Європейський Стоматологічний Центр відзначений на міжнародному рівні за відмінність у якості

4 жовтня 2019 року Європейський Стоматологічний Центр, представлений головним лікарем Європейського Стоматологічного Центру, Dr. PhD, експертом DGOI, почесним членом DGOI, членом BDIZ EDI Климентьєвим Вадимом Георгійовичем та генеральним директором Климентьєвою Ольгою Володимирівною, взяв участь у форумі «Відмінність у галузі якості та управління», який пройшов у Каннах, Франція. Цей престижний захід було організовано Самітом лідерів, Академічним союзом, Оксфордом та Європейською Бізнес Асамблеєю (EBA).

На форумі Європейський Стоматологічний Центр був відзначений нагородами Europe Business Assembly у номінації «Excellence in Quality» за прагнення до міжнародних стандартів якості. Також наш генеральний директор, Ольга Володимирівна Климентьєва, була визнана одним з найкращих менеджерів року.

Цей успіх підтверджує нашу відданість найвищим стандартам якості та прагнення до лідерства у нашій галузі. Ми пишаємося визнанням нашої роботи міжнародними організаціями і дякуємо всій команді Європейського Стоматологічного Центру за їхню старанність та професіоналізм.

Отримання нагороди на міжнародному рівні для нас є не тільки честю, але й визнанням наших зусиль у забезпеченні найвищої якості послуг для наших пацієнтів. Ми готові продовжувати прагнути до досконалості та залишатися лідерами у своїй галузі.

Велике спасибі всім нашим пацієнтам та партнерам за довіру та підтримку. Разом ми продовжимо досягати нових вершин у галузі стоматології та якісного охорони здоров'я!