1 а сторінка

Iмплантація зубів

У світі існує багато різновидів зубних імплантатів, які відрізняються за своєю формою і функціональності. В Україні зареєстровано понад 50 різних систем імплантатів. Основні кардинальні відмінності зубних імплантатів-це імплантати, які складаються з однієї або з двох частин. Але, для того, щоб відновити функцію зуба дентальними імплантатами, необхідні певні клінічні умови в порожнині рота. А саме - необхідний достатній обсяг альвеолярного відростка верхньої або нижньої щелепи. Або певних ділянок.

У 70% випадків для того, щоб встановити зубні імплантати, умови не відповідають параметрам проведення оперативного втручання за загальноприйнятими стандартами. Це пов'язано з тим, що за європейською статистикою, коли видаляється зуб, відбувається атрофія кісткової тканини. Тобто її спад на 40% втрата обсягу в перший рік після видалення. Тому, в Європі рекомендують після видалення зубів відразу заповнювати лунку, або остеотропний матеріалом (матеріал для відновлення кісткової тканини) або встановлювати в лунку видаленого зуба дентальний імплантат.

Але тут існує інша проблема. Це проблема з інфекцією в лунці видаленого зуба, яка не дає можливості якісно інтегруватися і приживатися або остеопропному матеріалу, або зубного імплантату. В Європейському стоматологічному центрі ми вирішили цю проблему за рахунок використання дорогого устаткування. А саме, ми використовуємо ербієвий лазер для видалення інфекції в лунках видалених зубів. І для видалення інфікованих тканин.

implantacija 1

 

Ми сміливо можемо встановлювати дентальні імплантати в лунки видалених зубів, а також ми можемо заповнювати лунки видалених зубів остеотропний матеріалом відразу після видалення. Ми не боїмося, що буде подальше поширення інфекції. Багаторічний досвід показує чудові негайні післяопераційні результати. І відстрочені довгострокових.

Що ж робити людині, якщо в зв'язку з певними причинами не зробили вчасно заповнення лунки видаленого зуба остеотропний матеріалом (аугментація) або не поставили відразу в лунку видаленого зуба імплантат? І у нього вже є атрофія кісткової тканини на 40% і більше? Як йому вчинити тоді? І яким чином йому відновлювати свою жувальну і естетичну функцію, якщо знімних протез носити він не хоче?

Існує багато методик відновлення кісткової тканини, спрямованої кісткової регінераціі. На сьогоднішній день в світі не існує однозначної думки з приводу планування хірургічного втручання з приводу реконструкції верхньої і нижньої щелепи. Існує величезна кількість мембран, кісткових замінників, методик по реконструкції альвеолярного гребеня, які все мають право на існування. Навіть з діаметрально протилежними концепціями.

Але, головним недоліком операції по реконтрукціі альвеолярного гребеня-є сама операція. Люди свідомо йдуть на операцію. У кожному оперативному втручанні завжди сущетвует відсоток ускладнень - болі, гематоми, набряклість. Найголовнішим ускладнити оперативного втручання з реконструкції альвеолярного гребеня є "не приживлення" самого матеріалу. Він просто може розчинитися і перетворитися в сполучну тканину.

Чому так проісходт? Є дві причини 1. це інцекція, яка знаходиться в оточуючих тканинах 2. Не відбувається утворення кровоносних судин через встановлений кістковий імплантат. І він не "оживає". А залишається таким же мертвим. Або розсмоктується. Що ж робити?

В Європейському стоматологічному центрі ми пішли по методиці відновлення жувальної і естетичної функції дентальними імплантантами "малоінвазійними методиками" із застосуванням ербіевого лазера без методик по відновленню кісткової тканини.

Як це виглядає? Багато вчених світу зрозуміли, що можна отримати швидке відновлення жувальної функції без додаткових хіругіческіх втручань. У кожної людини, навіть якщо і є атрофія кісткової тканини на 40% і більше, завжди залишається скелетна кістка. Тверда і дуже добре мінералізована. Виявляється, можна встановлювати дентальні імплантати саме туди.

