м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

Консультанти

КОНСУЛЬТАНТИ

4 листопада 2017 року - Президент Асоціації Імплантологів Німеччини Фред Бергманн проведе консультації пацієнтів в Європейському Стоматологічному Центрі. Запис по телефону в Києві: + 38044-221-46-90.

Консультанти Європейського Стамотологіческого Центру.

Фред Бергманн

Bergmann Доктор Фред Бергманн, Implant Plus.
1980-1986 Ступінь в області стоматології та медицини в Майні.
1986-1986 Державна експертиза.
1987-1990 Підвищення кваліфікації в Університеті Майна.
Спеціалізація в області імплантології та пародонтології, сертифікована німецькою асоціацією оральної імплантології (DGOI), Німецьке товариство імплантології (DGI), державна стоматологічна асоціація в Гессені і Європейської асоціації стоматологічних імплантологів (BDIZ EDI). Повна 3-річна підготовка кваліфікації в Гессені і Франкфуртському університеті в спеціальній області щелепно-лицьової хірургії. Викладач післядипломного навчання в області імплантології і імплантат протезування за програмою Німецького товариства з оральної імплантології (DGOI).

Запрошений професор Навчання в університеті в Сеулі в Департамент по ортодонтичним хірургії та дентальної імплантації. Також професор був запрошений до університету в Преторії в департамент по пародонтології та щелепно-лицевої хірургії. Член правління Німецького товариства оральной імплантології (DGOI). Членство в численних наукових асоціаціях, наприклад, DGI, Німецьке товариство з пародонтології, Європейська асоціація стоматологічних імплантологів. Входить до складу консультативної ради відомих журналів, наприклад, косметичної стоматології, імплантології та т.д. Починаючи з 1987 року - лектор на міжнародних наукових курсах за темами імплантології та пародонтології, управління м'якими тканинами. Безліч наукових публікацій німецькою та англійською мовами. З 2009 року - віце-президент німецької асоціації оральної імплантології (DGOI)

Запис на консультацію за телефоном (044) 221-46-90.