м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

1 а сторінка

Лікування або видалення


Лікування зубів або видалення — це питання мучить сотні людей в незалежності від віку і роду діяльності. Природно, якщо є хоч найменший шанс врятувати пошкоджений зуб, то краще спрямувати всі сили для того, щоб досягти довгоочікуваного зцілення. Однак, не завжди вдається впорається з великим руйнуванням зубів, таким чином єдиним виходом буде їх видалення. Крім того, відсутність медикаментозного втручання може стати причиною захворювань не тільки зубів, але і всього організму.
Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, після тривалого відмови від стоматологічних послуг і не мучаться від больових відчуттів вночі, варто довіритися фахівцям. Лікарі Європейського Стоматологічного Центру знають, в якій ситуації ще можна врятувати зуб, а в коли краще його видалити і встановити білосніжний імплантат. Завдяки діагностиці на новітньому обладнанні вже через кілька хвилин Ви зможете дізнатися, що саме є причиною дискомфорту в ротовій порожнині. Крім того, тепер Вам не доведеться боятися процесу видалення хворого і зруйнованого зуба. Завдяки застосуванню сучасних технік і методик видалення зубів є не тільки швидким, але і безболісним.

Переваги застосування новітніх лазерних технологій


На сьогоднішній день, застосування лазерних технологій є одним з найбільш популярних напрямків в стоматології. Завдяки використанню спеціального лазера навіть при проведенні найскладніших хірургічних маніпуляцій пацієнт не тільки не буде відчувати больових ефектів, але і не приємних шумів.
Основними перевагами лікування з використанням лазера є:
  • мінімізація випадкових травм в ротовій порожнині під час різних стоматологічних маніпуляцій;
  • відсутність больових відчуттів в момент підготовки зуба до пломбування;
    абсолютна стерильність;
  • швидке загоєння ран після лікування або видалення зуба.
    Завдяки широким функціональним можливостям і підвищеного комфорту для пацієнта лазерні установки широко використовуються в практичній хірургії ясен. За допомогою лазера можна легко проводити інноваційні безкровні операції, а також процедури видалення зуба без потреби накладання швів. Крім того, після застосування лазера у пацієнта не залишаться рубці. Таким чином, варто відзначити, що лікування зубів за такою методикою є не травматичним і дає можливість швидко досягти естетичну привабливість в ротовій порожнині.
 lecenije1  lecenije2 lecenije3   lecenije4 lecenije5lecenij6   lecenije7 lecenije 8lecenije9

 

Нова естетика фотополімерів


Протези з фотополімерних матеріалів — це гарантія білосніжної усмішки. Тепер, видалення зубів не є катастрофою, тому що фотополімери дають можливість зробити результат протезування натуральним і абсолютно непомітним.
Для того, щоб протезування пройшло вдало, необхідно враховувати індивідуальну особливість кожного випадку. Не меншої уваги потребує виготовлення персональних фотополімерних компонентів. Фотополімери в поєднанні з лікуванням за допомогою лазера дозволяють досягти, по істині, ідеальних результатів. Додатковою перевагою такого поєднання є не тільки економія часу для пацієнта, але і відсутність ускладнень після екстракції зубного ряду.
Багаторічний досвід роботи і використання новітнього обладнання, дозволяють медикам «ЕСЦ» швидко і якісно провести видалення або лікування зубів без болю.
 