Якщо є поруч анатомічні утворення, то за допомогою 3D планування можна їх обійти. Спеціалізацією Європейського стоматологічного центру якраз і є установка імплантатів без "нарощування" кісткової тканини. Ми встановлюємо імплантати в обхід анатомічним структурам в тверду мінералізовану кістка.

За рахунок цього отримуємо чудову первинну стабільність імплантату (більше 40 ньютон) і завдяки цьому ми можемо використовувати негайну навантаження.

Ми отримуємо такі речі:

1. Швидкий безболісний результат, за рахунок хірургії без розрізу. Скорочуються хірургічні втручання. Застосовується лазер.
2. Мінімальна кількість ускладнень.
3. Практично відсутність реконструктивних заходів по відновленню кісткової тканини.
4. Зменшується вартість лікування за рахунок непотрібних оперативних втручань по відновленню кістки.

В яких умовах ми це проводимо? Наша клініка обладнана за всіма європейськими стандартами для проведення таких операцій:

1. Ми маємо добре укомплектовану операційну і передопераційну. Тобто, людина може перебувати в клініці стільки, скільки йому потрібно під наглядом лікаря.

2. Ми маємо всі Ренгенологіческое обладнання, яке необхідно для планування оперативного втручання. У нас є власний 3D центр.


3. Також кваліфікація лікаря - "Міжнародного експерта в області імплантології" з 20ти річним досвідом роботи в цій сфері налаштована на отримання довгострокових позитивного результату.

Чекаємо Вас за адресою м.Київ, вул. Срібнокільська, 12, секція Б. тел. 380442214690, 380445737402, 380672493017, 380443740134.

 

 

Стоматологія - імплантація зубів в Києві

 

Кількість сучасних технологій і способів для протезування зубів і їх імплантації в даний час досить велика, а вибір процедур в даній галузі вражає своєю різноманітністю. Незважаючи на те, що базовою тенденцією сучасної стоматології є намір максимально зберегти природний зуб клієнта (не рахуючи тих випадків, коли пацієнт сам переслідує бажання його видалити за індивідуальними причин), а саме на збереження природних елементів ротової порожнини спрямований весь спектр профілактичних і лікувальних заходів, сфера імплантології все ж користується величезною популярністю на сьогоднішній день, надаючи пацієнтам широкі можливості по заміні і лікування зубів.

З метою зберегти натуральні зуби в нинішній час існує безліч способів, починаючи з діагностики карієсу на ранніх стадіях за допомогою томографії, закінчуючи високохудожнім оновленням і реставраційними процедурами для дуже складних клінічних випадків. Навіть при цьому не завжди доступна можливість зберегти зуб, тому передова процедура дентальної імплантації, що дозволяє швидко відновити від одного окремого зуба до цілого ряду знайшла таку високу популярність.

 

Сучасна стоматологія та імплантація зубів в місті Київ

Стоматологія в місті Київ, зокрема, імплантація зубів - популярна і дуже затребувана сфера медичної діяльності. Вона активно розвивається, слідуючи за всіма передовими світовими технологіями і новими тенденціями реставрації і відновлення зубів, надаючи потенційним пацієнтам пряму можливість отримувати обслуговування виключно на високому рівні.

Відмінною рисою сучасної галузі імплантації, зокрема і в Києві, є помітне підвищення ефективності процесу виконання імплантів і, власне, технічна база для їх безболісного і комфортного імплантації. Як знімні, так і постійні конструкції зубних імплантів і протезів в даний час підбираються суто індивідуально під анатомічні особливості і смакові переваги кожного пацієнта, а широкий вибір різновидів прекрасно дозволяє це робити. Це говорить про підвищення уявлень про комфортність сучасної стоматологічній практиці і про її фінансової доступності, адже сьогодні ціни на подібні процедури знаходяться на абсолютно доступному рівні для більшості населення.

