м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI Вадим Георгійович Климентьєв взяв участь у конгресі в Гамбурзі

15-16 вересня 2017 року

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Вадим Георгійович Климентьєв, Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI, повернувся із Гамбурга, де з 15 по 16 вересня 2017 року відбувся конгрес, організований Німецькою Асоціацією Оральних Імплантологів (DGOI).

У межах цього масштабного заходу провідні німецькі спеціалісти в галузі імплантації ділилися своїми знаннями та досвідом, обговорювали останні досягнення та найновіші протоколи лікування стоматологічних пацієнтів.

Dr. PhD., експерт DGOI, Вадим Георгійович Климентьєв прийняв активну участь у роботі конгресу. Особливу увагу він приділив питанням розвитку німецько-українського співробітництва в галузі імплантації. У межах цієї ініціативи відбулися зустрічі з керівництвом DGOI, на яких обговорювалися можливості вдосконалення міжнародної освіти в галузі імплантології та підвищення стандартів стоматологічної медицини в Україні.

Вадим Георгійович Климентьєв:

"Я був радий взяти участь у конгресі DGOI та отримати цінну інформацію про найновіші досягнення в галузі імплантації. Я впевнений, що знання та досвід, отримані на цьому заході, будуть корисними для моєї роботи та допоможуть нашій клініці надавати допомогу пацієнтам на ще вищому рівні.

Особливо хочу відзначити плідні зустрічі з керівництвом DGOI. Ми домовилися про спільні проекти, які сприятимуть розвитку імплантології в Україні та підвищенню якості стоматологічної допомоги".

Планується, що у межах співробітництва між DGOI та українським відділом DGOI будуть організовані:

  • Семінари та майстер-класи для українських стоматологів
  • Стажування в провідних клініках Німеччини
  • Обмін досвідом між німецькими та українськими фахівцями

Ці заходи будуть спрямовані на:

  • Інтеграцію кращих практик та стандартів європейської медицини в Україні
  • Підвищення кваліфікації українських стоматологів
  • Покращення якості стоматологічної допомоги

Європейський Стоматологічний Центр завжди прагне бути в курсі останніх досягнень в галузі стоматології та пропонувати свої м пацієнтам лікування на найвищому рівні.

Конгрес в ГамбурзіКонгрес в ГамбурзіКонгрес в Гамбурзі