м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Комп'ютерна томографія зубів в місті Київ: ціна і переваги процедури

Комп'ютерна томографія зубів в місті Київ: ціна і переваги процедури

Метод комп'ютерної томографії надає широкі можливості для медицини, оскільки допомагає в результаті обстеження отримати ізольоване зображення поперечного шару тканин за рахунок обертання рентгенівської трубки з вузьким пучком променів. Томографія на комп'ютері дозволяє створити зображення за допомогою спеціальних комп'ютерних програм, яке докладно показує стан організму або його окремої частини, а разом з тим дає уявлення про співвідношення органів з усіх видимих ​​сторін.

У стоматології комп'ютерна томографія є незамінною послугою і без можливості її надання неможливо говорити про повноту спектра обслуговування клініки. Наявність дентального томографа в нашій клініці - певну перевагу, що дозволяє здійснювати більш докладні обстеження і визначати діагноз максимально точно.

Комп'ютерна томографія щелепи в Києві - популярна послуга в сфері стоматології, ціна якої розраховується залежно від характеру обстеження, має досить вагомими перевагами, в порівнянні зі звичайною рентгенівською діагностикою та іншими, менш новими методиками.

В першу чергу, варто відзначити, що процедура на новому томографі триває лічені секунди, що в порівнянні з традиційною спіральної томографією є величезним плюсом, адже в другому випадку пацієнт змушений лежати під променями від декількох хвилин до півгодини. При невеликих тимчасових витратах (близько 10 секунд) томографія щелеп надає можливість отримати високоякісний 3D знімок зубного ряду і ясен, де будуть видимі всі анатомічні особливості будови обличчя пацієнта і інші індивідуальні аспекти. Об'ємне зображення, яке виходить в результаті томографії на комп'ютері, дозволяє фахівцям максимально ретельно проаналізувати новоутворення, а також оперативно визначити оптимальний спосіб лікування в індивідуальному порядку.

У яких сферах застосовується комп'ютерна томографія щелеп?

Тривимірна томографія щелеп і інших елементів зубощелепного апарату на комп'ютері, активно використовується в абсолютно різних напрямках медицини, і стоматологія не є винятком. У сфері стоматології обстеження на комп'ютерному томографі використовується в наступних областях:

· Імплантологія: дозволяє дізнатися анатомічні особливості щелеп, визначити ширину і висоту альвеолярного відростка в ділянці, куди планується впровадити імплант і перевірки результатів лікування.

· Стоматологічна хірургія: для виявлення вогнищ поширення інфекції і пошкоджень кісткової тканини.

· Ендодонтія: для виявлення пошкоджень кореня зуба і обстеження кореневих каналів.

· Парадонтология: допомагає виявити захворювання ясен в невидимому оці ділянці / ділянках.

· Ортопедія: в разі необхідності установки специфічних конструкцій дозволяє спрогнозувати подальший результат процедури.

Наша клініка готова надати послугу обстеження на комп'ютерному томографі своїм пацієнтам на найвищому рівні. Ми працюємо тільки з високотехнологічним обладнанням, що забезпечить максимально високий і точний результат за підсумком оглядів.

Комп'ютерна томографія щелепи 3D, Київ

Обстеження пацієнта на потужному комп'ютерному обладнанні - вірний шлях для правильної діагностики та можливість визначити і розпланувати оптимальний курс лікування для тієї чи іншої клінічної ситуації. Комп'ютерна томографія є вельми затребуваною послугою для сучасного ефективного лікування пацієнтів, які потребують комплексної професійної допомоги з боку фахівців.

Комп'ютерна томографія щелепи в 3d-форматі в місті Київ - популярна послуга серед пацієнтів клінік, які звернулися за допомогою в таких сферах, як терапевтична стоматологія, зубна хірургія, ортопедія, ортодонтія, імплантологія та інших.

 

Комп'ютерна томографія щелеп: особливості процедури

Процедура конусної комп'ютерної томографії або 3D-діагностики щелеп - революційне рішення в сфері сучасної стоматології, яке вважається «спадкоємцем» рентгенівського обстеження. Завдяки вдосконаленню механізму, в результаті опромінення обстежуваного ділянки на 360 градусів, знімок дозволить в деталях оглянути і проаналізувати стан щелеп і зубів, а також визначати наявність хвороб і відхилень навіть в тих випадках, коли можливі прояви захворювання прогресують в глибоких шарах ротової порожнини.

Здійснення тривимірного знімка зубів і щелеп в ЕСЦ проходить з використанням тільки преміум-апаратури від кращих світових виробників медичного обладнання. За допомогою об'ємного знімка зубів і щелеп лікарі зможуть побачити всі нюанси в структурі зубів і будові щелепи, а також обстежувати стан і обсяг кісткової тканини ротової порожнини. Комп'ютерна томографія використовується при лікуванні захворювань зубів і ротової порожнини, плануванні операцій, діагностиці ушкоджень тканин в невидимих ​​ділянках порожнини рота, а також при імплантації зубів.

Переваги комп'ютерної томографії, як дієвого методу діагностики

Комп'ютерна томографія - один з найбільш широко затребуваних малоінвазивних методів діагностики в медичній індустрії. Томографія володіє високим рівнем роздільної здатності, який поєднується з прогресивним програмним забезпеченням. Все це в комплексі дозволяє нашаровувати зображення частин зубощелепної системи і візуалізувати всі зміни і новоутворення. Навіть за умови, що розміри елементів візуалізації іноді не перевищують пари міліметрів, вони добре видно на зображенні, що дозволяє виявляти різні захворювання і патології на ранніх стадіях розвитку.

Варто відзначити, що на відміну від звичного рентгену, комп'ютерна томографія не має настільки сильним радіаційним випромінюванням, що вигідно виділяє процедуру між іншими методами променевої діагностики. Сучасні томографи мають також і високою швидкістю відтворення зображення, здатні працювати безшумно і не завдавати пацієнтові дискомфорту на час процедури.

Крім цього, ключовими перевагами сучасної комп'ютерної томографії є:

· Можливість отримати високоякісні об'ємні зображення внутрішніх елементів ротової порожнини;

· Висока інформативність моделі зображення;

· Оперативність проведення діагностики, так як сама процедура за умови наявності якісного обладнання триває близько 15-30 секунд.

Європейський стоматологічний центр здійснює процедуру 3D-обстеження на новітньому обладнанні - томограф, на якому ми обстежуємо пацієнтів, в Києві знаходиться тільки в нашій клініці. Фахівці готові провести повне обстеження пацієнта і призначити йому максимально ефективне лікування навіть в складних клінічних випадках.

Комп'ютерна томографія верхньої щелепи в Києві

Комп'ютерна томографія верхньої щелепи в місті Київ є поширеною послугою, що надається в багатьох популярних клініках і медичних установ. Призначається вона з метою виявлення порушень в анатомічній будові щелепи, стану зубів в даному відділі порожнини рота і наявності патологій. Сучасне обладнання, за допомогою якого здійснюється комп'ютерна томографія ротової порожнини, має високу точність відтворення зображень і великий дозвільної здатністю, завдяки чому надається можливість виявити найдрібніші порушення в структурі та роботі верхньої щелепи, а також своєчасно виявити утворилися аномалії. Такі можливості допомагають максимально точно визначити діагноз, а, отже, і своєчасно призначити комплекс лікування.

Обстеження на комп'ютерному томографі лікарями призначається з метою виявлення таких захворювань і патологій:

· Онкологія, запалення і інші хвороботворні процеси гайморових (верхня щелепа) пазух;

· Аномальні явища в розвитку верхньої щелепи;

· Перевірка наявності прихованого карієсу і інфекцій в невидимих ​​ділянках зубів;

· Виявлення непрорізавшихся зубів, аномального розміщення зубів;

· Порушення структури зубного ряду;

· Щелепні травми;

· Виявлення новоутворень, пухлин, нагноєнь в глибоких шарах тканин ротової порожнини;

· Оцінки ступеня пошкодження природної щелепної кістки;

· Моделювання результатів імплантації або вирівнювання зубів для того, щоб пацієнт зміг оцінити повну картину результату процедур.

