м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Українська Делегація на Вершині Професійного Досвіду в Німеччині

Дата: 1-4 жовтня 2012 року

Місця: Верхайм, Німеччина (стажування), Грассау, Німеччина (конгрес DGOI)

Директор Європейського Стоматологічного Центру, Ольга Володимирівна Климентьєва, та головний лікар, Вадим Георгійович Климентьєв, знову підтвердили свій статус лідерів у галузі стоматології, ставши організаторами унікальної поїздки в Німеччину для української делегації. Протягом 1-4 жовтня 2012 року представники України відвідали клініку віце-президента DGOI, Фреда Бергманна, у Верхаймі, а також взяли участь у конгресі Німецької асоціації оральних імплантологів у Грассау.

Стажування в Клініці Implant Plus: Обмін Досвідом і Знаннями

Перші два дні стажування в клініці Implant Plus у Верхаймі були присвячені інтенсивному навчанню українських фахівців. Німецькі колеги ділилися своїм досвідом у хірургічних втручаннях, ортопедії та терапевтичній стоматології. Особлива увага приділялася мінімально інвазивним методам імплантації зубів (MiMi), що стало значущим кроком у розвитку стоматології в Україні.

Конгрес DGOI: Глобальні Тенденції в Імплантології

3-4 жовтня українська делегація брала участь у конгресі німецької асоціації оральних імплантологів (DGOI) у Грассау. Теми конгресу охоплювали актуальні аспекти імплантології 21 століття, представляючи передові методики світу. Учасники делегації зустрілися з Президентом DGOI, обговоривши перспективи подальшого співробітництва і обміну досвідом в медичній сфері.

Досвід, Знання, Співпраця: Ключі до Прогресу

Після завершення поїздки делегація повертається з багатим досвідом, новими знаннями і планами для розвитку стоматології в Україні. Європейський Стоматологічний Центр продовжує залишатися не лише кращим представником стоматології в Україні, а й активним учасником міжнародного обміну знань і передових практик.

Стажування в клініці Implant Plus 1-2 жовтня 2012

Конгрес німецької асоціації оральних імплантологів DGOI 3-4 жовтня 2012

Конгрес німецької асоціації оральних імплантологів DGOI 3-4 жовтня 2012