Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 8:00 - 21:00
Працюємо без вихідних

Головний лікар "ЕСЦ" захистив кандидатську дисертацію

Головний лікар "ЕСЦ" захистив кандидатську дисертацію

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ЕСЦ ЗАХИСТИВ КАНДИДАТСЬКУ ДИСЕРТАЦIЮ


Головний лікар — Климентьєв Вадим Георгійович захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація хірургічного етапу дентальний імплантації в складних анатомо-топографічних умовах», і отримав звання кандидата медичних наук.
событиял1л          
Що може бути краще здорової і білосніжної усмішки. З кожним роком все більша кількість українців прагнуть не тільки до здорового способу життя, а й до естетично привабливим зубах. На жаль, тільки у 10% українців спостерігається повна відсутність проблем з зубами. Несприятливі кліматичні умови, стреси і зловживання різними продуктами і напоями можуть стати причиною виникнення різних зубних захворювань. Для того, щоб уникнути дискомфорт в ротовій порожнині, а також доповнити свій образ білими зубками варто звернутися до професійного стоматолога, які і працюють разом з Климентьєва Вадимом Георгійовичем.
Основним завданням стоматології є не тільки детальне вивчення зубів, але і надання нових методів лікування захворювань щелепи, зубів, також прикордонних частин тіла в області шиї та обличчя. Знайти широкий спектр стоматологічних послуг Ви зможете в Європейському Стоматологічному Центрі.
Наша стоматологія проводить не тільки імплантацію зубів, але і пьезохірургію, протезування, а також повне лікування найрізноманітніших зубних захворювань.
 
                                                                   
Остались вопросы?

Мы с радостью поделимся опытом