м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

1 сторінка

Протезування зубівПротезування зубів — це складний процес, основним завданням якого є відновлення функціональних можливостей та структури повністю втрачених або частково зруйнованих зубів. Саме протезування є не тільки самостійною дисципліною, а й головним відділом ортопедичної стоматології. Для того, щоб протезування зубного ряду було швидким і безболісним його реалізацію слід довірити виключно професіоналам.
Європейський Стоматологічний Центр — це команда висококваліфікованих стоматологів-ортопедів, які проводять якісну реставрацію і протезування зубів навіть після самих сильних руйнувань.

Сучасне протезування і використання керамічних матеріалів


Сьогодні, однією з найбільш ефективних технологій, яка широко застосовується в стоматологічній практиці, є реставрація зубів за допомогою спеціальних керамічних матеріалів. Згідно результатом досліджень, саме такий інноваційний підхід забезпечує максимальну довговічність і надійність для нових зубів.
За своєю структурою металокераміка представлена ​​у вигляді міцного матеріалу, який нерідко застосовується для реставрації самих пошкоджених зубів. За допомогою нових технологій і застосування сучасних методик реставрації тепер можна легко створити справжню голлівудську посмішку. Крім того, реставрація є безболісною і не займає багато часу.


protezirovanije1 protezirovanije2  protezirovanije3


Реставраційний процес полягає в швидкому видаленні пошкодженого зуба, після чого встановлюється металевий каркас з використанням модификационной форми і уступу з кераміки. За допомогою нових технологій проблема максимального з'єднання спеціального каркаса і стоматологічного матеріалу успішно була вирішена, і тепер після реставрації зуби мають ідеальний зовнішній вигляд. Крім того, граничної уваги вимагає протезування і реставрація жувальних зубів. Крім естетичної привабливості, при правильному протезуванні в майбутньому будуть відсутні больові ефекти навіть при пережовуванні найтвердішою їжі. Вимоги для протезування жувальних зубів є іншими і в такій ситуації в ротовій порожнині встановлюються надміцні конструкції.


 protezirovanije4 protezirovanije5  protezirovanije6


Крім використання металокераміки протезування можна реалізовувати і іншими способами. Одним з не менш популярних варіантів досягнення голлівудської посмішки є застосування знімних протезів, які виготовляються з міцного нейлону.


proyezirovanije7 protezirovanije8 


Всі стоматологи нашої клініки щорічно проходять спеціальні курси підвищення кваліфікації для того, щоб надавати високоякісні стоматологічні послуги будь-якої складності. На базі Європейського Стоматологічного Центру розміщена офіційна кафедра Національної Медичної Академії післядипломної освіти на підставі Договору №46 / 09/1214.
 

Переваги металокераміки в порівнянні з пластмасовим покриттям


 
При питанні, який матеріал вибрати металопластик або пластмасу необхідно знати особливості кожного покриття.
Основними недоліками пластмаси, як зубного покриття є:
 • нестійкість вихідного кольору;
 • знижена зносостійкість;
 • штучний зовнішній вигляд.
Основні три проблеми в зубному протезуванні успішно були вирішені з появою металокераміки.
На сьогоднішній день реставрація зубів — це звичайний і безболісний процес, після проходження якого, зуби виглядають здоровими, красивими і зовсім не болять.
Завдяки відмінній біологічної сумісності з живими тканинами, високої міцності і естетичної привабливості реставрація зуба за допомогою металокераміки стає з кожним роком тільки популярнішим. Крім того, значно підвищилася надійність застосування цільної кераміки. Таким чином, реставрація передніх зубів є простим і безболісним процесом.
У момент виготовлення індивідуальних цілісних зубних коронок застосовуються спеціальні реставраційні системи-механізми, які мають високі механічні властивості, а для досягнення високої міцності використовується спеціальна облицювальна кераміка на основі скла з лейцита.

 


Особливості та переваги мостовидних протезів


Сьогодні, сучасні керамічні системи виготовляються за допомогою надміцної кераміки. Високі показники міцності досягаються за допомогою додавання в матеріал алюмінію або оксиду цинку.
Згідно з останніми дослідження алюміній та оксид є більш ніж підходящим варіантом для зміцнення стоматологічної кераміки. Спеціальні пористі каркаси з оксиду алюмінію прекрасно підходять для виготовлення, як окремих зубних коронок, так і протезів-мостів для фронтальних зубів. Крім того, за допомогою оксиду алюмінію з'явилася можливість надійної фіксації зубів методом цементування.

