних з різних матеріалів, які більш-менш відповідають природному зубу. Вони виготовляються з Металокомпозити, металокераміки, діоксиду цирконію ПІК-полімеру і інших матеріалів. Найбільш популярними в Україні є металокерамічні протези, зокрема, в зв'язку з майже ідеальним співвідношенням ціни і якості.
Металокерамічна коронка — міцна конструкція, яка максимально нагадує природний зуб, і ціна в місті Київ на такі протези цілком обгрунтована. Коронка на зуб в місті Київ з матеріалу металокераміка, ціна якої порівняно невисока, стане надійним замінником втраченого зуба.
Європейський стоматологічний центр, який протягом останнього десятиліття активно розвиває інноваційну діяльність в сфері імплантології та протезування зубів, гарантує індивідуальний підхід до кожної ситуації і вибір найбільш оптимального способу лікування для всіх пацієнтів. Ми використовуємо металокерамічні коронки в тих випадках, коли вони є стовідсотково правильним рішенням, застосовуючи при цьому новітнє обладнання, а також деталі від провідного німецького виробника, компанії VITA. ЕСЦ завжди гарантує високий результат своїм клієнтам.

Ціни на зубні коронки, Київ


Далеко не кожна людина може похвалитися ідеально рівними і здоровими зубами, якими його нагородила сама природа. За статистикою, кожен другий житель нашої планети страждає будь-якими захворюваннями зубів або ротової порожнини. Карієс, стоматит, пародонтоз, пульпіт, запалення та інше — все це веде до абсолютно негативних наслідків, серед яких має місце бути і випадання зубів.
Безумовно, захворювання і втрата зубів — абсолютно неприємне явище, але в той же час сьогодні воно не несе такого фатального характеру, ніж кілька десятиліть тому. Завдяки динамічному розвитку сучасної медицини, в тому числі, кожному бажаючому надані можливість повністю видалити і замінити пошкоджені або естетично неприємні зуби, замінивши їх на рівні, красиві і міцні. Така перспектива відкриває перед пацієнтами кваліфікованих стоматологічних клінік абсолютно нові, приємні можливості.
Сьогодні в Україні імплантація і протезування зубів є одними з найбільш затребуваних стоматологічних послуг. Європейський стоматологічний центр, який протягом останнього десятиліття активно розвиває інноваційну діяльність в сфері імплантології, впевнено займає лідерські позиції на українському ринку. ЕСЦ був першим в країні в багатьох починаннях, зокрема в проведенні лазерної імплантації та встановлення базальних імплантів. Фахівцям, що працюють в нашій клініці, вдається досягти практично невідмітного результату від природних зубів, тому послуга установки імплантів і протезів користується широким попитом.

Протезування зубів: як отримати гарну посмішку?


Напевно багато хто мріє про сліпучобілому усмішці з рівними зубами, однак не всіх природа обдарувала такою гідністю. Багато з нас страждають різними хворобами ротової порожнини і зубів, а також мають нерівні, слабкі зуби з неприємним кольором. Як гідна альтернатива кваліфіковані стоматологи пропонують протезування зубів, яке допоможе не тільки знайти привабливу сяючу посмішку, але і позбутися від пошкоджених зубів. До того ж, сучасне протезування дозволяє максимально швидко усунути такий дефект, як відсутність зуба через травми або інших неприємних ситуацій.
В даний час найбільш популярним і ефективним способом заміни зубів є установка протезів з коронками, які будуть максимально відповідати типажу Вашого обличчя і виглядати при цьому природно і гармонійно. Зубні коронки і ціни на них в місті Київ сьогодні є абсолютно доступною можливістю позбутися від дефектів зубів.
Якісно створена і встановлена ​​коронка зуба (ціна в місті Київ — у відповідному розділі сайту), дозволить кожному бажаючому ліквідувати хворі, інфіковані зазнали серйозних пошкоджень або критично нерівні зуби і знайти сліпучу посмішку, при цьому відчувши на собі всі переваги сучасного європейського сервісу.
Клініка «Європейський стоматологічний центр» має багатий досвід в сфері протезування зубів, зокрема установки коронок зубів. Фахівці ЕСЦ готові підібрати індивідуальний варіант для кожної окремої ситуації, який оптимально підійде пацієнтові, а також здійснити процедуру установки «нових зубів» максимально оперативно і безболісно.

