м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

2 сторінка

Вартість коронок на зуби в Києві


Зубна коронка — найпоширеніший варіант протезування зубів, який дозволяє відновлювати втрачені або зруйновані елементи зубного ряду для надання йому привабливого естетичного зовнішнього вигляду. Коронки є основною частиною незнімного протеза, які в точності відтворюють його видиму частину зуба. Вони встановлюються для відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будівля штучної коронки нагадує такий собі «ковпачок», який може або вдягатися на пошкоджений зуб (в тому випадку, коли пошкоджена його велика частина, тобто зруйновано понад 60% натурального зуба), або встановлюється поверх імплантів, тим самим ліквідовуючи прогалини в зубному ряду .

В яких випадках встановлюють коронки зуба?


Коронки на зуби прийнято встановлювати в тих випадках, коли істотна його частина піддалася пошкоджень і була зруйнована настільки, що за допомогою методів часткової реставрації зуба виправити становище практично неможливо. Також послуга надається, коли зуб видаляється повністю. У першому випадку коронка буде встановлена ​​на решту зуба, яку попередньо обробив фахівець. Якщо коронка буде встановлена ​​в місце, де зовсім не залишилося фрагментів колишнього зуба і кореневої частини, тоді деталь встановлюється за допомогою впровадження імпланта в щелепних кісток. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну схожість з природним виглядом щелепи і при цьому підходить як для тих, кому необхідно відновити всього один зуб, так і для тих, хто відчуває необхідність в заміні декількох або цілого ряду зубів.

Вартість коронок на зуби в місті Київ


Сьогодні в нашій країні сфера імплантології, зокрема протезування зубів за допомогою коронок, є однією з найбільш затребуваних на ринку стоматологічних послуг. Можливість максимально швидко і безболісно відновити втрачений зуб, або ж придбати рівні зуби користується широким попитом серед сучасних пацієнтів. Така послуга, як коронка на зуб в місті Київ, допоможе максимально швидко ліквідувати всі вади, пов'язані з зубощелепно апаратом, і вартість її буде абсолютно обґрунтованою і доступною.
Наші стоматологи — провідні українські імплантології та протезисти, що володіють необхідною кваліфікацією, а також базою професійних знань, здатні буквально створити диво з посмішкою пацієнта. Європейський стоматологічний центр використовує тільки висококачесвтенние варіанти коронок з елітних, біосумісних матеріалів, які дозволять досягти максимального ефекту. Поінформованість в сучасних тенденціях, застосування виключно матеріалів преміум-класу і прогресивного обладнання допомагають забезпечити високий результат.

Зубні коронки на жувальні зуби


Установка зубних коронок — багатоетапна і трудомістке завдання, що виконується кваліфікованими фахівцями з метою реставрації зубного ряду і відновлення видалених зубів. Протезування за допомогою коронок найчастіше використовується для відновлення передніх зубів, при чому досить часто виключно з естетичними цілями. Зуби фронтальної групи часто пробуджують бажання замінити їх більш рівними і білими коронками, в тому випадку, коли вони нерівні або пошкоджені карієсом і зубним нальотом. Однак, зуби жувальної категорії також часто піддаються пошкоджень, в зв'язку з чим може виникнути потреба в їх заміні за допомогою протезів.
Зубні коронки на жувальні зуби — популярний запит від пацієнтів стоматологічних клінік, які бажають не тільки виправити естетичні дефекти, а в першу чергу замислюються про функціональність зубів, і коли кутні зуби пошкоджені, серйозно порушується навантаження на них і жувальна функція зубів.

Протезування жувальних зубів: особливості процедури


Протезування зубів має на увазі як можливість відновити один зуб на місці втраченого, так і перспективу відновити цілий зубний ряд в тих випадках, коли у пацієнта зуби повністю або хоча б по більшій мірі відсутні. За допомогою зубних коронок кожна сучасна людина отримує можливість не тільки придбати естетично привабливий вигляд, але і в повному масштабі відновити всі функції зубощелепної системи.
Установка коронок замість природних зубів жувальної групи здійснюється з урахуванням обумовленого ряду вимог, які повинен дотримати в ході процедури стоматолог, а саме:
· При необхідності відновлення і заощадження частково пошкодженого зуба, необхідно використовувати виключно безметалловую коронку.
· Якщо стінки зубів тонкі і можуть бути пошкоджені при обтачивании, найкраще підходить металокерамічна коронка. В такому випадку жувальна навантаження буде розподілятися на металеву основу коронки, що захистить живий зуб від руйнування.
· Якщо у пацієнта не обмежений бюджет і спостерігаються складні анатомічні зміни — оптимальним варіантом стане коронка з ПІК-полімеру — сучасна методика виготовлення коронок, яка дозволяє за рахунок властивостей матеріалу зробити максимально біосумісних, легку коронку, не перевантажувати опорний зуб або імплант на який вона встановлена .

