м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

14 квітня 2013 року відбулася весняна зустріч DGOI в Києві: обмін досвідом та підвищення професійного рівня

Дата: 14 квітня 2013 року

Європейський Стоматологічний Центр під керівництвом головного лікаря Вадима Георгійовича Климентьєва організував і провів весняну зустріч стоматологів DGOI (Німецька Асоціація Оральних Імплантологів) в Києві. Подія, яка відбулася 14 квітня 2013 року в Інституті Післядипломної Освіти ім. П.Л. Шупика, стала ключовою подією для українських та німецьких фахівців.

Семінар "Сучасні аспекти для тривалого успіху в імплантології"

У рамках зустрічі спікери DGOI провели семінар на тему "Сучасні аспекти для тривалого успіху в галузі імплантології". Учасники отримали доступ до передових знань та методик, представлених досвідченими фахівцями з Німеччини.

Активна участь українських фахівців та підтримка президента Асоціації Стоматологів України

Зустріч відкрив Президент асоціації стоматологів України, Павленко А.В., підкресливши важливість обміну досвідом та інтеграції передових методик в практику українських стоматологів. Обговорювались актуальні питання сучасної методики в галузі імплантології.

Робочі групи DGOI в Україні та нові можливості для лікарів-хірургів

В результаті зустрічі були успішно створені робочі групи DGOI в Україні. Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, доктор Вадим Георгійович Климентьєв призначений керівником проекту робочої групи DGOI Україна, а також віце-президентом DGOI Україна. Тридцять нових лікарів-хірургів з України приєдналися до організації, що свідчить про зростаючий інтерес до передових стандартів та технологій в галузі стоматології.

Ця подія підкреслила активне співробітництво між українськими та німецькими стоматологами, а також забезпечила учасників цінними знаннями та можливістю обміну досвідом.