м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

5 сторінка

Протезування зубів на імплантатах, ціни


Більшість сучасних людей час від часу стикаються з такими проблемами, як захворювання зубів або ротової порожнини. Пошкоджені зуби — це не тільки дискомфорт, який іноді супроводжується больовими відчуттями. Найчастіше це ще й величезна естетична проблема, що не дозволяє повноцінно жити, комфортно перебувати в суспільстві і вести активну життєдіяльність. Незважаючи на те, що своєчасне звернення до стоматолога в більшості випадків допомагає вирішити проблему з найменшими втратами для пацієнта, а регулярні профілактичні візити до дантиста дозволять запобігти виникненню захворювань і ускладнень, іноді все ж виникає гостра необхідність в ухваленні кардинальних заходів, таких як видалення зуба.
Втрата зубів, незважаючи на походження, будь то хірургічне видалення або втрата в зв'язку з травмою або іншою ситуацією, це завжди проблема, що несе безліч незручностей. Однак, в даний час ризик залишитися надовго без зубів не має реальної підоснови, адже сучасна стоматологія дозволяє вирішити великий перелік проблем, пов'язаних зі здоров'ям ротової порожнини. На допомогу прийде сучасна технологія протезування зубів за допомогою імплантантів та коронок або цільних протезів.
Протезування зубів на імплантатах дозволить швидко відновити злитість зубного ряду і відновити втрачений зуб в максимально стислі терміни. Одним з провідних представників в сфері зубного протезування в даний час є Європейський центр стоматології. Сервіс Європейського стоматологічного центру сьогодні перебуває на досить високому рівні, базуючись на суто інноваційних і високотехнологічних рішеннях. Клініка «ЕСЦ» є одним з лідерів на українському ринку медичних послуг в сфері стоматології та має статус єдиного офіційного представника німецької Асоціації оральних імплантологів (DGOI) на території країни.
Сервіс нашої клініки ґрунтується на впровадженні інновацій та сучасних технологій в стоматології та імплантології, зокрема. Постійні стажування лікарів за кордоном, стабільна онлайн-підтримка з боку партнерської клініки в Німеччині, дозволяють ефективно підвищувати кваліфікацію фахівців і надавати послуги виключно високого рівня.

Протезування зубів на імплантатах: ціни і особливості процедури


Протезування зубів — це процес установки аналога здорового зуба за допомогою штучного протеза. Протезування зубів і імплантація — це відмінний спосіб швидко і з максимальним комфортом відновити втрачений зуб. За допомогою протезування можливо здійснити як установку одного зуба на місці втраченого, так і відновлення кількох або навіть цілого зубного ряду. Протезування зубів, а саме якісні імпланти, дозволять кожному бажаючому знайти міцні, красиві і білі зуби.
Процес установки протезів на імплантатах, який виконується кваліфікованими фахівцями із застосуванням виключно висококласних матеріалів і європейського обладнання преміум-класу, в повному масштабі допомагає відновити всі функції зубощелепної системи в комплексі, які не можуть здійснюватися без одного або декількох зубів, правильно розподілити навантаження при жуванні їжі і забезпечити привабливий естетичний вигляд.
Безумовно, протезування зубів — процедура, яка вимагає певних зусиль і фінансових витрат, однак сьогодні операція з відновлення втрачених зубів не є чимось фантастичним. Кожен бажаючий зможе відвідати Європейський стоматологічний центр і отримати послугу протезування від кваліфікованих фахівців. Вартість імплантації і протезів залежить від складності конкретного випадку, проте кваліфікована консультація і попередній огляд у наших фахівців допоможуть потенційному пацієнтові знайти більш чітку картину. Ознайомитися з цінами послуг Європейського центру стоматології Ви зможете, перейшовши у відповідний розділ на нашому офіційному сайті.

Як проходить процедура протезування зубів на імплантатах?


