м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

Тренінг за програмою "Клініка-партнер" в Європейському Стоматологічному Центрі

7 грудня 2019 року в Європейському Стоматологічному Центрі відбулося важливе подія - президент DGOI професор Фред Бергманн провів тренінг з нашими лікарями.

Ініціатором цього заходу виступив головний лікар центру, Dr. PhD., експерт DGOI, почесний член DGOI, член BDIZ EDI - Вадим Георгійович Климентьєв.

Тренінг проходив в рамках програми "Клініка-партнер" та був присвячений сучасним європейським підходам у веденні та реабілітації пацієнтів стоматологічного профілю.

Під час тренінгу були розглянуті:

  • Найновітніші методики малоінвазивної імплантації.
  • Сучасні методи оральної хірургії.
  • Інші актуальні питання стоматології.

Європейський Стоматологічний Центр постійно інтегрує передові європейські методики у свою роботу. Це дозволяє центру:

Інтеграція європейської медицини в Україні - це важливий крок до того, щоб українці могли отримувати сучасну стоматологічну допомогу вдома.

Європейський Стоматологічний Центр пишається тим, що бере участь у цьому процесі і робить все можливе, щоб зробити свої послуги доступними та якісними для всіх пацієнтів.

Центр висловлює подяку президенту DGOI, професору Фреду Бергманну, за цінні знання та досвід, якими він поділився. Спільні зусилля та постійний обмін досвідом допомагають центру вдосконалюватися та ставати ще кращим для своїх пацієнтів.