Професійне вдосконалення в університетській клініці у Кельні: Курс у Професора Йорга Нойгебауэра (Jörg Neugebauer) 2-3 травня 2013 року

Дата: 2-3 травня 2013 року

Професор Йорг Нойгебауэр, віце-президент Європейської Асоціації Імплантологів BDIZ EDI, щелепно-лицевий хірург з світовим ім'ям, надав унікальну можливість для професійного вдосконалення нашому головному лікарю Климентьєву Вадиму Георгієвичу в університетській клініці у Кельні.

Дентальна Імплантація: наставництво професора Нойгебауэра

Професор Нойгебауэр, зосереджений на щелепно-лицевій хірургії, провів курси з дентальної імплантації, в рамках яких висвітлювалися найпередовіші методики в галузі хірургічного втручання. На курсах була надана можливість спостерігати за операцією з автотрансплантації кісткових блоків, демонструючи високий рівень професіоналізму та вміння працювати з технологічними інноваціями.

Першопрохідець в Європі: синус-ліфтінг від професора Нойгебауэра

Професор Нойгебауэр відважно вступив на шлях новаторства, виконавши одну з перших в Європі операцій синус-ліфтінга. Цей підхід раніше вважався революційним і викликав певні труднощі в сприйнятті з боку фахівців. Однак завдяки дослідженням і досвіду Професора Нойгебауэра, ця техніка стала стандартом у сучасній стоматологічній практиці, забезпечуючи більш ефективні методи лікування та оновлені підходи до пацієнтів.

Підхід професора до навчання: поєднання інформації та розваг

Професор Нойгебауэр, на своїх курсах, прагне надати актуальну інформацію з елементами розваг, роблячи навіть теми, які здаються "нудними", захоплюючими та зрозумілими. Його мета - забезпечити учасникам не лише знання, а й натхнення для подальшого професійного зростання.

Професійне вдосконалення в Університетській Клініці у Кельні з Професором Нойгебауэром підтвердило наше прагнення до відмінності та інтеграції передових методик у практику Європейського Стоматологічного Центру, щоб забезпечувати високоякісне лікування пацієнтам в Україні.