Реставрація зубного ряду за допомогою оксиду цирконію


Сьогодні, одним з найбільш популярних матеріалів для якісного протезування є оксид цирконію. Такий матеріал є стабілізованою аналогом оксидом ітрію, завдяки чому протези, виконані з використанням даної сировини, відрізняються високою надійністю і міцність. Крім того, протези з оксиду цирконію виглядають органічно і природно. Кожен штучний зуб не тільки має натуральний білий колір, але і відмінно «грає» на світлі, завдяки чому досягається максимальна схожість протезів з натуральними зубами.
У стоматології оксид цирконію рекомендується для виготовлення:
  • міцних коронок;
  • мостів з трьох ланок;
  • мостовидних протезів з чотирьох ланок;
  • мостів-протезів для жувальних зубів.
Як стоматологічний матеріал, оксид цирконію характеризується високою міцністю, тому при його допомоги можна легко вирішити будь-яку проблему в ротовій порожнині і створити білі і красиві зуби.
lecenije11
lecenije22lecenije44lecenije55

Чому варто звернутися саме до нас?


Сьогодні, послуги спеціальних лабораторій, які здійснюють виготовлення протезів з нейлону, користуються значною популярністю. Секрет успішної роботи будь-якої стоматологічної клініки полягає в освоєнні правильної технології ливарних термопластів. Саме від якості виготовлення зубних протезів залежить кінцевий результат всієї реставрації зубів.
Саме тому медики клініки «ЕСЦ» максимально уважно ставляться до процесу виготовлення «майбутньої посмішки» Завдяки точному врахуванню індивідуальних особливостей ротової порожнини кожного пацієнта, професіоналам «ЕСЦ» вдалося досягти безліч відмінних результатів.
Основним завданням стоматологів клініки «ЕСЦ» є максимально швидке і безболісне лікування або видалення зубів для досягнення естетично привабливого результату.
Для того, щоб лікування або підготовка до процесу видалення зубів проходила максимально ефективно лікарі з відділення терапевтичної стоматології успішно практикують дистанційне співробітництво з кращими медиками країн Європейського Союзу. Обмін цінним досвідом з протезування та видалення зубів допомагає знайти шляхи вирішення навіть найскладнішої стоматологічної проблеми.

Як зробити правильний вибір?


Видалення зубів — це хвилюючий процес. Однак, перед тим як налаштовуватися на важливий крок варто пройти компетентну діагностику на професійному обладнанні. Цілком можливо, що зуб ще можна врятувати завдяки застосуванню екстреної лікувальної терапії. Питання, що ж краще видалити зуб або вилікувати мучить кожного, хто зіткнувся з тривалим запальним процесом в ротовій порожнині. У багатьох склалися асоціації ще з дитинства, що видалення зубів це обов'язково боляче і страшно. Завдяки застосуванню сучасних методик і нового обладнання, такий процес є абсолютно безболісним.
Видалення зубів рекомендується в тому випадку, якщо врятувати зуб вже неможливо. Зловживання солодким і неправильний спосіб життя можуть привести до руйнування зубної емалі або до розвитку будь-якого іншого захворювання, яке може супроводжуватися тривалим запаленням. Якщо вчасно не вжити заходів можна не тільки відчувати цілодобову біль, але і придбати додаткові захворювання. Сучасні технології дозволяють швидко і безболісно не тільки видалити зуб, але і встановити новий і білий, який нічим не буде відрізнятися від свого «сусіда». Таким чином, якщо все ж врятувати зуб неможливо, то досягти гарну посмішку — це більш ніж реально. Екстракція зуба є і відмінним виходом в естетичній стоматології.
Нерідко бувають випадки, коли внаслідок неправильного росту зубів змінюється прикус і посмішка стає привабливою. У такій ситуації видалення «зайвого» зуба стає естетичної необхідністю. Завдяки професійній роботі лікарів-стоматологів такий дефект легко можна усунути, а із застосуванням лазерного лікування навіть не залишиться рубця. За допомогою лазерної методики можна і провести швидке лікування здорового зуба.
Завдяки якісному обладнанню лікування зубів без болю стало доступною реальністю. Після визначення причини проблеми, вже зовсім скоро зуб знову може стати здоровим і білосніжним. Крім того, особливою популярністю користується відбілювання натуральних зубів. Завдяки використанню спеціальних методів стоматологічного або домашнього відбілювання шанс мати білі і здорові зуби з'явився у кожного. Відбілювання є заключним етапом після лікування зубного ряду, тому такі процедури слід довірити тільки професіоналам.
Безболісно вилікувати або видалити зуб і досягти ідеального кінцевого результату — це просто з Європейським стоматологічний центр. Клініка «ЕСЦ» надає якісне і швидке лікування зубів в Києві і безкоштовну діагностику проблеми. Ціни на лікування зубів приємно здивують, а високий сервіс в обслуговуванні і на явность новітнього обладнання забезпечать більш ніж відмінний результат.
Якщо хочете лікувати зуби або стоматолог після огляду, вже рекомендує видалити їх, то звертайтеся в нашу стоматологічну клініку в Києві. У нас ці процедури проходять з належним професійним увагою і безболісно для пацієнта. Для запису на прийом — телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. У розділі «Контакти» можна подивитися на карті, де знаходиться наша стоматологія (Київ) і як до неї проїхати. Сподіваємося, що наші ціни і рівень послуг, що надаються, Вас приємно здивують.