Процес установки протезів на імпланти здійснюється після того, як ділянка, куди встановлювався штучний зубної корінь повністю зажив. Протезування зубів може здійснюватися як частково, так і повністю, при чому і по відношенню до самого зуба, і по відношенню до всієї щелепи. Це означає, що пацієнтам надається можливість реставрувати і відновити частково пошкоджений зуб. Якщо частина зуба довелося видалити в зв'язку з руйнуванням через захворювання, а також у разі відколів і зламів, можливості сучасної стоматології, зокрема протезування, надають шанс повернути йому колишній вигляд шляхом установки часткового протеза. Крім цього, процедура установки протезів дозволить відновити повністю видалений зуб, прикріпивши коронку на імплант. Імплант — металевий аналог кореня зуба, впроваджується в щелепних кісток і до нього кріпиться заміна зуба.
Європейський стоматологічний центр також допоможе з допомогою протезування на імплантатах відновити цілісність зубного ряду, встановивши протези відразу декількох зубів підряд, а також відновити весь зубний ряд у випадку, коли зуби повністю відсутні за допомогою установки повного протеза щелепи.
Протезування на якісних імплантатах, яке виконується кваліфікованими фахівцями із застосуванням виключно висококласних матеріалів і обладнання преміум-сегмента, надає пацієнтам можливість не тільки придбати естетично привабливий вигляд за допомогою білосніжної усмішки, але і в повному масштабі відновити всі функції зубощелепної системи в комплексі, які не можуть здійснюватися повноцінно без одного або декількох зубів. Посмішка без видимих ​​вад — це не тільки візуально красиво, але ще й комфортно, що неодмінно позитивно позначиться на Вашому повсякденному житті. Європейський стоматологічний центр здійснює процедуру імплантації та протезування для пацієнтів зі складними анатомічними порушеннями, займаючи лідируючу позицію на ринку стоматологічний послуг Києва. Ми готові допомогти знайти гарні зуби максимально швидко і безболісно, ​​надавши сервіс незрівнянного якості для жителів і гостей української столиці.

Обтурація кореневих каналів в Києві, ціна


Коренева частина є однією з ключових в будові зуба і служить його опорою, а також головною живильним середовищем, так як саме корінь — сполучна ланка між видимою частиною зуба (коронкою) і всім іншим організмом. Найчастіше трапляється так, що при пошкодженні верхньої частини зуба корінь залишається уцілілим і тоді такий зуб підлягає досить неважко відновленню на його основі. Однак, коли псуватися почав вже сам корінь — швидше за все, видалення зуба повністю стане неминучою мірою.
У разі, коли коренева частина зуба все ж піддалася пошкоджень, проте їх ступінь не так критична, щоб видаляти весь зуб, фахівці можуть здійснити комплекс лікування кореневої системи з метою подальшого збереження всього зуба. Медичною мовою проблеми запалень в кореневій частині зуба прийнято називати пульпітом. Саме це захворювання найбільш часто вражає тканини зуба і провокує виникнення в ньому каріозних або запальних процесів. В такому випадку в терміновому порядку знадобиться терапія зубного кореня, а також чистка і обтурація кореневих каналів.

Лікування кореневої частини зуба в Києві


Лікування і обтурація кореневих каналів зуба в Києві, а також ціна процедури — цікавий для багатьох столичних жителів питання. Відповідь на нього може надати тільки професійний фахівець до якого Ви приймете рішення звернутися. Співробітники Європейського стоматологічного центру з радістю нададуть всю необхідну інформацію про процес лікування кореневої системи зуба від запалень і каріозних пошкоджень, а також розкажуть, стільки коштує чистка і обтурація порожнин навколо каналів кореня зуба. Варто підкреслити, що процедура консультування є безкоштовною, а після її проведення Ви отримуєте можливість записатися на подальший прийом до лікаря і повний комплекс лікування.
Однак, для початку, перш ніж «пробивати грунт» щодо специфіки лікування і обтурації кореневих каналів, варто дізнатися, від чого ж найчастіше з'являються пошкодження в кореневій частині зубів.
Захворювання кореня зуба виникають у випадках інфікування його тканин, яке може відбуватися з таких причин:
· Пошкодження зуба в результаті травми;
· Проникнення бактерій в кореневу частину зуба через масштабного поширення карієсу;
· Інфекційні захворювання ясен або їх неправильне лікування;
· Освіта кісти на кінчику кореня зуба.
Наявність інфекцій в ротовій порожнині, які вражають коронку і корінь зуба, викликає некроз тканин, що призводить до багатьох негативних наслідків. Інфекція, яка потрапила у кореневий канал, може переходити в околокорневой тканини і пошкоджувати кістку біля основи зуба. Без своєчасного лікування зуб, швидше за все доведеться видалити, однак, якщо вчасно відвідати лікаря і вилікувати кореневої канал, можна позбутися від інфекції і врятувати його.
У випадках інфікування кореня зуба і пульпи потрібно чистка кореневих каналів і комплексне лікування, і тоді кваліфіковані фахівці допоможуть врятувати зуба. Симптоматика захворювань зуба відома більшості людей: це різкі пульсуючі, ниючі болі від зміни температур, перманентні хворобливі відчуття без жодних зовнішніх впливів, а також підвищена температура тіла, неприємний запах з рота і припухлості в області ураженого зуба. Виявивши у себе ці симптоми — пацієнт негайно повинен звернутися до лікарів. Іноді пошкодження кореня зуба і пульпи протікають без явних симптомів до певної стадії, тому вкрай важливо здійснювати періодичні профілактичні огляди у лікарів-стоматологів.
Європейський стоматологічний центр використовує в рамках процедури метод конденсації гутаперчі із застосуванням комп'ютерного контролю і лазерів. Лікування каналів зуба здійснюється протягом короткого часу (приблизно 30 хвилин). Відносно обробки кореневих каналів зубів, наша клініка використовує тільки висококласні безпечні матеріали для дезінфекції каналів зуба від бактерій, а також елітні препарати для реставрації. Заповнення каналів зуба композитним матеріалом здійснюється з використанням міцних і безпечних складових, які є легко біосумісними з тканинами ротової порожнини.