Отримати висококваліфіковані послуги в області імплантології та протезування в Києві сьогодні також може кожен бажаючий людина, адже для цього достатньо звернутися в одну з сучасних клінік. Європейський стоматологічний центр вважається одним з лідерів у напрямку сучасної імплантації та протезування зубів серед стоматологий столиці. Фахівці Європейського стоматологічного центру досягли успіху в області протезування та імплантації зубів. Одні з перших на території України вони почали відчувати на практиці методику лазерної імплантації зубів, яка має на увазі відсутність класичного хірургічного втручання і дозволяє встановити імплант в щелепних кісток в рамках однієї процедури разом з видаленням пошкодженого зуба. Крім це, наша клініка активно здійснює експрес-імплантацію, яка дозволяє знайти нові зуби в рекордно короткі терміни.

Завдяки застосуванню лазерних технологій в процесі виготовлення імплантів і протезів, а також потужностей лазерного променя при проведенні процедур з імплантації та встановлення імплантів, робота по відновленню зубів носить практично ювелірний характер, володіючи високою якістю виконання, і дозволяючи пацієнтові відчувати себе максимально комфортно в процесі носіння протезів . Європейський стоматологічний центр готовий надати послугу імплантації зубів пацієнтам зі складними анатомо-топографічними умовами і зробить це на найвищому рівні в Києві.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження залишилися, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див.мал 1-2).

                                     implantacija 2Малюнок 1

                                         implantacija 3

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні та без ускладнень встановити 9 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 3-4).

                                            implantacija 4Малюнок 3 

                                                                     imolantacija 5Малюнок4

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка реабілітація (3 дні) пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів ЕСЦ.

 

Імплант зуба за один день

Многих людей интересует, за какой срок представляется возможным восстановить потерянный зуб, при чем чтобы работа была произведена максимально качественно и аккуратно. Ни для кого не секрет, что современная стоматология предлагает сегодня достаточно широкий спектр различных услуг, которые направлены на заметное улучшение состояния Ваших зубов, лечения заболеваний и ликвидацию инфекций, а также и замену или восстановление зубов после их разрушения, или выпадения. Именно имплантация считается наиболее стремительно развивающимся направлением стоматологической индустрии, посему деятельность, связанная с восстановлением и реставрацией зубов предоставляет наиболее интересные перспективы для пациентов современных клиник.

Сьогодні однією з найбільш затребуваних напрямків стоматологічної практики вважається імплантація зубів, і здійснюється вона в самих різних методик і технологій, що допомагають повертати повний зубний ряд максимально швидко і комфортно. Справжнім проривом кілька років тому стала методика одномоментної імплантації, яка пропонує установку штучного зуба протягом всього однієї хірургічної процедури. Наскільки ефективно здійснюється одноетапна імплантація і як довго буде зберігатися ефект від неї - саме на ці питання, а також багато інших Вам з радістю нададуть повні відповіді фахівці прогресивної київської клініки «Європейський стоматологічний центр».

Що таке одномоментна імплантація і які її особливості?

Одномоментная имплантация – популярнейшая стоматологическая услуга, позволяющая пациентам быстро ликвидировать проблемы, связанные с потерей или серьезными заболеваниями зубов. По сути, если говорить на максимально понятном языке – одномоментная имплантация позволяет посетителям кабинетов стоматологов удалить поврежденный или деформированный зуб и вставить новый всего за одну процедуру.

Процес має на увазі, що в одне відвідування пацієнт може втратити пошкоджених, зруйнованих зубів або їх часток (якщо зуб розкришився або зламався) максимально безболісно за допомогою комп'ютерної анестезії, після чого лікарем-імплантологом відразу ж будуть здійснені заходи по встановленню імпланта штучного зуба. Установка імплантів для одномоментної реставрації зубного ряду є порівняно новою технологією в області протезування зубів, яка в більшості випадків здійснюється без традиційного хірургічного втручання, а саме розрізняє м'яких тканин ясен скальпелем, а за допомогою лазерної технології, коли тонкий промінь дбайливо проходить по слизовій і буквально розділяє тканини , відразу ж запаюючи їх краю, що запобігає кровотечі і інфікування. Європейський стоматологічний центр активно розвиває практику лазерної одномоментної імплантації, яка вважається більш делікатної і відрізняється полегшеним реабілітаційним періодом.

