м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD., Експерт DGOI, почесний член DGOI, Вадим Георгійович Климентьєв, взяв участь у конгресі в Цюрсі, Австрія.

5-9 квітня 2017 року

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, доктор наук, Експерт DGOI, почесний член DGOI, Вадим Георгійович Климентьєв, взяв участь у конгресі, організованому Німецькою Асоціацією Оральних Імплантологів (DGOI) у Цюрсі (Zürs am Arlberg) в Австрії за запрошенням німецьких колег, президента DGOI Фреда Бергманна (Dr. Fred Bergmann) і віце-президента DGOI Георга Нентвіга (Prof. Dr. Georg-H. Nentwig).

У рамках конгресу обговорювалися питання реалізації одного з основних завдань DGOI - міжнародного просування постійної освіти в галузі імплантології з метою покращення світових стандартів стоматологічної медицини. DGOI активно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями для розробки добре структурованих і високорівневих програм постійної освіти в галузі оральної імплантології на основі німецьких стандартів. Особлива увага також була приділена зусиллям Експерта DGOI доктора наук Вадима Климентьєва щодо інтеграції європейської медицини в Україні.

Починаючи з осені 2017 року, експерти DGOI будуть підтримувати своїх українських колег у здобутті глибоких базових знань відповідно до моделі навчальної програми з імплантології, яка буде проходити в Києві у співпраці з Експертом DGOI доктором наук Вадимом Климентьєвим та професором Павлом Леоненком.

Ця подія отримала освітлення в журналі DGOI.

 

sobitijal2 sobitijal3

sobitijal2 sobitijal3