м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Просування професіоналізму: 11-12 січня 2013 року головний лікар європейського стоматологічного центру Климентьев Вадим Георгійович пройшов навчання в університетській клініці у Мюнхені під керівництвом професора Герберта Депле

Дата: 11-12 січня 2013 року

Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Вадим Георгійович Климентьєв, продовжує інвестувати у свій професійний розвиток, прагнучи до передових стандартів європейської медицини. На початку 2013 року він успішно завершив курс з імплантології під керівництвом професора Герберта Депле в університетській клініці в Мюнхені.

Навчання в університетській клініці в Мюнхені: передові методи та атестація

Протягом 11-12 січня 2013 року Вадим Георгійович разом з німецькими колегами пройшов курс, включаючи екзамени та атестацію, під керівництвом видатного професора Герберта Депле. Ця подія не лише стала підвищенням кваліфікації, але й унікальною можливістю впровадити передові методики імплантології в практику Європейського Стоматологічного Центру.

Інтеграція європейської медицини в практику центру

Проходження курсу в університетській клініці в Мюнхені є частиною стратегії Європейського Стоматологічного Центру щодо інтеграції передових технологій і методик у свою практику. Навчання у провідних фахівців, таких як професор Герберт Депле, збагачує досвід головного лікаря та гарантує пацієнтам доступ до передових медичних стандартів.

Відгук Вадима Георгійовича Климентьєва:

"Курс в університетській клініці в Мюнхені під керівництвом професора Герберта Депле був важливим етапом у моєму професійному рості. Отримані знання та досвід дозволять нам далі вдосконалювати стоматологічну практику в Європейському Стоматологічному Центрі."

Європейський Стоматологічний Центр продовжує бути в центрі передових технологій і надавати високий стандарт медичних послуг своїм пацієнтам.

З профессором Гербертом Депле