Що таке зубні коронки?


Коронки на зуби в місті Київ — популярна стоматологічна послуга в місті Київ, і ціни на них вважаються порівняно невисокими. Зубний коронкою є своєрідна деталь, яка використовується для заміни пошкодженого або втраченого зуба зовні. Коронки створюються таким чином, щоб ні зовні, ні функціонально не відрізнятися від справжнього зуба і в залежності від призначення можуть бути виготовлені з різних матеріалів (метал, металокераміка, кераміка та інші). По суті, коронка — штучно створений аналог частини зуба, яка височить над коренем і розташовується над яснами. Європейський стоматологічний центр працює тільки з коронками з металокераміки, діоксиду цирконію і ПІК-полімеру. Також ми використовуємо коронки з полімеру, але виключно в якості тимчасових.
Коронки на зуби (ціни в нашій клініці ви можете уточнити на сайті) встановлюються в тих випадках, коли істотна частина зуба пошкоджена настільки, що класична реставрація фотополімером виправити становище не здатна, а також, коли зуб видаляється повністю. У першому випадку коронка буде встановлена ​​на решту зуба, яку попередньо обробив фахівець. Якщо коронка буде встановлена ​​в місце, де залишків колишнього зуба і кореня не залишилося, тоді деталь встановлюється за допомогою впровадження імпланта в щелепних кісток. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну схожість з природним виглядом щелепи і при цьому підходить як для тих, кому необхідно відновити всього один зуб, так і для тих, хто відчуває необхідність в заміні декількох або цілого ряду зубів.

Показання та протипоказання для установки коронок


Як і будь-яка медична процедура, протезування зубів має ряд обмежень, в зв'язку з якими пацієнту доведеться підібрати інший спосіб вирішення його проблеми. Отже, установка коронки призначається при:
· Суттєвою деформації зуба в зв'язку з пошкодженнями від карієсу або при виникненні відколів і тріщин.
· Установці мостовидного протеза з метою фіксації всієї конструкції замість свого зуба.
· Після установки імпланта, який в сумі з коронкою подарує новий красивий зуб.
· Сильному стирання природних твердих тканин зуба у пацієнта.
· У випадках деформації, непоправного пошкодження (флюорозу) і сильного зміни кольору емалі, які не можна усунути іншим шляхом.
· При явно помітних косметичних недоліках: зуб сильно викривлений, неправильно розташований або має неправильну форму.
Протипоказання до процедури:
· Якщо пацієнт молодше 16 років.
· Надмірна хиткість зубів, яка часто зустрічається при захворюваннях ясен.
· Алергія на складові і матеріали, що використовуються в рамках процедури.

Види зубних коронок


Як відомо, ціни на зубні коронки в місті Київ досить різні, проте навіть в рамках однієї клініки вони істотно відрізняються. В першу чергу вартість процедури заміни зуба за допомогою коронки залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Отже, які види коронок бувають:
· Полімер — використовується для тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу.
· Металокераміка. Саме цей вид вважається ідеальним по співвідношенню «ціна / якість». Такі коронки красиво виглядають, довго носяться і відрізняються високою міцністю.
· ПІК-полімер — одна з найбільш сучасних технологій, що дозволяє за рахунок унікальних властивостей матеріалу створити максимально біосумісних, легку коронку, що не перевантажує опорний зуб або ж імплант, на який вона встановлена.
· Коронки з діоксиду цирконію — найближче нагадують природний зуб. Вони красиві, чудово підходять для протезування передніх зубів, а також даний матеріал вважається надтвердим, що забезпечує високу міцність.
Європейський стоматологічний центр використовує тільки висококласні коронки, виготовлені з якісних, міцних і високобіосовместімих матеріалів, забезпечуючи найбільш високий результат процедури. Наша клініка є безперечним лідером в області імплантації та протезування зубів в Києві, проводячи процедуру навіть в найскладніших анатомо-топографічних клінічних випадках.