м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

2 сторінка

Скільки коштує знімний зубний протез (Київ)


Сучасні можливості стоматології приходять на допомогу, коли людині необхідно ліквідувати всі проблеми, пов'язані з відсутністю зубів, їх руйнуванням або анатомічними дефектами зубочелюстного механізму. Безумовно, найбільш популярними технологіями для відновлення видалених зубів є імплантування їх за допомогою імплантів і якісних коронок, що дозволяє практично в точності відтворювати не тільки зовнішній вигляд зуба, але і всі його фізіологічні функції в повному обсязі. Імплантація зубів за допомогою титанових стрижнів здійснюється в більшості випадків, коли потрібно замінити один зуб. При цьому все ж існує безліч ситуацій, коли пацієнту необхідно провести повну заміну зубного ряду за допомогою складних конструкцій, або ж повернути велику частину відсутніх зубів.
В случаях, когда требуется полное протезирование челюстей или большой части зубного ряда, современные стоматологи по-прежнему используют съемные протезные конструкции, однако сегодня их качество заметно улучшилось, а цена при этом стала боле доступной. В настоящее время Европейский стоматологический центр, как одна из престижных столичных клиник, практикующих ортопедическую стоматологию, устанавливает нейлоновые съемные зубные протезы в городе Киев высокого качества, цена которых позволит каждому желающему воспользоваться данной услугой. Наша клиника использует протезные конструкции от лучших европейских производителей, изготовляя их по самым современным технологиям с помощью дорогостоящего профессионального оборудования. Современные нейлоновые протезы позволяют корректно распределить нагрузку на челюсти, минимизировав давление протезной конструкции на челюстные кости, а благодаря высококлассным материалам предоставляется возможность полностью избежать аллергий или травм слизистой полости рта.

Зубні протези: скільки коштує послуга?


Заміна зубів штучними протезами — багатоетапний процес, який допомагає відновити зубний ряд шляхом заміщення видаленого зуба або всього ряду за допомогою штучних аналогів. Процес установки знімних протезів здійснюється за допомогою специфічних конструкцій і спеціальних кріплень, які дозволяють відтворювати весь зубний ряд або його суттєвий фрагмент за допомогою монолітних пристосувань. Якісний знімний протез дозволяє в повному обсязі відновити коректну жувальну функцію і запобігти викривлення прикусу і інші негативні наслідки порушення структури зубного ряду.
За допомогою знімних протезів конструкцій фахівці Європейського стоматологічного центру готові здійснити часткове і повне протезування зубів, відновивши при цьому всі функції зубощелепного апарату людини. Щоб дізнатися, скільки коштує нейлоновий знімний зубний протез в клініці «ЕСЦ», Ви можете звернутися до наших консультантів, і вони нададуть максимально докладну інформацію про вартість послуги у Вашому конкретному випадку, а також дадуть корисні рекомендації для подальшого лікування. Ми використовуємо тільки кращі матеріали для виготовлення протезів — а саме висококласний нейлон, завдяки якому протезу будуть не тільки довговічними, але і легкими і зручними.
 

Протезування зубів, знімні протези


Технологія знімного протезування зубів безумовно є популярною в наші дні, так як досить давно застосовується для відновлення зубів при серйозних пошкодженнях. Знімне протезування до наших днів залишилося одним з найбільш затребуваних напрямків в сучасній стоматології. Безумовно, сьогодні практикується маса новітніх методик відновлення зубів, які, здавалося б, будуть значно зручніше, ніж установка знімних протезів, проте при цьому, пацієнтам не завжди надається можливість установки імплантів та інших конструкцій протезів. Всілякі знімні протези зубів стануть оптимальним варіантом для відновлення прикусу, анатомічних особливостей щелеп, а також повного обсягу функцій зубощелепного апарату.
Відштовхуючись від назв, процес протезування знімними конструкціями здійснюється за допомогою пристосувань, які можна повністю або хоча б частково знімати, даючи щелеп шанс відпочити від сторонньої навантаження. Незнімні протези стабільно знаходяться в щелепи і максимально відтворюють природне будова зуба, в той час, як знімні протези відтворюють ще й інші частини зубочелюстного механізму, зокрема, небо або фрагменти ясна. Сучасні протези дуже зручні і не викликають явного дискомфорту, а адаптація до них проходить швидко. Знімні протези часто прийнято використовувати, коли своїх зубів залишилося дуже мало, або їх немає взагалі.

Установка знімних протезів в Європейському стоматологічному центріКлініка «Європейський стоматологічний центр», що спеціалізується зокрема на імплантації та протезування зубів, готова надати допомогу пацієнтам у відновленні цілісності зубного ряду, незалежно від ступеня складності конкретного випадку. Фахівці готові здійснити протезування зубів використовуючи знімні протези, коли у пацієнта відсутня більшу кількість зубів. Протези виконані виключно з гіппоаллегренних матеріалів за допомогою прогресивного європейського обладнання, що забезпечить максимально високий результат для пацієнта.
Європейський стоматологічний центр використовує для знімного протезування виключно протези, виготовлені з нейлону — це високобіосовместімий гіпоалергенний матеріал, який дозволяє створити максимально легку конструкцію, завдяки чому він не травмує м'які тканини ротової порожнини і створює мінімальне навантаження на щелепи. Ми готові гарантувати виключно високий результат, так як є одним з лідерів в сфері імплантації та протезування зубів в Україні.

