м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Підвищення Професіоналізму: Стажування Вадима Георгієвича Климентьєва і Ольги Владимирівни Климентьєвої в Клініці Implant Plus в Німеччині

Дата: 20-24 лютого 2012 року

Місце: Клініка Implant Plus, Німеччина

З гордістю повідомляємо, що головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Вадим Георгієвич Климентьєв, і директор центру, Ольга Владимирівна Климентьєва, взяли участь у стажуванні в престижній клініці Implant Plus в Німеччині з 20 по 24 лютого 2012 року. Ця унікальна можливість сталася завдяки запрошенню керівника клініки та віце-президента Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI), професора Фреда Бергманна.

Підвищення Кваліфікації в Дентальній Імплантації

Стажування в Німеччині пройшло насиченою програмою, що включала в себе останні тенденції та методики в галузі дентальної імплантації. Професор Фред Бергманн, будучи віце-президентом DGOI, надав унікальну можливість для навчання та обміну досвідом, сприяючи підвищенню кваліфікації учасників.

Інтеграція Європейської Стоматологічної Практики в Україні

Метою стажування було також освоєння передових європейських практик і їх подальша інтеграція в стоматологічну практику України. Головний лікар та директор Європейського Стоматологічного Центру активно брали участь в обміні досвідом, а також вивчали передові технології, які можуть бути успішно впроваджені на батьківщині.

Інновації для Нового Рівня Стоматології

Повернення Вадима Георгієвича та Ольги Владимирівни після стажування принесло нові стандарти і інновації в роботу Європейського Стоматологічного Центру. Наша команда готова надавати послуги на найвищому рівні, поєднуючи європейський досвід з турботою про пацієнтів в Україні. Слідкуйте за нашими оновленнями, адже ваша посмішка - пріоритет для нас.