Вартість реставрації зуба в стоматології Києва


У кожної сучасної людини рано чи пізно виникають будь-які проблеми, пов'язані зі здоров'ям і зовнішнім станом зубів. Захворювання зубів і порушення цілісності зубного ряду — помітна проблема, яка доставляє масу дискомфорту людині. Найбільш поширеною проблемою, яка наздоганяє наші зуби, є виникнення карієсу і зубного каменю, які здатні руйнувати емаль і дентин зуба, утворюючи на його поверхні темні плями і порожнини. Карієс утворюється у зв'язку з низкою негативних чинників, які здатні викликати не тільки руйнування зубних тканин, але також і провокувати запалення, розвиток бактерій і інші негативні наслідки. Всі вони в результаті завдають масу неприємностей і досить часто, крім звичного для багатьох карієсу, сприяти проникненню шкідливих мікроорганізмів вглиб зуба, викликати захворювання пульпи і м'яких тканин, а також просто руйнувати зуб зсередини.
Процес руйнування зуба в зв'язку з розвитком карієсу, а також інфікуванням тканин, може спіткати кожну людину, незалежно від статі і віку. У таких випадках в зубі виникають темні порожнечі, які є осередком розмноження бактерій і подальшої псування емалі. Отже, уражені карієсом місця необхідно обробити і ретельно загерметизувати для запобігання подальшого проникнення шкідливих мікроорганізмів.

Стоматологія, Київ: вартість реставрації


Стоматологія в місті Київ пропонує різні варіанти реставрації зубів, ціна яких може перебувати в абсолютно різних категоріях і доступна для кожного пацієнта. Реставрація — процедура, яка використовується для відновлення цілісності зубної емалі та дентину, а також для відновлення всіх функцій зуба після видалення з його поверхні карієсу і лікування інших захворювань.
Існує кілька способів реставрації зубів, серед яких найбільш поширеними є методи, що забезпечують тривалий ефект при максимально безболісною і нетривалої процедури.
За тривалістю використання види реставрації зубів поділяються на тимчасові і постійні. Тимчасова реставрація — це покриття, яке призначене для того, щоб тимчасово блокувати вражений і вичищений лікарем ділянку зуба і утримувати в порожнині лікарський препарат для видалення нервів і бактерій. У більшості випадків такий спосіб використовується протягом декількох днів, після чого відбувається реставрація зуба на постійній основі. Вона проводиться з штучного матеріалу, який за своєю структурою нагадує дентин, а також різних композитних складів.
Реставрація являє собою щільне герметичне покриття, яке повинно міцно перебувати в порожнині зуба і запобігати попаданню всередину його залишків їжі, хвороботворних бактерій і інших інфекцій. При правильному догляді за ротовою порожниною відреставровані зуби будуть коректно виконувати свої природні функції, а також естетично виглядати десятиліттями.
Сучасна стоматологія в Києві пропонує різні ціни на реставрацію зубів, а вартість кожного з методів залежить від різновиду матеріалу і специфіки виконання. Сьогодні найбільш популярними з них є:
· Керамічна реставрація, дуже нагадують по своїй текстурі природну зубну емаль. Цей варіант матеріалу абсолютно безпечний, не токсичний, має високу міцність і має на увазі можливість ретельно підбирати кольори.
· Стоматологічний цемент. У більшості випадків використання такого матеріалу практикується для тимчасової реставрації. Речовини, які сьогодні виробляються ключовими світовими виробниками, міцні і стійкі до деформацій, однак при неправильній закладці речовини в зуб, присутній ризик виникнення вторинного карієсу. Використовуються тільки для тимчасової обтурації.
· Фотополімерна реставрація — найбільш популярний тип реставрації, який використовується сучасною медициною. Процедура проходить під світлом УФ-лампи, під впливом якої матеріал твердне і максимально наближений до природного дентину.
Європейський стоматологічний центр здійснює реставрацію зубів з урахуванням всіх новітніх технологій і практик, виходячи далеко за межі традиційної процедури пломбування зубів.