Які коронки можна встановити замість жувальних зубів при повній імплантації?


Найчастіше в Україні використовується техніка незнімного протезування, коли проводиться заміна одного зуба, або декількох зубів почергово. У тому числі дана методика підійде і для зубів жувальної групи. Найчастіше коронки на жувальні зуби встановлюються поверх частково збережених природних, проте нерідко трапляється, що кутовий зуб був видалений повністю разом зі своїм корінням. У такому випадку необхідна імплантація, і тільки після приживлення імпланта можливо встановити коронку.
Європейський стоматологічний центр спеціалізується на наданні послуг преміум-класу в галузях терапевтичної та хірургічної стоматології, а також ортопедичної стоматології та імплантології зокрема. Ми проводимо процедури імплантації та протезування зубів в Україні із застосуванням передових технологій лікування і новітнього спеціалізованого обладнання.

Зубні коронки на імплантатах


Проблеми, пов'язані зі здоров'ям зубів, об'єднують безліч сучасних людей, які в тій чи мірою страждають від непривабливого вигляду свого зубного ряду або захворювань ротової порожнини. Дійсно, у істотного відсотка населення спостерігаються нерівні зуби, які виглядають не цілком привабливо, в той час як у інших можуть виникати проблеми з їх здоров'ям і зуби просто псуються і руйнуються. Як і будь-який інший орган, зуби можуть у зв'язку з якимись обставинами втрачати свою красу і цілісність, стаючи при цьому слабкими, тьмяними і болючими. В такому випадку вони не можуть справлятися з навантаженням, яка потрібна при жуванні їжі, а сам процес викликає дискомфорт і хворобливі відчуття. У разі сильного пошкодження зуба, а також втрати його в результаті хірургічного видалення або травм, будь-який бажаючий може оперативно його замінити, встановивши штучний аналог — коронку.
Зубні коронки на імплантатах встановлюються в ході лазерної або класичної хірургічної імплантації з метою відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і відновлення правильної жувальної функції щелеп. Коронки на імплантатах застосовуються тоді, коли природний зуб в цьому місці повністю відсутня, включаючи його кореневу частину.

Як встановлюють зубну коронку на імплант?


Процес установки коронок на імпланти здійснюється після того, як ділянка, куди імплантується штучний зубної корінь повністю зажив, а сам імплант прижився і не відторгається організмом. Зубні коронки на імплантатах дозволяють повністю технічно і механічно відродити зуб, замінивши його якісним штучним подобою, яке надалі і буде виконувати всі необхідні візуальні та функціональні завдання. За допомогою установки коронок пацієнтам надається можливість реставрувати і відновити частково пошкоджений зуб, або ж замінити його на повністю «новий». У разі, коли зуб забезпечити повне відокремлення, імплант виконує функцію його кореня, в той час, як коронка відтворює видиму частину зуба.
Європейський стоматологічний центр — одна з найбільш прогресивних і престижних столичних клінік сучасної стоматології, пропонує пацієнтам широкий спектр послуг з імплантації та протезування зубів, а також установці коронок різного типу. За допомогою протезування на імплантатах, наша клініка допоможе відновити цілісність зубного ряду, заповнивши прогалини в ньому через видалення зуба, або ж надати можливість придбати рівну і здорову усмішку, встановивши протези відразу декількох зубів підряд з коронками, які повністю відповідають зовнішнім виглядом природного зуба. Ми протезуємо клієнтів навіть з найскладнішими анатомо-топографічними умовами, при цьому ефект від процедури завжди вище всяких похвал. Далі ми бачимо приклади установки коронок в різних клінічних випадках на фотографіях.
Європейський стоматологічний центр пропонує пацієнтам висококласну послугу протезування на імплантатах, яку ми здійснюємо на найвищому рівні в місті Київ.

