м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Стажування в Німеччині: бізнес-співпраця та обмін досвідом в галузі імплантації зубів.

Дата: 3 квітня 2014

3 квітня 2014 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру під керівництвом головного лікаря Климентьєва Вадима Георгійовича пройшли значуще стажування. Вони відвідали компанію Bauer-Implant у місті Бад Наухайм, Німеччина - творців унікальної системи зубних імплантатів K.C.I – Bauer - Schraube з негайним навантаженням, першої в світі.

Практичний обмін досвідом

Лікарі не лише поглибили свої знання в галузі сучасних технологій імплантації, але і поділилися своїм досвідом власної успішної практики. Головний лікар, Климентьєв Вадим Георгійович, представив німецьким колегам клінічні випадки, в яких успішно використовувалися інноваційні методи імплантації зубів в Європейському Стоматологічному Центрі.

Ділові зустрічі та презентації

Ця поїздка не лише збагатила професійні навички лікарів центру, але й стала плідним діловим взаємодією. Лікарі обговорили можливості подальшого співробітництва з компанією Bauer-Implant та представили свій досвід впровадження передових методів в галузі імплантації. Ця подія підкреслила відданість Європейського Стоматологічного Центру найвищим стандартам і інноваціям в галузі стоматології.

Завдяки постійній освіті лікарів центру та обміну досвідом із фахівцями світового рівня, наші пацієнти можуть бути впевнені як у кваліфікації лікарів нашого центру, так і у якості послуг з встановлення зубних імплантатів.