м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

П'ЄЗОХІРУРГІЯ ТА СТОМАТОЛОГІЯ 

П'ЄЗОХІРУРГІЯ ТА СТОМАТОЛОГІЯ 

pjezorhirurgija1

На сьогоднішній день п'єзохірургія є найсучаснішим методом проведення різних хірургічних маніпуляцій (екстракція або видалення зубів, підсадка кістково-пластичного матеріалу, імплантація зубів).

Усі необхідні надрізи тканин виконуються за допомогою спеціального ультразвукового наконечника, що дозволяє гарантувати точність та сприятливий прогноз оперативного втручання. При виконанні надрізів ультразвуком немає пошкодження навколишніх м'яких тканин, судин і нервів. Показанням до застосування даної методики є будь-яке хірургічне втручання: видалення зубів, імплантація, синус-ліфтинг тощо.

Надрізи м'яких і твердих тканин у ротовій порожнині виробляються ультразвуком. Широкі можливості цього методу дозволяють виконувати висічення твердих тканин зуба різного діаметра. Перевага використання даної методики полягає в тому, що ультразвук не стикається з тканинами під час хірургічної маніпуляції. Під впливом ультразвукових хвиль відбувається розтин твердих тканин, без пошкодження м'яких тканин.

До появи п'єзохірургії в стоматології використовували спеціальні бормашини для проведення таких хірургічних втручань. Однак, для пацієнтів ця процедура була дуже болісною і спричиняла значний дискомфорт. П'єзохірургічний апарат дозволяє проводити різні маніпуляції навіть у важкодоступних місцях, завдяки своєму впливу на тканини на відстані.

Таким чином, при використанні цього методу відбувається мінімальне пошкодження м'яких тканин ротової порожнини. Також можна говорити про відсутність набряку і кровотечі після використання п'єзотомного апарату і, як наслідок, скорочення термінів реабілітаційного періоду. Ультразвук також має антибактеріальну дію, відповідно, відбувається додаткова антисептична обробка пораненої поверхні. Висока точність операції та можливість проведення втручання у важкодоступних місцях одна із найголовніших переваг даної методики.