Поставити коронку на зуби, ціна в Києві


З хворобами зубів і ротової порожнини безсумнівно стикався практично кожна сучасна людина. Найчастіше вони можуть не нести за собою серйозних наслідків, але якщо не звертатися за своєчасною допомогою до лікаря — підсумки можуть бути абсолютно плачевними. Безумовно, проблеми зі здоров'ям зубів — це завжди неприємно і дискомфортно, однак найбільшою трудністю для нинішнього населення є, звичайно ж, втрата зуба.
До втрати зуба або декількох зубів призводить безліч причин, серед яких захворювання зубної тканини, істотні механічні пошкодження, розпушення щелепної кістки, а також травми і хірургічне видалення, до якого привели інші підстави. Довгий час перебувати без зуба — це ціла трагедія для багатьох. Яка повністю блокує всю їхню життєву активність і впевненість в собі. Однак, на щастя, сьогодні ліквідувати настільки неприємну проблему можливо досить швидко, при цьому кожен бажаючий зможе собі це дозволити.
Поставити коронку на зуби у Києві — легко здійсненне завдання, навіть якщо така послуга потрібна в зовсім екстреному порядку. Європейський стоматологічний центр — передова клініка практичній стоматології та імплантології в столиці, готова надати висококласні послуги з відновлення зубів в найкоротші терміни. Фахівці нашої клініки пропонують повний спектр послуг з імплантації та протезування зубів, в тому числі і установці коронок різних типів.

Де поставити коронки на зуби (Київ)?


Процес відновлення зуба шляхом протезування складається з ряду етапів, ключовими з яких є вживлення імпланта і установка коронки. Найбільш проста структура зубного протеза складається з двох основних деталей, а саме імпланта і коронки, де імплант виконує роль опори або зубного кореня, а коронка є, власне, аналогом видимої частини зуба. І, як правило, в процесі протезування саме вибору коронки приділяється максимум часу, так як ця деталь відповідає в більшій мірі за естетичний і функціональний аспект.
В даний час існують різні види коронок, і основна їх класифікація полягає в типі матеріалу, з якого вони виготовлені. Від цього критерію також залежить і вартість коронки, і зовнішній вигляд зубів пацієнта, тому принципово важливо вибрати найбільш оптимальний варіант для конкретного випадку. Ціна того, щоб поставити коронку на зуб в місті Київ, буде в першу чергу залежати від матеріалу, з якого виготовлена ​​коронка, а також від рівня клініки, але в цілому в даний час вартість досить доступна.
Матеріали, з яких найбільш часто виготовляються коронки для зубів, такі:
· Полімер. Зрозуміло, полімерні коронки в даний час не використовуються на постійній основі. Матеріал застосовується для виготовлення тимчасових коронок, які встановлюються на короткий проміжок часу, перш ніж встановити більш міцний варіант після приживлення імпланта і загоєння всіх тканин.
· Металокераміка. Даний матеріал заслужено вважається ідеальним по співвідношенню «ціна / якість». Такі коронки красиво виглядають, довго носяться і відрізняються високою міцністю, не втрачають естетично привабливий вигляд в процесі експлуатації.
· ПІК-полімер, дуже легкий, високобіосовместімий і високотехнологічний матеріал, розроблений спеціально для протезування на імплантатах.
· Діоксид цирконію — дорогі, міцні і дуже привабливі коронки, які дійсно прослужать довгий час, при цьому не втративши свого зовнішнього вигляду. Європейський стоматологічний центр переважно працює саме з даним видом коронок.
На правах єдиного в Україні офіційного представника Асоціації оральних імплантологів або DGOI, клініка ЕСЦ гарантує найвищу якість послуг, а також максимальний комфорт клієнта під час процедур. Сервіс нашого стоматологічного центру відрізняється прогресивним підходом до вирішення кожної стоматологічної завдання в індивідуальному порядку. Наша клініка активно практикує впровадження інноваційних методик і передових технологій в стоматології та імплантології зокрема в свою діяльність, тим самим забезпечуючи широкий потенціал для кожного пацієнта. Постійні стажування лікарів за кордоном і стабільна підтримка європейських партнерів, дозволяють ефективно надавати послуги і стабільно підвищувати професіоналізм до високого європейського рівня.

