м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр та Dr.Bergmann and partners: інтегруємо стандарти європейської медицини в Україні.

29 лютого 2020 року в Європейському Стоматологічному Центрі відбулося значне подія – навчальний тренінг, проведений Президентом DGOI професором Фредом Бергманном.

DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) – це Німецьке товариство дентальної імплантології, що об'єднує провідних фахівців у галузі імплантології. Професор Фред Бергманн – один із визнаних авторитетів у цій галузі, автор численних наукових праць і інноваційних методик лікування.

Запрошений головним лікарем Європейського Стоматологічного Центру Dr. PhD (посилання), експертом DGOI та почесним членом DGOI, членом BDIZ EDI, Вадимом Георгієвичем Климентьєвим, професор Фред Бергманн прибув до Києва, щоб поділитися своїм багатим досвідом з колегами. Тренінг проходив у рамках програми "Клініка-партнер", що передбачає обмін досвідом і уніфікацію стандартів та процедур з клінікою "Dr.Bergmann and partners" професора Бергманна, яка є однією з провідних клінік Німеччини.

Це означає, що пацієнти Європейського Стоматологічного Центру можуть отримати послуги гарантованої європейської якості, включаючи участь провідних закордонних імплантологів.

Участь у тренінгу стала для співробітників Європейського Стоматологічного Центру ще однією можливістю підвищити свій професійний рівень та оволодіти передовими методами лікування, заснованими на найновіших досягненнях стоматологічної науки.

Ця подія ще раз підтверджує прагнення Європейського Стоматологічного Центру до постійного розвитку та впровадження найсучасніших технологій у практику.

Ми можемо те, що не можуть інші, довірте свою посмішку професіоналам Європейського Стоматологічного Центру!