м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Конгрес в Мюнхені Німецької асоціації оральних імплантологів DGOI В Мюнхені 

16-17 вересня 2011 року в Мюнхені відбулося важливе подією у світі стоматології - конгрес, організований Німецькою Асоціацією Оральних Імплантологів DGOI, Європейською Асоціацією Оральних Імплантологів BDIZ EDI та Всесвітньою Асоціацією Оральних Імплантологів ICOI. Ця подія зібрала провідних фахівців з різних країн, створюючи унікальну платформу для обміну досвідом та представлення передових технологій у сфері дентальної імплантації та оральної хірургії.

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Климентьєв Вадим Георгійович, не лише брав участь у цьому престижному конгресі, але також став членом Німецької Асоціації Оральних Імплантологів DGOI, Європейської Асоціації Оральних Імплантологів BDIZ EDI та Всесвітньої Асоціації Оральних Імплантологів ICOI. Це визнання його внеску та компетентності в галузі стоматології.

На конгресі були розглянуті та затверджені протоколи надання медичної допомоги у сфері дентальної імплантації та оральної хірургії. Фахівці з різних країн представили свої дослідження, передові методики та кращі практики, що сприяло обміну досвідом та покращенню стандартів медичної допомоги.

Особлива увага була приділена найновішим методикам дентальної імплантації та оральної хірургії, які будуть впроваджені в практику Європейського Стоматологічного Центру. Це дозволить нашим пацієнтам отримати доступ до передових технологій та методів лікування, забезпечуючи найвищий рівень стоматологічної догляду.

Участь в такій престижній події та членство в провідних асоціаціях є підтвердженням зобов'язання Європейського Стоматологічного Центру до найвищих стандартів та постійного професійного розвитку в галузі стоматології.