Протезування зубів на штифтах


Установка зубних протезів — процес, завдяки якому бажаючий може знайти бездоганну посмішку і відновити прямі функції зубощелепного комплексу в тому випадку, коли його природні зуби зазнали суттєвих пошкоджень або були загублені в зв'язку з травмами та іншими причинами. Для того, щоб більш детально розібратися зі специфікою процедури і визначити для себе максимально виграшний варіант, варто проконсультуватися з фахівцями і ознайомитися з типами і особливостями протезування зубів.
Дефект навіть одного зуба може стати причиною серйозних анатомічних порушень зубощелепного апарату людини, серед яких деформація прикусу, зміни в анатомічній будові щелеп і всього лицьового черепа, а також зміщення зубів у всьому зубному раду і багато іншого. У зв'язку з цим, як наслідок виникають асиметрія особи, неправильна навантаження на щелепи при жуванні, яка може іноді доставляти незручність і хворобливі відчуття, психологічну дискомфортність, що в свою чергу, несприятливо позначається на стані всього організму і загальному самопочутті людини.
Штифт кріпиться в корені зуба, дозволяючи відновити його Наддесневой частина. Даний елемент може складатися або з скловолокна, або з цирконію, в залежності від кожного індивідуального випадку. Штифт являє собою міцний стрижень, що дозволяє стійко утримувати конструкцію протеза без зсувів і деформації, що забезпечує правильне функціонування заміненого зуба і розподіляє коректну навантаження на щелепи. Варто відзначити, клініка ЕСЦ працює тільки з цирконієвими штифтами, завдяки чому забезпечується комфорт для пацієнта, так як він швидко приживається до тканин, а встановлена ​​на ньому коронка буде міцно триматися без ризику її передчасного випадання.
Клініка «Європейський стоматологічний центр» готова надати повномасштабну допомогу у вирішенні ситуацій, пов'язаних із захворюваннями і руйнуваннями зубів, запобігши всі негативні наслідки. Будучи на сьогодні заслуженим лідером в області імплантації та протезування зубів на українському ринку стоматологічних послуг, фахівці клініки «ЕСЦ» володіють необхідними професійними знаннями, що дозволяють здійснювати процес установки протезів з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій і методик. Часті стажування персоналу за кордоном, а також закупівля матеріалів та обладнання у найкращих світових виробників дозволяють надавати сервіс виключно високої якості і здійснювати процес відновлення та протезування зубів з максимальним комфортом для пацієнта.

Протезування зубів без обточування в Києві


В Україні стоматологічна сфера активно розвивається, намагаючись вийти на високий європейський рівень. На даний момент існує ряд клінік, пильно стежать за новими і прогресивними тенденціями в галузі медицини, а саме стоматології та використовуючи при цьому всі передові технічні та технологічні винаходи і рішення. Одним з гідних гравців на українському ринку стоматологічних послуг є Європейський стоматологічний центр — клініка, яка використовує самі новаторські і революційні методи для лікування зубів і ротової порожнини.
Втрата зубів завжди буде проблемою, що несе безліч незручностей. Сьогодні ризик залишитися надовго без зубів не має під собою реальних причин для побоювання, адже сучасна стоматологія дозволяє вирішити великий перелік проблем, пов'язаних зі здоров'ям ротової порожнини. На допомогу прийде сучасна технологія протезування зубів за допомогою імплантантів та коронок або цільних протезів.