Коронки на передні зуби (Київ)


Відсутність передніх зубів — величезна проблема для сучасної людини. Цілком очевидно, що в такому положенні жодна людина не зможе відчувати себе комфортно в суспільстві, а, отже, втрата зуба здатна в результаті заблокувати багато аспектів його повсякденному житті: роботу, спілкування, споживання їжі та інше. Втрата одного або декількох зубів — це завжди крані неприємне явище, що може спричинити за собою масу негативних наслідків і постійний дискомфорт. Відсутність зубів або неповний зубний ряд не тільки вагоме естетичне незручність, але ще і причина ряду можливих порушень в роботі всього організму. Очевидно, що, як і будь-які органи, зуби також відповідають за скоєння низки важливих процесів в організмі, зокрема, роботі травного тракту. Прогалини в зубному ряду — першопричина неправильного навантаження на щелепи під час жування їжі, у зв'язку з чим може відбуватися деформація анатомічної конструкції особи, а також часто на тлі цього виникають різні порушення в роботі шлунково-кишкової системи органів.
Відсутність навіть одного зуба в передній частині щелепи, або його відколи, стають закликом до термінового звернення до лікаря-стоматолога. Перебувати довгий час без передніх зубів або їх тимчасової заміни не тільки не дуже красиво з естетичної точки зору, але ще й шкідливо, оскільки тривала відсутність провокує деформацію лицьових і щелепних кісток, що, в свою чергу, порушує анатомічну структуру особи і роботу зубочелюстного механізму.

Зубні коронки на передні зуби — в чому їх особливість?


Коронки на передні зуби — штучно створені аналоги виразних зубів, які встановлюються поверх зіпсованих, або ж в місці видалення зубів, з метою відновити їх анатомічну форму і функціональну цінність. Як і інші типи коронок, протези, призначені для заміни передніх зубів, можуть встановлюватися як поверх зіпсованого зуба, точніше його залишилася після всіх обробок частини, так і в місці його повної відсутності на основі імпланта — титанового стрижня, який імплантується в щелепних кісток.
Безумовно, до вибору коронок завжди варто ставитися відповідально, проте варто розуміти, що все ж коронки на передні зуби вимагають більш високої естетики. В даний час пацієнтам клінік пропонується широкий вибір коронок, виготовлених для різних цінових сегментів з використанням різних за своєю структурою матеріалів. В даний час сучасна стоматологічна індустрія готова запропонувати, як більш доступні варіанти, що володіють менше високою якістю, так і дорогі і естетично красиві варіанти протезів, виконані з елітних матеріалів.

Які коронки на передні зуби встановити в місті Київ?


Існує маса варіантів коронок, які пропонуються в різних стоматологічних клініках, і кожен з цих варіантів відрізняється по ціновій політиці, а також функціональним і естетичним показниками. З точки зору естетики, безумовно для заміни передніх зубів оптимально підійдуть коронки з металокераміки і діоксиду цирконію (безметалеві протези), адже саме ці матеріали забезпечують не тільки високу міцність, але і максимально природний ефект. Також існують і інші види матеріалів для виготовлення коронок, серед яких:
· Композит — для тимчасових протезів, поки гояться всі тканини;
· Діоксид цирконію — один з найбільш привабливих і міцних матеріалів для виготовлення зубних коронок.
· Металокераміка — недорогий варіант коронок.
· ПІК-полімер — найбільш прогресивна технологія виготовлення коронок, що дозволяє за рахунок унікальних властивостей матеріалу зробити максимально біосумісних, легку коронку. Завдяки своїй легкості, така коронка НЕ ​​буде перевантажувати опорний зуб або ж імплант, на який вона встановлена.
Встановлюючи коронки на передні зуби в місті Київ, також принципово важливо звернутися до кваліфікованим фахівцем, які мають грунт для створення високого рівня сервісу, а також власне бачення вирішення проблеми відсутності передніх зубів. Європейський стоматологічний центр має багатий досвід в сфері протезування зубів, який налічує понад 10 років. Фахівці готові підібрати індивідуальний спосіб вирішення кожної проблеми, а також здійснити процедуру максимально оперативно і безболісно. Установка коронок передніх зубів під контролем провідних фахівців допоможе знайти привабливий зовнішній вигляд і рівні, білі зуби. Високий рівень професіоналізму лікарів дозволяє забезпечити малотравматичної процедури і здійснити всі процеси з мінімальним ризиком ускладнень, а також забезпечити коротку і безболісну післяопераційну реабілітацію.