м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Навчальні операції від Фреда Бергманна в Європейському Стоматологічному Центрі

31 липня 2011р.

У неот'ємній частині процесу постійного вдосконалення стоматологічних навичок, інтеграції Європейської медицини в Україні та міжнародного обміну досвідом 31 липня 2011 року Європейський Стоматологічний Центр прийняв у своїх стінах видатного віце-президента Німецької асоціації імплантологів DGOI, професора Фреда Бергманна. Цей знаковий день став одним із ключових моментів у розвитку Європейського Стоматологічного Центру, професійному зростанні наших лікарів і лікарів України.

Професор Фред Бергманн, вважається одним із провідних експертів у галузі дентальної імплантації та оральної хірургії, провів ряд навчальних операцій і семінарів. Головний лікар Європейського Стоматологічного Центру, Климентьєв Вадим Георгійович, та колеги з різних міст України отримали досвід імплантації зубів та оральної хірургії за німецькими протоколами та унікальну можливість поглибити свої знання за методиками, що відповідають високим європейським стандартам.

У межах проведених операцій з дентальної імплантації та оральної хірургії, професор Бергманн використовував сучасне лазерне та ультразвукове обладнання Європейського Стоматологічного Центру. Це забезпечило високу точність, мінімальну інвазивність та максимальний комфорт для пацієнтів.

Ключовими аспектами навчальних семінарів стали принципи персоналізованого підходу до кожного пацієнта, інноваційні методи діагностики, а також передові технології дентальної імплантації. Українські лікарі та лікарі Європейського Стоматологічного Центру під керівництвом професора Бергманна не лише здобули нові знання, але й отримали можливість застосувати їх на практиці, що зробить стоматологію більш ефективною та передовою в нашій країні.

Цей унікальний досвід з навчання за німецькими протоколами дентальної імплантації став для нас цінним активом. Він не лише розширив наші професійні горизонти, але й збагатив наше стоматологічне співтовариство передовими методиками та європейськими стандартами надання медичної допомоги пацієнтам, які потребують дентальної імплантації. Наша мета залишається незмінною - надавати виняткову стоматологічну допомогу, яка відповідає найвищим стандартам та очікуванням наших пацієнтів.