Стажування в Німеччині в клініці віце-президента DGOI Implant Plus

Підвищення Професіоналізму: Стажування Вадима Георгієвича Климентьєва і Ольги Владимирівни Климентьєвої в Клініці ImplantPlusв Німеччині


Дата: 20-24 лютого 2012 року
Місце: Клініка ImplantPlus, Німеччина
З гордістю повідомляємо, що головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Вадим Георгієвич Климентьєв, і директор центру, Ольга Владимирівна Климентьєва, взяли участь у стажуванні в престижній клініці Implant Plus в Німеччині з 20 по 24 лютого 2012 року. Ця унікальна можливість сталася завдяки запрошенню керівника клініки та віце-президента Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI), професора Фреда Бергмана.
Підвищення Кваліфікації в Дентальній Імплантації
Стажування в Німеччині пройшло насиченою програмою, що включала в себе останні тенденції та методики в галузі дентальної імплантації. Професор Фред Бергман, будучи віце-президентом DGOI, надав унікальну можливість для навчання та обміну досвідом, сприяючи підвищенню кваліфікації учасників.
Інтеграція Європейської Стоматологічної Практики в Україні
Метою стажування було також освоєння передових європейських практик і їх подальша інтеграція в стоматологічну практику України. Головний лікар та директор Європейського Стоматологічного Центру активно брали участь в обміні досвідом, а також вивчали передові технології, які можуть бути успішно впроваджені на батьківщині.
Інновації для Нового Рівня Стоматології
Повернення Вадима Георгієвича та Ольги Владимирівни після стажування принесло нові стандарти і інновації в роботу Європейського Стоматологічного Центру. Наша команда готова надавати послуги на найвищому рівні, поєднуючи європейський досвід з турботою про пацієнтів в Україні. Слідкуйте за нашими оновленнями, адже ваша посмішка — пріоритет для нас.