Видалення зуба мудрості, стоматологія в Києві
Питання про те, чи варто видаляти зуби мудрості, або краще їх залишити, викликає безліч протиріч і суперечок у більшості пацієнтів і у самих стоматологів, зокрема. Однозначної відповіді на нього дати практично неможливо, так як кожна ситуація суто індивідуальна, однак проконсультувати про доцільність видалення зуба в тих чи інших випадках — одне із завдань, які часто стають перед сучасними стоматологами та зубними хірургами.
Зуб мудрості є самим «пізнім» елементом зубного ряду людини. Він розташований на 8-й позиції в зубному ряду і є третім корінним кутовим зубом (молярів), в середньому з'являються у людини у віці 16-25 років. Іноді навіть сама поява зуба мудрості може вже викликати неприємні відчуття, дискомфорт і навіть біль, особливо з огляду на той факт, що найчастіше зуби прорізаються досить важко і можуть виходити в неприродних положеннях. Безумовно, в таких випадках найбільш оптимальним рішенням буде їх видалення, однак, якщо такий зуб не заважає пацієнтові і не заподіює йому постійних незручностей, з видаленням можна почекати або скасувати його зовсім.

Чи варто видаляти зуб мудрості?


Як вже відомо, поява «вісімок», або зубів мудрості, часто супроводжується масою проблем, які завдають людині хворобливі і дискомфортні відчуття. У більшості випадків, проаналізувавши анатомічні особливості будови щелепи у багатьох людей, і особливо підлітків, стоматологи можуть радити видаляти їх відразу ж, після їх появи над зовнішньою частиною ясна, тобто тоді, коли потужна коренева система зуба ще не встигла сформуватися. У людини виростає, як правило, 4 зуба мудрості, і зовсім не обов'язково, що кожен з них буде доставляти неприємності. Крім цього, часто зуби мудрості можуть своєю появою зміщувати з позицій інші зуби, включаючи фронтальні групи, і безумовно, в таких випадках їх теж буде найкраще видалити.
Процес ліквідації зуба мудрості досить трудомісткий і часто він може бути значно складніше, ніж процес видалення інших зубів. В першу чергу це пов'язано з особливостями їх будови, а також нерідко ускладнює фактором є неправильне їхнє становище в щелепної кістки. Найчастіше зуби-вісімки можуть володіти викривленими корінням, а також (в силу недостатньої кількості місця для їх нормального прорізування), вони можуть розташовуватися в горизонтальному положенні або рости з сильним нахилом до сусіднього зуба. В цілому ж зуби мудрості найбільш просто видаляти на початкових стадіях їх прорізування, і якщо вам необхідно видалення зуба мудрості в Києві, стоматологія ЕСЦ готова надати таку послугу, провівши її максимально безболісно і швидко. Європейський стоматологічний центр здатний надати кваліфіковану допомогу стоматологів-хірургів, які з легкістю і відповідальним підходом ліквідують восьмий зуб, застосувавши при цьому тільки щадні технології і знеболити процес за допомогою сучасних методів анестезії. У більшості випадків клініка ЕСЦ застосовує комп'ютерну анестезію, що прискорює процес знеболювання і дозволяє уникнути дуже хворобливих ін'єкцій.