Професійна реставрація з використанням новітньої цільнокерамічної технології


Суцільнокерамічна реставрація є одним з найбільш популярних варіантів в тому випадку, якщо необхідно встановити часткову або повну коронку. При цільнокерамічної реставрації застосовується новітня технологія високотемпературного пресування, завдяки якій досягається максимальна довговічність стоматологічного матеріалу.
Суцільнокерамічна реставрація рекомендується, коли необхідні:
 • коронки у вигляді здорових зубів;
 • часткові коронки при руйнуванні здорового зуба;
 • вініри з точною імітацією здорового зуба.


protezirovanije9 protezirovanije10  protezirovanije11


Для комфортного і довговічного використання, матеріали надійно фіксують за допомогою адгезивної технології.
 

Професійне протезування із застосуванням сучасних нейлонових протезів


Нейлонові протези є одними з найпрогресивніших варіантів в сучасній ортопедичної стоматології. Нейлоновий стоматологічний матеріал, має безліч переваг, які роблять його істинної знахідкою, навіть при дуже сильних зубних руйнування.
Протези з нейлону мають наступні переваги:
 • не помітні в ротовій порожнині;
 • відсутність метала;
 • максимальна міцність;
 • висока еластичність;
 • не гігроскопічна;
 • гипоаллергенность.
Завдяки ряду переваг і високим функціональним можливостям саме з нейлоновими протезами працюють найбільші стоматологічні клініки України. Знімні протези з нейлону постійно вдосконалюються, тому не виключено, що в майбутньому до списку переваг додадуться ще кілька пунктів, які зроблять такий матеріал одним з кращих винаходів науки і техніки. Вже сьогодні за допомогою нейлонових протезів реалізується зубне протезування будь-якої складності.
Крім новітнього нейлонового протезування в зубної практиці застосовуються найрізноманітніші підходи до якісної заміни зубів на нові, красиві і здорові за допомогою відповідних імплантатів. Таким чином, тепер вставити зуби є повсякденною і нескладної процедурою, за допомогою якої, можна досягти красивий кінцевий результат.
Імплантати є відмінним виходом і коли відсутні задні, кусательние зуби. У тому випадку, якщо у клієнта є якісь протипоказання щодо протезування, то протез може бути знімним. Реставрація зубів в Києві або якісне протезування — це просто з Європейським стоматологічний центр. Саме у нас Ви знайдете найширший вибір сучасного протезування та реставрації від кращих стоматологів країни. Ціна на протезування зубів є доступною, тому мати гарну посмішку може кожен.
Наша стоматологія в Києві пропонує доступні ціни на зубні протези і весь комплекс послуг з реставрації зубів. Також у нас постійно проходять акції, деталі яких Ви можете дізнатись за вказаними на сайті телефонами. В даний момент проходить акція на протезування зубів в Києві — 50% знижка на коронки.

Бюгельне протезування


Протезування зубів
Скільки можливостей відкриває перед нами сучасна стоматологія. Протезування зубів — одна з них. Протезування зубів — це, мабуть, одне з найважливіших досягнень сучасної ортопедії. Протезування таке відновлення втрачених елементів зубного ряду. Використовуючи сучасні досягнення в стоматологічній ортопедії можна відновити як один, так і кілька зубів, тим самим зробити комфортним прийом їжі, відновити дикцію і надати посмішці естетичний вигляд.
Пацієнт, яка вперше зіштовхнулася з показаннями вставити зуб або кілька відсутніх елементів, найчастіше не має ні найменшого уявлення, який спосіб протезування найкраще вибрати, які матеріали використовувати, скільки коштує вставити зуб. На сьогоднішній день рівень розвитку медицини і кваліфікація фахівців надає можливість встановити найрізноманітніші зубні протези, ціна яких також буде варіюватися в залежності від різних факторів. На протезування зубів ціни формуються виходячи з витрат на матеріали, кількісні витрати, складність виконання і установки. Якщо вам необхідно протезування зубів, ціни Київ в нашій клініці вас приємно здивують.
Недолік інформації часто відлякує хворого, що тягне за собою небажання вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою і як наслідок — погіршення стану ротової порожнини. Щоб уникнути подібних випадків, пропонуємо вам більш детально розібратися в особливостях зубного протезування.

Бюгельні протези


Види протезування
На сьогоднішній день виділяють три види протезування:
 • знімне протезування зубів (використовується зубний протез, який заповнює втрачений елемент зубного ряду);
 • протезування частково-знімними конструкціями (нейлоновий, акриловий, бюгельний протез);
 • незнімне зубне протезування (керамічні коронки, металокерамічні коронки).