Встановити імплант за один день - сьогодні це не мрія, а цілком реальна можливість швидко і практично без болю знайти рівні зуби, замінивши якісними імплантатами і коронками природні, що раніше не задовольняли своїм зовнішнім виглядом або недостатньої функціональної діяльністю. Клініка Європейський стоматологічний центр пропонує кожному бажаючому пройти попередню консультацію перед здійсненням імплантації в один день, де Ви зможете дізнатися всю інформацію щодо специфіки процедури і її повної вартості, розрахованої для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

В якості одного з лідерів серед стоматологий в Києві і Україні, наші фахівці здатні здійснити всю процедуру імплантації в одне хірургічне втручання. Варто підкреслити, що всі операції проводяться головним лікарем нашої клініки, єдиним в Україні експертом міжнародної Асоціації оральних імплантологів Вадимом Климентьєва. Здійснюється імплантація негайно після видалення зуба, що помітно економить час пацієнта і прискорює процес загоєння ділянки з імплантів, завдяки чому надається можливість максимально швидко відновити зуб. З метою знеболювання нами використовується комп'ютерна анестезія, в зв'язку з чим імплантація зубів за один день в місті Київ проходить максимально комфортно і високоякісно.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, неспроможність залишилися, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див.мал. 1-2).

                                                        implantacuja 6

Малюнок 1

implantacija7

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні та без ускладнень встановити 8 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 3-4).

                                                             implantacija 8Малюнок 3

implantacija 9

Малюнок 4

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів Європейського стоматологічного центру.

Поставити імплант зуба, ціна

Втрата зубів є однією з найістотніших проблем для сучасного населення, адже їх відсутність не тільки вкрай негативно впливає на естетичний стан людини, але ще й погіршує загальне самопочуття. Випадання зубів або їх вимушене видалення стоматологом-хірургом саме по собі малоприємне явище, проте також подібна ситуація доставляє масу фізичного дискомфорту і психологічного сорому. Всім відомо негативний вплив, який чинить відсутність зубів у ротовій порожнині, а саме порушується функціональна робота всієї зубощелепної системи, що, в свою чергу, може негативно впливати на роботу багатьох інших органів, і в першу чергу травну систему. Сучасна стоматологія має сьогодні досить широким спектром різних технічних і технологічних ресурсів, а також професійних досягнень. Завдяки цьому вона представляє можливість гранично швидкого відновлення коректності зубного ряду, усунення захворювань і відновлення відсутніх зубів за допомогою штучних конструкцій, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт для пацієнта.

Скільки коштує поставити імплант зуба в Києві?

Установка зубних імплантів в Києві на високому рівні здійснюється імплантологами Європейського стоматологічного центру, який є одним з лідерів на українському ринку імплантології. Фахівці, що працюють в нашій клініці, володіють не тільки професійної і кваліфікаційної базою, необхідною для коректного здійснення процедури, але ще і відповідальним, індивідуальним підходом до аналізу та вирішення конкретної проблеми, а також пошуку оптимальних варіантів лікування.

Співробітники нашого стоматологічного центру здатні швидко і якісно поставити імплант зуба пацієнтові, незалежно від складності клінічної ситуації, забезпечивши при цьому максимально високий функціональний і естетичний відновлювальний ефект. Європейський стоматологічний центр активно практикує методику одномоментної імплантації, яка має на увазі здійснення установки зубних імплантів в рекордно короткі терміни, а саме в рамках одного відвідування стоматолога.

Відразу після того, як зуб і його частки були хірургічно видалені, а ділянку слизової і м'яких тканин ротової порожнини знезаражені і оброблені спеціальними засобами і лазерним променем, фахівець може здійснити висвердлювання лунки (при необхідності), в яку монтується гвинтоподібний стрижень - зубний імплант. Після лазерного розсічення тканин, що покривають необхідну область ясна для більш глибокого імплантації імпланта, місце, де проводилась процедура, заживає значно швидше, ніж після класичних розрізів. З метою знеболювання клініка Європейський стоматологічний центр застосовує комп'ютерну анестезію, яка в комплексі з лазерної імплантацією забезпечує максимальну безболісність і безкровність.