У яких випадках можна залишити зуб мудрості?


Безумовно, нерідкі і ті випадки, коли видалення зубів мудрості, по суті, не має під собою ніякого підґрунтя, і якщо пацієнт не відчуває дискомфорту при їх зростанні, то і видаляти зуб абсолютно не потрібно. Існує невеликий перелік ситуацій, коли видалення зубів мудрості або «вісімок» не потрібно або може бути відкладено на більш пізні терміни:
· Наявність достатньої кількості місця для їх прорізування і коректного розвитку;
· Є можливість лікування їх, і вони виконують жувальну функцію, так як інші кутні зуби ослаблені або пошкоджені;
· При необхідності протезування всього зубного ряду.
Наша клініка готова надати послугу видалення зубів, а також реставрації, імплантації та протезування на найвищому рівні в Києві, завдяки використанню унікальних методик і сучасного обладнання.
Хіміко-механічний метод лікування карієсу

В даний час карієс зубів є однією з найбільш поширених проблем, які переслідують більшість сучасних людей. Дане захворювання носить глобальний характер, а за деякими статистичними даними воно є найбільш поширеним інфекційним захворюванням у всьому світі. Карієс — це не тільки зовнішнє пошкодження зубних тканин, його наявність говорить про те, що людина не достатнім чином доглядає за порожниною рота, а також володіє слабким імунітетом, тому схильний до руйнівного впливу усіляких інфекцій.
Карієс — патологічний порушення, яке притаманне кожній верстві населення — від маленьких дітей, у яких ще молочні зуби, до дорослих і літніх. Для того, щоб побороти карієс і вилікувати вже уражені зуби, необхідно в екстреному порядку звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря, який підбере найбільш оптимальний варіант лікування і допоможе досягти позитивного ефекту.

