м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

3 листопада 2018 року: Президент DGOI відвідав Київ у рамках програми "Клініка-партнер"

3 листопада 2018 року Київ – У рамках раніше анонсованої програми "Клініка-партнер" Київ відвідав Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини (DGOI) Фред Бергманн (Fred Bergmann). Візит відбувся за запрошенням головного лікаря Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., експерта DGOI та почесного члена DGOI Вадима Георгійовича Климентьєва.

У рамках візиту Президент DGOI Фред Бергманн (Fred Bergmann) провів консультації пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру, а також майстер-клас для лікарів.

Програма "Клініка-партнер" спрямована на впровадження інноваційних європейських технологій та уніфікацію протоколів лікування з партнерською клінікою доктора Бергмана в Німеччині. Це дозволяє пацієнтам Європейського Стоматологічного Центру отримати доступ до кращих європейських практик у сфері стоматології.

Основні моменти візиту:

  • Консультації пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру
  • Майстер-клас для лікарів
  • Обмін досвідом і знаннями між DGOI та Європейським Стоматологічним Центром
  • Обговорення перспектив співпраці

Результати візиту:

  • Підвищення кваліфікації лікарів Європейського Стоматологічного Центру
  • Покращення якості лікування пацієнтів
  • Розширення доступу пацієнтів до передових методів стоматологічного лікування

Цитати:

Президент DGOI: "Ми раді співпраці з Європейським Стоматологічним Центром. Це один з провідних стоматологічних центрів в Україні, який використовує найсучасніші методи лікування. Впевнений, що наша співпраця буде плідною і дозволить покращити якість стоматологічної допомоги в Україні."

Вадим Георгійович Климентьєв: "Ми пишаємось тим, що стали партнерами DGOI. Це визнання нашого високого рівня роботи. Ми будемо й надалі вдосконалювати наші методи лікування, щоб надавати нашим пацієнтам кращі стоматологічні послуги."

статьи311.1sobitija311.3 

ыщишешоф311.2