м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр: навчальний тренінг із професором Фредом Бергманном

17 червня 2017 року

У рамках реалізації однієї з основних цілей - міжнародного просування безперервної освіти в галузі імплантології - Європейський Стоматологічний Центр під керівництвом головного лікаря центру, Dr. PhD., експерта DGOI, почесного члена DGOI, Вадима Георгієвича Климентьєва,  організував навчальний тренінг з лікарями клініки.

З цією метою до Києва був запрошений професор Фред Бергманн, президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини (DGOI). Професор Бергманн - всесвітньо відомий фахівець у галузі імплантології, його досвід та знання високо цінуються у професійному співтоваристві.

Навчання проходило в рамках підготовки персоналу за програмою «Клініка-партнер». Метою програми є уніфікація використовуваних методик і протоколів з клінікою професора Фреда Бергманна Implant plus. Це дозволить пацієнтам отримувати послуги з імплантації зубів гарантованої якості, як в Києві, так і в Верхайме (Німеччина).

Під час тренінгу професор Бергманн поділився своїми знаннями та досвідом у галузі імплантології, а також провів майстер-класи з складних клінічних випадків. Лікарі Європейського Стоматологічного Центру отримали можливість ознайомитися з передовими методиками лікування та підвищити свою кваліфікацію.

«Ми раді, що нам вдалося організувати цей тренінг, - каже Вадим Георгієвич Климентьєв. - Співпраця з професором Бергманном та DGOI - це важливий крок для розвитку нашої клініки. Ми прагнемо до того, щоб наші пацієнти отримували лікування найвищої якості, і ця співпраця дозволить нам ще більше підвищити рівень наших послуг  з імплантації зубів».

Переваги програми «Клініка-партнер»:

  • Єдиноні стандарти лікування: пацієнти отримують однаково якісне лікування як в Києві, так і в Верхайме.
  • Передові методики: лікарі Європейського Стоматологічного Центру використовують найсучасніші методи лікування, що базуються на міжнародних протоколах.
  • Доступ до передового досвіду: у лікарів Європейського Стоматологічного Центру є можливість навчатися у найкращих спеціалістів світу.

Європейський Стоматологічний Центр - це:

  • Команда висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід роботи в галузі імплантології.
  • Сучасне обладнання і матеріали, що відповідають найвищим світовим стандартам.
  • Комфорт на атмосфера та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Якщо ви хочете отримати високоякісну імплантацію зубів, звертайтеся в Європейський Стоматологічний Центр!

sobitijafredsobitijavvv2sovitijavvv3sobitijavvv4sobitijavvv5sobitijavvv6