Лікування карієсу в сучасних умовах


В даний час існує досить велика кількість способів, призначених для лікування карієсу і відновлення зубів від негативного впливу захворювання. Одним з найбільш часто вживаних в даний час вважається хіміко-механічний метод лікування карієсу. Дана процедура застосовується для швидкого і ефективного видалення патологічно пошкодженої дентину за допомогою спеціальних препаратів, в той час, як пошкоджені ділянки емалі видаляються традиційним методом, тобто за допомогою механічного впливу.
У нинішній час для хіміко-механічного лікування каріозного захворювання використовується, крім класичної бормашини або ручних інструментів, спеціальний гель, що складається з двох компонентів, реакція яких допомагає розчиняти змінені інфекцією тканини і благополучно видаляти їх з поверхні зубів. Сучасний стоматологічний ринок представляє досить широкий асортимент гелевих препаратів, призначених для хіміко-механічної обробки каріозних ділянок зубної емалі.
Принцип дії гелю полягає в хімічній реакції діючих речовин, яка руйнує органічні тканини, зокрема денатурований колаген, а також пов'язує каріозної пошкоджені волокна на молекулярному рівні, що дозволяє легко видаляти їх з тканин, що покривають зуб. Завдяки тому, що до складу гелю входять амінокислоти, запобігає його агресивна дія на здорові ділянки зуба, допомагаючи зберегти його і відновити природні функції після герметизації і реставрації дентину і емалі. При реакції гелю з дентином також відбувається реакція, під час якої пошкоджена тканина закрашивается в інший колір, що забезпечує високу точність видалення зруйнованих частинок зуба.
Інфільтрація — процес лікування карієсу за допомогою гелю з потужним діючою речовиною, вважається одним з найбільш прогресивних і сприятливих, і допомагає оперативно справлятися з проблемою карієсу. Дія гелю в буквальному сенсі «розчиняє» пошкоджені тканини, а після отримання належного ефекту місця використання гелю висушуються за допомогою потужного струменя повітря з етиловим спиртом. Гель наноситься на зуб приблизно на 20 хвилин, і після закінчення часу втрачає своє каріесорастворяющее дію. Коли дія гелю почалося, стоматолог за допомогою спеціальних ручних інструментів здійснює екскавацію уражених тканин і висушує оброблену ділянку. Далі утворена в тілі зуба порожнину реставрується фотополімером і шліфується для додання поверхні зуба природної форми.
Європейський стоматологічний центр використовує тільки прогресивні методики лікування та реставрації зубів, забезпечуючи максимально високий результат і безболісність лікування.
Метод профілактичного розширення
Карієс безсумнівно вважається однією з найбільш поширених проблем, пов'язаних зі здоров'ям і зовнішнім станом зубів. Це інфекційний патологічний процес, що вражає тверді зубні тканини і руйнуючи їх, призводить в запущених випадках до деструкції тканин дентину, утворення порожнини, де скупчуються залишки їжі, і запальним ускладнень в області пульпи, що тягне за собою ураження нервів і кореневої частини зуба.
В даний час карієс зустрічається у практичного більшості сучасних людей, починаючи практично з раннього дитячого віку. Карієс має досить потужною руйнівною силою і може чинити негативний вплив на структуру і зовнішній вигляд зуба, а також стан його тканин. Безсумнівно, відсутність своєчасного лікування уражених карієсом ділянок зуба, інфекція буде і далі поширюватися по тканинах, руйнуючи згодом зуб настільки, що його просто доведеться видалити, так як він втратить всю свою функціональну силу.

В даний час існує безліч ефективних методик лікування карієсу, які активно практикуються сучасними стоматологічними установами та фахівцями. Багато розроблені передові методики щодо усунення карієсу на зубах є досить щадними і видалення уражених тканин здійснюється мінімально інвазивними шляхами, наприклад — озоном або лазерним променем. Однак, все ж найбільш часто в даний час застосовується все-таки класичний спосіб препарування.

Метод профілактичного розширення як популярний спосіб боротьби з карієсом


Зрозуміло, перша процедура, яка здійснюється стоматологом при усуненні карієсу, є видалення пошкоджених захворюванням ділянок. Вона може здійснюватися за допомогою безлічі способів і методик, що дозволяють обробляти тверді тканини зуба для усунення уражених карієсом ділянок. Вибір оптимального рішення для усунення зруйнованих, відмерлих ділянок зуба, здійснюється з урахуванням специфіки кожного конкретного випадку.
Препарування — це класичний процес видалення каріозних відкладень на зубах, який відбувається механічно. Саме до нього з побоюванням ставляться багато пацієнтів стоматологів, а також і самі сучасні фахівці. Однак, все ж даний спосіб дозволяє найбільш ретельно видаляти відкладення і зачищати уражені ділянки і порожнини від подальшого проникнення інфекції.
Метод профілактичного розширення — один з найбільш поширених традиційних способів лікування карієсу, який активно використовується в сфері терапевтичної стоматології вже протягом більш, ніж ста років. Методика профілактичного розширення також ізвестty під назвою метод Блека. Процедура передбачає здійснення широкого висікання ділянок емалі та дентину зуба, заражених карієсом, разом з формуванням великої порожнини, яка попереджає подальше поширення захворювання. Після того, як зубні канали та порожнини, що утворилися через розвиток карієсу ретельно очищені і оброблені, створена порожнину герметизується за допомогою міцної речовини, яке після закінчення процедури буде максимально наближено по відчуттях до зубної емалі.
Метод розширення має певні переваги, незважаючи на свою давню історію, і, в першу чергу, це довговічність результату процедури. Крім цього, варто відзначити, що каріозний рецидив зустрічається досить рідко після проходження терапії даного типу, що залишає за ним статус одного з найбільш ефективних способів препарування тканин зуба.
Європейський стоматологічний центр використовує тільки прогресивні щадні методики боротьби з карієсом, забезпечуючи високий результат і безболісність лікування.
АРТ методика препарування
У багатьох людей похід в стоматологічний кабінет асоціюється виключно з неприємними відчуттями, болем під час процедур і страхом перед деякими інструментами. Напевно кожен з нас пам'ятає, як в дитинстві боявся одного виду і звуку бормашини, більш того і сьогодні деякі дорослі дуже побоюються даного приладу. Багато пацієнтів стоматологічних клінік, особливо діти, вагітні жінки, люди похилого віку та інші категорії пацієнтів відчувають неприємні і хворобливий відчуття в ході процедури лікування зуба, особливо, якщо вона має на увазі видалення карієсу або зубного каменю. Процес видалення сторонніх відкладень на зубах називається препарування і саме до нього з побоюванням ставиться переважна більшість відвідувачів кабінетів стоматолога. Однак, сьогодні існує більш щадний, а головне менш болісний спосіб видалення карієсу з зовнішніх тканин зуба — АРТ-методика препарування.