 

Переваги комп'ютерної томографії, у порівнянні з іншими методами променевої діагностики

Комп'ютерна томографія верхньої щелепи проводиться досить швидко і комфортно. Процедура не доставляє неприємних відчуттів пацієнта, а натомість надає точний об'ємний знімок верхньої щелепи, де будуть показані всі нюанси і відхилення в її структурі і осередки передбачуваних захворювань. Варто відзначити, що результат КТ лікарі нададуть пацієнтові в двох варіантах: електронному, записаному на диск, і на паперовому носії. Крім цього, результати обстеження будуть зберігатися в базі даних клініки ще протягом декількох років, і якщо виникне необхідність ще раз туди звернутися - лікарі неодмінно скористаються даними резервування.

Крім основних переваг, якими володіє процедура комп'ютерної томографії зубів, вона відрізняється ще й поруч інших позитивних сторін, серед яких:

· Відсутність сильної променевого навантаження. У зв'язку з тим, що процедура проводиться досить швидко, протягом приблизно 10 секунд, пацієнт не піддається істотному опроміненню, як при спіральної томографії.

· Комфорт: крім того, що сканування здійснюється за мінімальний термін, процедура ще й відрізняється зручністю для пацієнтів, адже немає необхідності тривалий час перебувати в незручних і неприродних положеннях.

· Висока інформативність моделі зображення, яке виходить в результаті сканування, що дозволяє не тільки максимально точно визначити діагноз, а й виявити інші захворювання, які присутні у пацієнта, але протікають без явних симптомів, а значить, і призначити своєчасне лікування.

· Мобільність при подальшому лікуванні. Результати комп'ютерної томографії можна отримати як на паперовому носії, так і на цифрових і електронних пристроях, тобто записати на диск, USB-накопичувач, або ж відправити в хмарне сховище, що дозволяє використовувати один і той же зображення при комплексному лікуванні у різних фахівців.

 

Комп'ютерна томографія нижньої щелепи в Києві

Комп'ютерна томографія нижньої щелепи є одним з найбільш високоточних варіантів дослідження стану ротової порожнини в даній її частини. Обстежуючи нижню щелепу на комп'ютерному томографі, фахівці отримують можливість своєчасно виявити наявність порушень, патологій і захворювань в ротовій порожнині, а також виявити можливі пухлини, переломи щелепних кісток, кісти і гранульоми, і інші видозміни елементів зубощелепного апарату пацієнта. КТ заслужено вважається одним з найбільш дієвих малоінвазивних методів діагностики, що з високою частотою застосовується в сфері стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

Крім виявлення захворювань, томографія на комп'ютері дозволяє вивчити особливості будови нижньої і верхньої щелепи, а саме відстежити висоту і ширину нижньої і верхньої щелеп, визначити місце розташування нижньощелепного каналу і отримати іншу корисну інформацію, яка неодмінно може бути корисною при необхідності лікування або імплантації зубів в нижню щелепу.

 

Здійснення томографії

Комп'ютерна томографія нижньої щелепи в місті Київ здійснюється Європейським стоматологічним центром на найвищому рівні із застосуванням новітнього обладнання. КТ ротової порожнини здійснюється в лежачому положенні, і при цьому процедура триває лічені секунди, що не завдає ніякого дискомфорту пацієнтові.

Для отримання зображення пацієнт поміщається в тунель томографа, де за допомогою опромінення в різних проекціях відбувається сканування ротової порожнини, в даному випадку нижньої щелепи. Після отримання цього набору зрізів, спеціально розроблене програмне забезпечення дозволяє створити тривимірне зображення або модель.

Процес обстеження тривати протягом усього декількох хвилин, при цьому безпосередньо опромінення і сканування триває всього 10-30 секунд. Після здійснення сканування томограф самостійно відключається, що запобігає отримання пацієнтом нераціонального опромінення. Перш, ніж проводити дослідження, лікар аналізує можливі протипоказання і приступає до підготовки пацієнта до процедури, якщо він може проходити комп'ютерну томографію.

Призначення на комп'ютерну томографію

Тривимірна томографія щелеп на комп'ютері, як відомо, активно використовується в абсолютно різних напрямках медицини, і стоматологія не є винятком. У сфері стоматології КТ використовується в наступних областях:

· Імплантологія: дозволяє дізнатися анатомічні особливості щелеп, визначити ширину і висоту альвеолярного відростка в ділянці, куди планується впровадити імплант і перевірки результатів лікування.

