м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Прес-реліз від порталу Передові Центри Імплантології (Leading Implant Centers)

25 жовтня 2014 року

Доктор Вадим Климентьєв та Leading Implant Centers - Отримують підтримку від журналу Spiegel

Як знайти вірного імплантолога - світло в темряві для пацієнтів

Цуг/Гамбург, 25 жовтня 2014 року | Редакція журналу Spiegel відразу доторкнулася до суті того, за що інтернет-портал Leading Implant Centers успішно бореться на ринку імплантології вже більше року. За відсутності прозорості в хаосі зубних курсів для імплантологів більшість пацієнтів не знає, якій освіті можна довіряти та чи сертифікований стоматолог-спеціаліст.

Leading Implant Centers - єдина інтернет-платформа, яка вийшла на ринок саме з цієї причини: створити прозорість для пацієнтів і вимагати високого стандарту додаткової освіти стоматологів як імплантологів. Як повідомляє Spiegel, освічені стоматологи прикрашають себе ступенями, такими як Curriculum або іншими непрозорими сертифікатами, які неможливо відрізнити для пацієнтів. Інтернет-платформа Leading Implant Centers пропонує рішення. Усі члени - стоматологи в галузі імплантології і мають найвищий рівень освіти і сертифікації відповідних наукових стоматологічних асоціацій.

Доктор Вадим Климентьєв з Києва, Україна, прийнятий в Leading Implant Centers, оскільки він відповідає всім критеріям членства.

"Ми хочемо забезпечити безпеку для пацієнта", - пояснюють засновники Leading Implant Centers. "Тому для засновників порталу рік тому було зобов'язання створення наукового консультативного ради всесвітньо відомих імплантологів, частково зайнятих відповідальними ролями в міжнародних наукових професійних товариствах, яка рецензує і забезпечує якісний зміст порталу, а також забезпечує систематичний розгляд заявок на прийом імплантологів на портал.

З усією критикою щодо плутанини в навчанні імплантологів, імплантовані протези надають безліч переваг для пацієнтів - медичних, жувальних і особливо естетичних. Часто заміна зуба за допомогою імпланту одного зуба виявляється набагато комфортнішою порівняно з мостом, можна усунути міжзубні проміжки, і сусідні зуби не потрібно шліфувати. Це забезпечує більш стійке збереження зубів. Добрий імплантолог повинен не лише мати відмінну освіту, він повинен пояснювати мету, для якої він хоче використовувати імплантати, пояснювати ризики втручання, а також пропонувати альтернативи імплантації. Він працює з усвідомленням можливості пропонувати оптимальну та індивідуально оптимізовану стоматологію. Для успіху лікування також важлива наявність довіри між імплантологом і пацієнтом, оскільки відновлення і успіх медичного втручання можуть відбутися лише в атмосфері довіри. Таким чином, пацієнтові пропонується активна співпраця та готовність надавати інформацію. Тільки тоді стоматолог-спеціаліст може вирішити, наприклад, чи потрібно пацієнта позбавити від страху. У Німеччині пацієнти очікують високої професійної компетентності від свого стоматолога, і це обставини зазвичай зобов'язують імплантолога.

Основники Leading Implant Centers діють довгостроково. Вони створюють світову мережу кваліфікованих імплантологів, щоб надати пацієнтам обширну мережу добре навчених імплантологів і реалізувати навчання та освіту для імплантологів на найвищому рівні як стандарт.

Знайдіть імплантолога, якому ви довіряєте, у вашому районі. Доктор Вадим Климентьев з Києва, Україна, відноситься до цього невеликого кола, він - експерт, якому можна довіряти, і він прагне до стоматологічної винятковості на найвищому рівні - гарантовано.

Прес-контакт:
Leading Implant Centers
Радек Нич

www.LeadingImplantCenters.com
[email protected]