м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Візит Віце-президента DGOI Фреда Бергманна: обмін досвідом в Києві

Дата: 7 грудня 2013

7 грудня 2013 року Віце-президент Німецької Асоціації Оральних Імплантологів DGOI, професор Фред Бергманн, прийняв запрошення головного лікаря Климентьєва Вадима Георгієвича і відвідав Київ. Ця подія стала визначальною для Європейського Стоматологічного Центру, відзначаючи наступний етап інтеграції передового європейського досвіду в стоматологічну практику України.

Консультації та демонстраційні операції

За участі лікарів центру, професор Фред Бергманн провів консультації пацієнтів в клініці. Завдяки своєму багатому досвіду в області оральної імплантології, він також виконав демонстраційні операції та поділився своїми знаннями та вміннями з українськими колегами.

Подяка за інтеграцію європейського досвіду

Директор Європейського Стоматологічного Центру, Климентьєва Ольга Владимировна, та головний лікар центру, Климентьєв Вадим Георгійович, висловили щиру подяку професору Фреду Бергманну за його цінний внесок у інтеграцію європейських стандартів у сфері імплантації зубів в Україні. Цей візит став ще одним кроком до розвитку сучасної стоматологічної практики в країні та впровадження світових протоколів імплантації в Європейському Стоматологічному Центрі. Ваша посмішка – наш успіх.