VIP обслуговування

VIP ОБСЛУГОВУВАННЯ В СТОМАТОЛОГІЇ ЕСЦ

 

VIP стоматология

 

В рамках VIP-обслуговування, клініка "Європейський стоматологічний центр" пропонує унікальний ряд послуг, призначений для вимогливих пацієнтів, які неодмінно оцінять комфорт, високу якість роботи та індивідуальний підхід.

При використанні послуги VIP-обслуговування у Вас є можливість скористатися:

  • погодинне бронювання клініки на час прийому у лікаря;
  • закрити клініку на цілий день для роботи з одним пацієнтом;
  • провести розширений спектр діагностичних і лікувальних заходів;
  • залучення фахівців найвищого рівня для проведення консультації, діагностики та лікування;
  • отримати консультацію німецьких фахівців, не виходячи з клініки.

Ми забезпечуємо постійну готовність персоналу стоматологічної клініки до прийому VIP пацієнтів, конфіденційність і ефективність при мінімальному часу лікування.

Ціни на даний вид послуги уточнюйте у адміністраторів клініки.

Записатися прямо зараз >>>

Елітна стоматологія в Києві

Сучасні стоматологічні послуги дійсно допомагають вирішити практично всі відомі проблеми, пов'язані зі здоров'ям і зовнішнім станом зубів. А, як відомо, захворювання зубів і ротової порожнини трапляються практично у кожної людини, незалежно від його соціального статусу та фінансового становища. В українській столиці клініки, що надають послуги преміум-класу, користуються чималою популярністю, оскільки досить великий відсоток постійного населення Києва вважають за краще вибирати тільки висококласний, елітний сервіс. Кращі стоматологи в Києві і представницьке обслуговування - саме те, що цікавить шанованих клієнтів в першу чергу. Елітна стоматологія в Києві - Європейський стоматологічний центр поєднує в собі всі необхідні якості для володіння таким високим статусом, а фахівці нашої клініки активно трудяться для того, щоб постійно підвищувати свою кваліфікацію і професіоналізм, завойовувати престижні професійні нагороди, завдяки чому вдається завжди грамотно вирішувати навіть дуже складні медичні завдання.

Для цінителів висококласного елітного сервісу, який відповідає всім найвищим міжнародним і європейським вимогам, незамінним помічником в лікуванні різних зубних захворювань і їх відновлення неодмінно стане клініка ЕСЦ. Європейський стоматологічний центр, який використовує виключно передові технології, прогресивні методи лікування зубів, а також активно застосовує новітні рішення в області терапевтичної стоматології, ортодонтії та ортопедії. Звичайно ж, наша стоматологічна клинка готова надати повний перелік стандартних послуг на високому рівні, а також, варто відзначити, існують напрямки роботи, в яких ЕСЦ помітно досяг успіху і в інших закладах йому важко знайти рівних.

 

VIP-пакет послуг для клієнтів від елітної клініки ЕСЦ

Європейський стоматологічний центр надає послугу VIP-обслуговування клієнтів, яка дозволить не тільки отримати відмінний сервіс, але ще і насолодитися ідеальними умовами перебування в клініці. VIP-пакет пропонує ряд унікальних послуг, призначених для особливо вимогливих пацієнтів:

· Можливість погодинного бронювання нашої клініки на весь час прийому;

· Можливість забезпечити обслуговування тільки одного пацієнта протягом усього дня, закривши клініку для інших;

· Надання розширеного асортименту діагностичних і лікувальних послуг;

· Консультування з залученням ключових фахівців найвищого рівня;

· Приватне консультування пацієнта провідними фахівцями німецьких партнерських клінік прямо в кабінеті лікаря в режимі онлайн.

ЕСЦ гарантує повну готовність персоналу до прийому VIP-пацієнтів на постійній основі, а також забезпечуємо конфіденційність і ефективність при мінімальних витратах часу.

 

Які види лікування має на увазі VIP-сервіс Європейського стоматологічного центру

· Лікування карієсу на всіх стадіях розвитку та комплексна реставрація зубів;

· Ультразвукове і лазерне відбілювання;

· Лазерна, одномоментна імплантація зубів;

· Протезування зубів якісними знімними і незнімними конструкціями;

· Виконання художньої реставрації зубів;

· Комп'ютерна анестезія для проведення оперативних втручань;

· Безболісне видалення зубів;

· Професійне чищення, відбілювання і фторування зубів і багато іншого.

Наша клініка є елітним стоматологічним установою, яке спеціалізується на наданні послуг преміум-класу. Європейський стоматологічний центр застосовує найновіші і прогресивні технології, а також відрізняється унікальними методиками лікування, реставрації та імплантації зубів.