Складне зубне протезування


Втрата одного або декількох зубів — це завжди вкрай неприємне явище, що несе за собою масу негативних наслідків і дискомфорт в кожному аспекті життєдіяльності. Відсутність зубів і неповний зубний ряд — це не тільки вагомий естетичний дискомфорт, але ще і причина ряду можливих порушень в роботі всього організму. Дійсно, прогалини в зубному ряду — першопричина неправильного навантаження на щелепи під час жування їжі, у зв'язку з чим може відбуватися деформація анатомічної конструкції особи, а також часто на тлі цього виникають різні порушення в роботі травної системи і шлунково-кишкового тракту.
Втрата зубів в результаті хірургічного видалення, травм або інших ситуацій — це завжди істотна неприємність, яка супроводжується хворобливими відчуттями і дискомфортом в фізичному контексті, а також і заважає повноцінно жити в соціумі, спілкуватися з людьми і багато іншого. Однак, сьогодні ризик залишитися на довгий час без зубів з явними дефектами в області ротової порожнини — мінімальний, оскільки на допомогу прийде сучасна стоматологія та імплантологія. Передові технології протезування зубів, які використовуються в даний момент, дозволять кожному пацієнтові позбутися від вад зубного ряду і відновити свою ідеальну посмішку, навіть при складних анатомічних порушеннях і відсутності багатьох зубів за максимально можливий короткий термін.
 

Складне протезування зубів


Протезування зубів сучасними фахівцями здійснюється при різних ступенях складності. Безумовно, іноді над процедурою імплантації та установки протезів необхідно працювати досить тривалий час, однак при цьому кінцевий результат неодмінно перевершить всі очікування. Сьогодні сучасна клініка Європейський стоматологічний центр активно практикує різні методики і техніки установки протезів з використанням тільки кращих про всіма показниками імплантів і протезів. Європейський стоматологічний центр практикує складне зубне протезування, дозволяючи своїм пацієнтам швидко відновити злитість зубного ряду, відновити втрачений зуб в максимально стислі терміни, а також провести відновлення декількох зубів під ряд або навіть повного зубного ряду при разі відсутності всіх зубів. При цьому, протезування здійснюється навіть у складних ситуаціях, коли зруйнована велика частина кістки, кісткова тканина пацієнта занадто пухка і нестійка до механічного впливу, а також в разі складних вроджених або придбаних патологій.
В якості одного з провідних представників в сфері зубного протезування в Україні, сьогодні Європейський центр стоматології демонструє сервіс на досить високому рівні, базуючись на суто інноваційних і високотехнологічних рішеннях. Наша клініка є одним з лідерів на українському ринку медичних послуг в сфері стоматології та має статус єдиного офіційного представника німецької Асоціації оральних імплантологів (DGOI) на території країни. Завдяки стабільній підтримці і співпраці з іноземними партнерами з усіх країн Європи, а також частим стажувань фахівців, клініка «ЕСЦ» пропонує виключно висококласні послуги з лікування та відновлення зубів, а також відповідає всім необхідним технічним, технологічними, професійними і кадровими ресурсами для проведення складних операцій в ротовій порожнині, надаючи при цьому пацієнтам максимальний комфорт і гарантуючи їм повну безпеку при проходженні процедур.
Складне протезування часто має на увазі відновлення всіх зубів на верхній, нижній, або обох щелепах. У таких ситуаціях доступні різні варіанти протезування. Найчастіше використовуються так звані «кнопкові» протези, тобто протези на кнопкових імплантатах, а також балкові протези і ті, які кріпляться за допомогою специфічних замків, кламерів, присосок або іншими способами. Однак, також сьогодні практикується протезування за допомогою штучних аналогів зубного ряду, які кріпляться за допомогою спеціальних клейких текстур матеріалів. Серед таких протезів найбільш часто використовуваними є акрилові і нейлонові, проте з кожним роком фахівцями з усього світу розробляються нові технології і матеріали для створення складних протезних конструкцій.
Сервіс клініки «Європейський стоматологічний центр» ґрунтується на впровадженні інноваційних передових технологій в стоматології, імплантології та протезування зокрема. Щорічно фахівці направляються на підвищення кваліфікаційного рівня, в зв'язку з чим нам вдається стежити за всіма новітніми стоматологічними тенденціями і застосовувати їх на практиці в Україні першими.