Що такі АРТ-методика препарування?


Методика ART (atraumatik restorative treatment, що в перекладі означає атравматичного реставраційне лікування) була розроблена в Нідерландах в 80-х роках минулого століття в якості додаткової процедури до машинного препарування, однак сьогодні ця послуга стала альтернативним варіантом машинній обробці зуба. Спочатку вона призначалася для лікування зубів маленьким дітям, вагітним, людям з обмеженими фізичними можливостями, що не можуть самостійно сидіти і тримати своє тіло під час процесу, а також пацієнтів з психічними патологіями і загальносоматичними порушеннями (після перенесення інфарктів і т.д.). Специфіка процедури полягає в тому, що уражені ділянки зуба обробляються за допомогою ручних медінструментів без застосування електричної апаратури. АРТ-методика препарування проходить практично без хворобливих відчуттів, так як витяг каріозних ділянок тканини зуба відбувається досить щадяще, після чого пошкоджені місця реставруються фотополімерним композитом.
АРТ-методика при лікуванні карієсу застосовується, часто, при лікуванні зубів у дітей, особливо, якщо це молочні зуби. Також вона буде корисною в тих випадках, коли карієс пошкодив вельми великі ділянки зуба і машинна обробка неодмінно принесе гострий біль, так як можливе подразнення і пошкодження оголених нервів і судин. Вручну також очищаються і важкодоступні місця в кореневому каналі зуба для забезпечення більшого ефекту. Дана технологія видалення каріозної пошкоджених тканин зуба не може бути застосована у випадках ускладненого карієсу, а також якщо розкрита пульпа зуба.

Переваги методики ручного препарування зубів


Безумовно, використання методики ручного препарування має свої переваги, крім безболісності. Серед плюсів процедури варто виділити:
· Можливість максимально зберегти здорові тканини зуба, не руйнуючи їх під час препарування;
· Спрощений процес дезинфікування, адже ручні пристосування і інструменти набагато легше і ретельніше стерилізуються і обробляються;
· Не треба в знеболюванні і анестезії;
· Висока ефективність видалення дрібних пошкоджених частинок;
· Широка доступність в зв'язку з низькою ціною процедури.
Європейський стоматологічний центр активно застосовує техніку ручного препарування тканин зуба і очищення їх від каріозних пошкоджень без застосування стандартних бормашин та іншого обладнання, при виникненні такої необхідності. Фахівці нашої клініки володіють передовими знаннями і володіють інноваційними методиками лікування зубів, що робить ЕСЦ безперечним лідером в сфері стоматології в Україні.