м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Професійне вдосконалення в Кельнському університеті: лікарі та зубні техніки Європейського Стоматологічного Центру на курсах підвищення кваліфікації.

29 листопада 2014р.

Лікарі-стоматологи та зубні техніки з Європейського Стоматологічного Центру під керівництвом головного лікаря Климентьєва Вадима Георгійовича продовжують прагнути до високих стандартів у своїй практиці. На цей раз вони прийняли участь у курсах підвищення кваліфікації, проведених професором Йоргом Нойгебауером, віце-президентом Європейської Асоціації Імплантологів BDIZ EDI, щелепно-лицьовим хірургом з світовим ім'ям, в Ландсберге, Баварія.

Цей навчальний досвід надав учасникам цінну можливість обміну передовими знаннями та техніками в галузі стоматології. Курс включав актуальні теми, пов'язані з останніми досягненнями в світовій стоматології, а також практичні навички, спрямовані на поліпшення якості стоматологічної практики.

Ця ініціатива продемонструвала не лише прагнення Європейського Стоматологічного Центру до постійного навчання, але й його готовність надавати пацієнтам найсучасніші та ефективні методи лікування.