м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Професійний розвиток у центрі імплантології: стажування в клініці Implant Plus віце-президента DGOI, Фреда Бергманна

Дата: 4 квітня 2014

4 квітня 2014 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру під керівництвом головного лікаря, доктора Вадима Георгійовича Климентьєва, пройшли важливе стажування в клініці віце-президента Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI), Фреда Бергманна.

Обмін досвідом та інноваціями

Протягом стажування лікарі центру мали можливість обмінюватися досвідом з визначними професіоналами в галузі імплантації зубів. Клініка Фреда Бергманна славиться своїм інноваційним підходом та використанням передових технологій в галузі стоматології.

Практичне застосування знань

Лікарі Європейського Стоматологічного Центру під керівництвом головного лікаря Климентьєва Вадима Георгійовича отримали унікальну можливість спостерігати та активно брати участь у процесі лікування пацієнтів в клініці Implant Plus. Цей досвід збагатив їх професійні навички та надав розуміння останніх тенденцій в галузі ортопедичної імплантації.

Довгострокове співробітництво

Стажування стало частиною стратегії Європейського Стоматологічного Центру з постійного вдосконалення та впровадження передових методів лікування. Співпраця з клінікою віце-президента DGOI відкриває перед Європейським Стоматологічним Центром нові перспективи для розвитку дентальної імплантації в Україні.