· Стоматологічна хірургія: для виявлення вогнищ поширення інфекції і пошкоджень кісткової тканини.

· Ендодонтія: для виявлення пошкоджень кореня зуба і обстеження кореневих каналів.

· Парадонтология: допомагає виявити захворювання ясен на невидимому оці ділянці / ділянках.

· Ортодонтія: виявлення положення ретінірованних і дістопірованних зубів, а також оцінка стану суглобів, а також дослідження аномалій у розвитку зубощелепної системи.

· Дитяча стоматологія: для того, щоб визначити дефекти зубного ряду на особливо ранніх стадіях, а також недоліків у будову і структуру молочних зубів.

· Ортопедія: в разі необхідності установки специфічних конструкцій дозволяє спрогнозувати подальший результат процедури.

Європейський стоматологічний центр працює на сучасному обладнанні від провідних світових розробників, завдяки чому обстеження завжди високоточні і результативні.

Томографія щелепи в Києві

Стоматологія - одна з найбільш гостро потребують сфер медичної діяльності в застосуванні сучасних технологій і прогресивного устаткування, що дозволить не тільки ретельно обстежити щелепи і зуби окремо, так як це досить важкодоступні місця людського тіла, але і проводити складні операції по відновленню кісткової тканини, відновленню зубів і багато іншого. В даний час стоматологічні клініки активно практикують технології тривимірного моделювання, що допомагає отримувати об'ємні знімки всієї щелепи в повному масштабі (360 градусів). Комп'ютерна томографія використовується в самих різних галузях стоматології, в тому числі в хірургічної та ортопедичної, дозволяючи визначити стан невидимих ​​оку частин зубів і виявити патологічні відхилення в розвиток зубощелепного механізму людини.

Томографія щелепи в Києві: специфіка процедури

Метод дослідження томографії ротової порожнини вважається одним з найбільш популярних і високоефективних з точки зору діагностики та планування лікувального процесу. Процедура дозволяє отримати об'ємне зображення досліджуваної частини тіла, що, в свою чергу дає можливість повноцінно обстежити внутрішні органи, їх співвідношення один до одного і іншим анатомічним показникам. Процедура КТ відбувається при використанні рентгенівського випромінювання, однак ступінь його впливу на людський організм неймовірно низька, в порівнянні з іншими, менш новими методами променевої діагностики.

Томографія щелепи - важлива процедура для багатьох пацієнтів стоматологічних клінік, так як тривимірні знімки, отримані в ході сканування томографом, надають чудову перспективу повноцінного бачення і виявлення анатомічних порушень та аномалій, вогнищ захворювань, патологій і новоутворень. Також об'ємна модель щелепи, отримана в рамках обстеження на КТ, дозволяє оцінити нинішній стан всієї ротової порожнини пацієнта, незалежно від сторони і ступеня поглиблення, так як томографія надає можливість отримання кругового знімка (зображення на 360 градусів). Також варто підкреслити, що всі передбачувані операції і інвазивні втручання в щелепно-лицевої системі проводяться виключно після проходження процедури томографії.

В яких напрямках стоматології застосовується томографія щелепи?

Комп'ютерна томографія зубочелюстного апарату людини, а також окремих його компонентів, застосовується в різних видах стоматологічного лікування, а саме:

· Імплантологів: дозволяє дізнатися анатомічні особливості щелеп, визначити ширину і висоту альвеолярного відростка в ділянці, куди планується впровадити імплант і перевірки результатів лікування.

· Ортопедичної стоматології: в разі необхідності установки специфічних конструкцій дозволяє спрогнозувати подальший результат процедури.

· Стоматологічної хірургії: для виявлення вогнищ поширення інфекції і пошкоджень кісткової тканини.

· Ендодонтичного лікування: для виявлення пошкоджень кореня зуба і обстеження кореневих каналів.

· Парадонтолог: допомагає виявити захворювання ясен на невидимому оці ділянці / ділянках.

Європейський стоматологічний центр проводить комп'ютерне обстеження на найсучаснішому обладнання, яке дозволяє отримати найточніші результати.