Знімне протезування


Знімні протези виконуються легкими, з мінімальним використанням металевих матеріалів. При їх виготовленні враховуються індивідуальні параметри пацієнта, що дозволяє уникнути відчуття дискомфорту і надати посмішці естетичний вигляд. Період звикання до знімних протезів становить, як правило, не більше тижня. Це універсальний вид протезування, він не має протипоказань в залежності від віку пацієнта і кількості збережених зубів. Ідеально підходить для людей пенсіонерів, навіть при повному руйнуванні зубного ряду. Крім того, знімні протези використовують для тимчасової шкарпетки під час періоду підготовки зубів до імплантації (це допомагає вирішити естетичну проблему, пов'язану з тимчасовою відсутністю зубів). Цей варіант підходить і в тому випадку, коли пацієнту необхідно одинично вставити зуб. Ціна на процедуру при цьому залишається невисокою.

Зубне протезування: Особливості бюгельного протезування


Бюгельне протезування є найкомфортнішим і затребуваним видом лікування в категорії частково-знімного протезування. Що ж собою являє бюгельний протез, ціна установки і причини його популярності? Це стоматологічна конструкція у вигляді жорсткої дуги, на яку кріпляться втрачені елементи (зуби). Матеріал дуги найчастіше виконується з металу, рідше з пластика. Показаннями до його встановлення є відсутність шести і більше зубів в зубному ряді. За допомогою такого виду протезування пацієнт набуває якісні та естетичні зубні протези, ціна яких значно нижче керамічних. Бюгельне протезування має істотні переваги перед аналогами:
 • Надійність. Ці зубні протези дуже стійкі, стоматологи використовують їх для протезування як верхнього, так і нижнього зубного ряду. Бюгельний протез дуже міцний і за цим параметром він перевершує свої аналоги: акрилові або силіконові протези. Його міцність досягається за рахунок конструкції даного протеза.
 • Доступність. Одним з найбільш недорогих варіантів протезування вважається бюгельне протезування зубів. Ціни даного протезування абсолютно доступні. Що пояснюється невисокою ціною матеріалу, його кількістю, а також швидким часом виготовлення.
 • Простота установки. Встановлюється бюгельний протез досить просто і швидко, що не впливає на міцність і надійність установки. Також важливим параметром при виборі такого виду протезування серед пацієнтів є безболісність установки.
 • Зручність. Бюгельні протези досить компактні, зручні в носінні, практично не відчуваються в роті і не вимагають зняття на ніч. Вони не натирають ясна за рахунок щільного і міцного прилягання, в більшості випадків не викликають виникнення протезного стоматиту. Бюгельні протези не створюють пацієнтові відчуття дискомфорту при розмові або прийнятті їжі. Догляд за конструкцією дуже простий, не вимагає особливих знань і займає мало часу. У цьому виді протезів застосовується кламмерной або замкова фіксація, що дозволяє пацієнтам самостійно і без особливих зусиль знімати протез при разі потреби.
 • Довгостроковість експлуатації. Бюгельний протез — лідер по тривалості шкарпетки. Відслужити період тривалістю 5-10 років може тільки бюгельний протез, ціна при цьому повністю себе виправдовує. Подібні терміни екплуатациі не характерні жодному іншому знімного виробу.

Зубні протези ціна


Незнімне зубне протезування


Для заміни зруйнованих або втрачених зубів в одиничному кількості (інакше кажучи, коли потрібно вставити зуб) найчастіше рекомендують використовувати металокерамічні або керамічні коронки. Їх також встановлюють для утримання зубного моста або маскування природної коронки, яка втратила форму або змінила колір. Коронки є протези, які встановлюються на місце втраченого зуба і сусідніх зубів. Протези зубні повністю покривають зуб і є незнімними конструкціями.
Металокерамічні коронки виготовляються зі сплаву металів з іншими елементами, тому їх ще називають біметалічними або металокераміка. Зуби, реставровані даним методом, мають багато позитивних сторін:
 • Міцність і тривалість експлуатації. По-перше, металевий каркас стійкий сам по собі, по-друге, додаткова міцність досягається шляхом взаємодії наноситься зверху кераміки з металом. Можна бути впевненим, що навіть через десять років коронка не знищиться та не змінить своєї форми при належному дотриманні гігієни.
 • Зручність. Металокерамічні коронки замінюють відсутні зуби не тільки візуально, але і функціонально, тобто у пацієнта не виникає почуття дискомфорту при жуванні, навантаження при цьому рівномірно розподіляється на всі зуби. Таким чином, зубний протез сприймається як рідний зуб, процес звикання до протезу зводиться до мінімуму. