м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

22-23 лютого 2013 року Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру Вадим Георгієвич Климентьєв пройшов курс в клініці президента DGOI

Дата: 22-23 лютого 2013 року

Головний лікар нашої стоматології, Вадим Георгієвич Климентьєв, продовжує прагнути до найвищих стандартів медичної практики, і в кінці лютого 2013 року він успішно завершив курс підвищення кваліфікації в клініці президента DGOI, Георга Баера, розташованій в Ландсберге, Баварія.

Курс післядипломної освіти з німецькими колегами

Проходження курсу 22-23 лютого 2013 року разом із німецькими лікарями надало Вадиму Георгієвичу унікальну можливість обміну досвідом і взаємного навчання. Навчання в клініці президента DGOI під керівництвом Георга Баера стало важливим етапом у його професійному зростанні.

Інтеграція знань і практики

Під час курсу були розглянуті актуальні теми та передові методики стоматології. Цей досвід не лише збагатив знання Головного лікаря, але і буде інтегрований у повсякденну практику стоматології, надаючи пацієнтам доступ до передових медичних рішень.

Європейський Стоматологічний Центр продовжує підтверджувати свою репутацію центру, який прагне до професійного вдосконалення і надає своїм пацієнтам передові медичні рішення.

 

З президентом DGOI Георгом Баером