м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Віце-президент Німецької Асоціації Оральних Імплантологів DGOI, професор Фред Бергманн відвідав нашу клініку і провів консультації та навчальні семінари.

9 квітня 2011 року стала важливою датою в розвитку Європейського Стоматологічного Центру, коли в наших стінах перебував видатний фахівець, віце-президент Німецької Асоціації Оральних Імплантологів DGOI, професор Фред Бергманн. Цей візит став подією, що внесла передові технології та передовий досвід в сферу імплантації зубів в нашу клініку.

Професор Бергманн не лише відвідав нас, але також провів ряд консультацій та навчальних семінарів, заснованих на німецьких стандартах імплантації зубів. Головний лікар клініки Климентьєв Вадим Георгійович та інші лікарі клініки активно брали участь у цих заходах, намагаючись освоїти широкий досвід та глибокі знання від професора.

Під керівництвом професора Бергманна ми поглибили свої знання, вбираючи передові методики дентальної імплантації. Участь у показових операціях дала можливість нашим лікарям спостерігати та брати участь у процесі, дотримуючись європейських стандартів.

Візит професора Бергманна став підтвердженням того, що передові технології та видатні практики існують не лише в німецькій стоматології, але і успішно інтегруються в нашому медичному закладі.

Цей досвід збагатив нас як медичну команду і також вніс новий рівень якості в стоматологічну допомогу, яку надає Європейський Стоматологічний Центр. Пацієнти можуть бути впевнені, що ми продовжуємо слідувати найвищим стандартам та прагнемо до постійного вдосконалення.