м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Наукова конференція стоматологів Київської області

9 квітня за ініціативою і активної підтримки "Європейського стоматологічного центру" - представника Німецької асоціації оральних імплантологів (DGOI) в Україні, відбулася науково-практична конференція стоматологів. Почесним гостем і доповідачем, який виступив в ході конференції, став професор, президент Німецької асоціації оральних імплантологів (DGOI) Фред Бергман.

событияко1 

Офіційна частина конференції пройшла в актовому залі Ірпінської міської ради. "У рамках нашої співпраці з DGOI ми попросили виступити перед нашими фахівцями професора Бергмана, з тим щоб зрозуміти, до чого ми повинні прагнути, які технології впроваджувати. Найчастіше стоматологи, що працюють в області, не мають можливості підвищувати свою кваліфікацію за кордоном. Саме тому ми прийняли рішення провести конференцію з залученням зарубіжних фахівців в Ірпені. Місто обраний з тієї причини, що тут активно розвивається сфера охорони здоров'я та стоматології зокрема ", - зазначив головний стоматолог Київської про бласти Василь Рибак. На його думку, в ході таких зустрічей українські стоматологи долучаються до досвіду і знання своїх колег із Західної Європи, а потім використовують набуті знання по всій країні. Таким чином, лікарі, що працюють в столичній області, отримали прекрасний шанс прилучитися до світових досягнень стоматології. Крім того, конференція дала позитивний приклад спільної роботи державних установ і приватного сектора в особі "Європейського стоматологічного центру". "Керівник центру Вадим Климентьєв - представник Німецької асоціації оральних імплантологів в Україні. Завдяки йому учасники конференції отримали можливість поспілкуватися з таким видатним експертом в області імплантології, як професор Фред Бергман", - сказав Василь Рибак. Також учасники конференції оглянули стоматологічне відділення Ірпінської міської поліклініки, де професор Бергман провів консультацію.

событияко2

Учасники конференції прийняли участь в семінарі "Освітня субота", який проводить кафедра стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця. "Сьогодні в аудиторії майже дві сотні студентів та інтернів. Присутність на семінарі таких досвідчених фахівців - знакова подія. Це відмінний шанс для початківців лікарів увійти в світ найсучасніших технологій", - сказала професор, завідувач кафедри стоматології Марина Антоненко.

событияко3

Крім того, професор Фред Бергман провів консультації в нашому зубному центрі для складних пацієнтів, яких готують до операції. "Я не перший раз в Києві. Але цей приїзд і участь в конференції виявилися особливо продуктивними. Я захоплений тими зусиллями, які мій колега, керівник" Європейського стоматологічного центру "пан Климентьєв, докладає для того, щоб донести українським лікарям нові знання в області оральної імплантології ", - зазначив президент Німецької асоціації оральних імплантологів (DGOI) Фред Бергман.