м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Європейський Стоматологічний Центр на 10-му конгресі Німецької Асоціації Оральних Імплантологів DGOI в Мюнхені: нові можливості для українських лікарів

Дата: 16-21 вересня 2013

Європейський Стоматологічний Центр продовжує активно брати участь у розвитку стоматології в Україні, виступаючи організатором поїздки українських лікарів на 10-й щорічний конгрес в Мюнхені.

Стажування в клініці Implant Plus: досвід від провідних фахівців

З 16 по 18 вересня головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович, разом із українськими колегами, проходив стажування з дентальної імплантації в клініці Implant Plus під керівництвом віце-президента DGOI, професора Фреда Бергманна. Це стажування дало нашим лікарям змогу збагатити свій досвід та оволодіти передовими методами в галузі імплантології.

Участь в 10-му конгресі DGOI: співпраця та інновації

З 19 по 21 вересня головний лікар Климентьєв Вадим Георгійович та інші українські лікарі взяли участь у 10-му Міжнародному щорічному конгресі Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI). Конгрес був присвячений міждисциплінарному та дисциплінарному співпраці між імплантологами, стоматологами та зубними техніками. Участь у цьому заході надала нашій команді унікальну можливість обміну досвідом, вивчення нових тенденцій та застосування передових методів у стоматології.

Європейський Стоматологічний Центр продовжує інтегрувати світовий досвід в українську практику, забезпечуючи нашим пацієнтам доступ до передових методів та інноваційних рішень у галузі стоматології та імплантації зубів.