Address:
Sribnokilskaya, 12 section B, Kiev
Working hours:
Mon - Sun:
09:00-19:00
We work without weekends
22 - 23 вересня 2019 року Європейський Стоматологічний Центр був представлений в Мадриді World Quality Commitment Convention ...
22 — 23 вересня 2019 року Європейський Стоматологічний Центр був представлений в Мадриді World Quality Commitment Convention і отримав міжнародні нагороди за якість і визнання на міжнародному рівні BID Group One World Quality Commitment Award.

У платинової категорії,, В забезпеченні всесвітнього якості, за видатні досягнення в бізнесі і лідерство в удосконаленні якості відповідно до критеріїв QC100.,, зізнався після
м якості, отримав нагороду,, За світове якість, стандарти якості QC100 Total Quality Model,, Отримав нагороду світової якості,, Прихильність світовому якості,, в платинової категорії. Нагороду отримав головний лікар к.м.н Експерт DGOI, почесний член DGOI Асоціації Імплантологів Німеччини, член BDIZ Європейської Асоціації Імплантологів Климентьєв Вадим Георгійович.

У церемонії нагородження взяли участь представники 180 країн Земної Кулі. Нагороду вручав Джонс Е. Прієто Президент і керівник BID Group One. Для команди ЕСЦ Київ — це величезна честь бути представленими на міжнародному рівні як клініка з міжнародними стандартами якості лікування. Бути разом з лідерами якості планети і відповідати міжнародним стандартам якості стимулює команду Європейського Стоматологічного Центру і надалі вдосконалюватися для надання сучасної медичної допомоги людям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Still have questions?

We will be happy to share our experience