м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру доктор Вадим Георгійович Климентьєв захистив кандидатську дисертацію

25 вересня 2015 року стало важливою подією для Європейського Стоматологічного Центру, оскільки головний лікар центру, доктор Вадим Георгійович Климентьєв, успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: "Оптимізація хірургічного етапу дентальної імплантації у складних анатомо-топографічних умовах" та здобув анатомо-топографічні умови.

событиял1л

Дисертація висвітлює важливі питання, пов'язані з оптимізацією процесу дентальної імплантації в умовах, які можуть бути складними з анатомічної та топографічної точок зору. У роботі представлені клінічні випадки, які демонструють ефективність методик, розроблених та впроваджених у практику Європейського Стоматологічного Центру.

Основним завданням дослідження є створення та впровадження мінімально інвазивних методик імплантації з можливістю негайного навантаження. Це важливе досягнення наголошує на прагненні центру до впровадження передових та ефективних методів лікування, а також його внесок у розвиток стоматології в Україні.