Швидка установка імплантів Європейським стоматологічним центром має низку позитивних моментів. Які виграшно її виділяють серед інших подібних послуг. Ключові переваги:

• Перспектива досягнення максимального естетичного та візуального результату.

• Усунення порушень жувальної функції.

• Відсутність ризику травм і зараження тканин, завдяки застосуванню лазерних та інших сучасних технологій.

• Мінімальна кількість хірургічних втручань.

• Високий ступінь комфорту для пацієнтів під час реабілітаційного періоду.

• Можливість встановити постійний протез в рекордно короткі терміни.

Європейському стоматологічний центр встановлює високоякісні титанові імпланти з високим рівнем очищення металу, при цьому надаючи послугу навіть в найскладніших анатомічних умовах.

В Європейський стоматологічний центр звернувся пацієнт зі скаргами на сильну рухливість зубів на верхній щелепі і нижньої щелепи, неприємний присмак і запах в порожнині рота, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див.мал. 1-2).

                                                          implantacija 10

Малюнок 1

impantacija 11

Малюнок 2

Встановлено діагноз, прогресуючий генералізований пародонтит. Було прийнято рішення про видалення всіх наявних зубів з негайною імплантацією. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й присутність інфікованих тканин в порожнині рота. Після видалення зубів була проведена дезінфекція лазером і кюретаж лунок видалених зубів. Лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній і нижній щелепі, малоінвазивні, без додаткових розрізів і ускладнень встановити 17 імплантів, і через день встановити тимчасові незнімні ортопедичні конструкції (див.мал. 3-4).

                                                                 implantacija 12

Малюнок 3

implatacija 13

Малюнок 4

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і установки постійних незнімних конструкції. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнта досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення, і наявності сучасного стоматологічного обладнання в Європейському стоматологічному центрі.

Кращі імпланти зубів

Пошкоджені зуби з неестетичним зовнішнім виглядом, або зовсім їх відсутність в зубному ряду - вагома проблема, яка викликає істотний дискомфорт у сучасної людини. Вона значно обмежує можливості практично у всіх сферах діяльності. Як би там не було, але сучасні люди досить відповідально ставляться до проблем, пов'язаних зі станом і зовнішнім виглядом зубів, тому намагаються при виникненні непередбачуваних ситуацій отримати виключно висококласне обслуговування.

Сучасна стоматологічна практика дійсно допомагає вирішити практично всі відомі проблеми, пов'язані зі здоров'ям і зовнішнім станом зубів, в тому числі і здатна відновити втрачений або зруйнований зуб таким чином, щоб він візуально не відрізнявся від природних. Імплантація зубів, яка здійснюється Європейським стоматологічним центром в Києві, дозволить не тільки відновити пошкоджені та втрачені зуби якісно і практично непомітно, але також забезпечить швидке виконання процедури за методикою одномоментної імплантації.

Які імпланти використовуються в Києві?

Від того, який імплант використовується при процесі імплантації, безпосередньо залежить загальний результат процедури, а також тривалість ефекту. У понятті стоматології, імплант - це штучний замінник кореня зуба, який створений у вигляді металевого або стекловолоконного гвинта, який впроваджується в кісткову тканину щелепи. Завдяки своїй конструкції, а також високій якості матеріалів, імплант здатний вельми швидко приживатися на місці видаленого зуба. Наша клініка використовує в своїй імплантологічній практиці тільки кращі імпланти зубів, вироблені в Швейцарії, які мають високу якість і здатні не тільки бути надійною основою для коронки, а й служити десятиліттями без деформацій і порушень.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнт зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження залишилися, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див.мал. 1-2).


implantcija 14

Малюнок 1          

implantacija 15

Малюнок 2

 

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися на верхній щелепі. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні та без ускладнень встановити 8 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 3-4).

                                 implanatcija 16

Малюнок 3

implantacija 17

 Малюнок 4       

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка (за 3 дні) реабілітація пацієнта досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і високу техніку лікарів Європейського стоматологічного центру.