Протезування зубів в Києві


Найчастіше під час протезування зубів зустрічається такий процес, як обточування зуба з метою подальшого закріплення коронки на його відшліфовану частина. Безумовно, такий захід по суті робить зуб непридатним для подальшого функціонування без штучної коронки, яка служить покриттям. Таким чином, процедура обточування зубів під коронки може є одним з необхідних вимог до процесу імплантації та протезування, але в той же час, вона є абсолютно некорисної і згубно впливає на природний функціонал людського зубочелюстного механізму. Обточування зуба здійснюється тоді, коли щелепу повністю готова до протезування. В рамках обточування, як правило, лікуючий фахівець-стоматолог деформує зуб, надаючи йому необхідну форму для опори коронки, сточуючи за допомогою алмазних борів і бормашини бічні частини зуба. Варто підкреслити, що для процедури обточування також потрібне застосування анестезії, оскільки видалення тканин зуба є дуже болючим.
Протезування без обточування зубів, безумовно спрощує процедуру, адже, крім того, що немає необхідності вдаватися до настільки болючою терапії, установка протеза без обточування допомагає зберігати належний стан сусідніх зубів, не жертвуючи їх здоров'ям для установки імпланту на місці відсутнього.
Протезування зубів без обточування в Києві — популярна на сьогодні процедура, яка надається Європейським стоматологічним центром — одним з передових столичних закладів з лікування та протезування зубів.
На сьогодні спектр послуг нашої клініки пропонує кілька ефективних і комфортних типів протезування, які виключають обточування природних зубів. При цьому вони також відрізняються своєю довговічністю і міцністю. В процесі імплантації, яка по праву вважається одним з найбільш ефективних процесів у сфері протезування зубів, присутня можливість уникнути болючої обточування, що не тільки дозволяє уникнути сильного больового синдрому, але і помітно скоротити час на виконання процедури.
Імплантація зуба, з точки зору його відновлення з допомогою постійного протеза, є найбільш надійним і довговічним методом для відновлення відсутніх одиниць в зубному ряду, не пошкоджуючи сусідні, здорові зуби. Імплантація грунтується на технології остеоінтеграції або нарощування кістки, в зв'язку з чим стрижень, встановлений в лунку щелепної кістки, практично в повній мірі приростає до природних тканин. Використання клінікою ЕСЦ високоякісних цирконієвих штифтів або титанових імплантів з високим ступенем очищення, забезпечують швидке приживлення конструкції, внаслідок чого стає можливим максимально швидка установки протеза зуба. Встановлений аналог — протез, буде ефективно виконувати весь перелік природних функцій зуба, а також заповнювати естетичні параметри.
Європейський стоматологічний центр — лідер в області імплантології та протезування в Україні, який відомий впровадженням передових технологій і інновацій. Клініка «ЕСЦ» є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів (DGOI) в нашій країні і володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і зубів, в тому числі в галузі імплантології. Цінний багаторічний досвід і наявність самого нового імпортного обладнання забезпечують роботу нашої клініки на найбільш високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку стоматологічних послуг України та Східної Європи.
Незнімне протезування зубів, ціна в Києві
Протезування зубів є затребуваною стоматологічної послугою в даний час для істотного відсотка сучасного українського населення. Незалежно від віку, статі та соціального положення, люди можуть відчувати потребу в заміні своїх, природних зубів на штучні протези в зв'язку з різними причинами. Найчастіше до протезів вдаються ті, хто з яких-небудь причин (травми, тверда шкідлива їжа, удари і ін.) Втратив власний зуб або його істотну частину. В такому випадку найчастіше потрібно заміна його на штучний аналог в екстреному порядку. Також трапляються випадки, коли в зв'язку з хворобами або анатомічними особливостями і дефектами зуб необхідно видалити в медичних цілях, у зв'язку з чим також виникає гостра потреба в замінниках, які максимально точно відтворюватимуть візуальний вигляд природного зуба, а також його функціональне призначення.
Незнімні протези стануть оптимальним способом відновити один або кілька зубів і надати їм привабливого естетичного вигляду, витративши на це мінімальну кількість часу. Фахівці Європейського стоматологічного центру готові надати високоякісні послуги по протезуванню незнімними конструкціями, виконуючи процедуру особливо дбайливо і безболісно.

Що таке незнімне протезування зубів?


Незнімні протези — це найбільш наближені конструкції до структури реального зуба з візуальної точки зору. Вони стабільно знаходяться в щелепи і максимально відтворюють природне будова зуб, виконуючи при цьому всі його природні функції. Вони дуже зручні і не викликають явного дискомфорту, а адаптація до них проходить швидко, що дозволяє пацієнтові з часом зовсім не відчувати наявності в щелепи стороннього предмета.
Незнімні протези найчастіше створюються в стандартній конструкції і складаються з імпланта — титанового стрижня, і коронки, разом з додатковою фурнітурою. Відновлення втрачених зубів за допомогою незнімних коронок — найбільш популярний спосіб повернути цілісність зубного ряду, а використовуючи при цьому якісні та міцні матеріали, можна досягти практично ідеального результату. Незнімне протезування зубів, ціна якого в Києві залежить від матеріалу коронки і специфіки конструкції протеза, здійснюється часто суто з естетичними цілями, адже дозволяє створити практично ідеальну посмішку за допомогою красивих, рівних і білих зубів. Звернувшись за допомогою до кваліфікованих фахівців, пацієнт може отримати слушні рекомендації, а також допомога у виборі виду протезування. В Європейському стоматологічному центрі процедура протезування здійснюється наступними способами:
· Протезування з допомогою коронок: металокерамічних, а також виготовлених з діоксиду цирконію і ПІК-полімеру.
· Мостовідний протез, що застосовується в разі, коли втрачено відразу кілька зубів підряд. Серед мостовидних протезів зустрічаються: адгезивні конструкції, мости з опорою на власні зуби і містки з упором на вживлені імпланти.
· Мікропротези, серед яких: вініри і люмініри, які використовуються для часткового відновлення зуба, а також надання йому більш естетичного вигляду. Також існують зубні незнімні вкладки — спосіб реставрації емалі.
Фахівці клініки «Європейський стоматологічний центр» володіють необхідними професійними знаннями, що дозволяють здійснювати процес установки протезів з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій і методик. Часті стажування за кордоном, а також закупівля матеріалів та обладнання у найкращих світових виробників дозволяють надавати сервіс максимально високої якості в Києві.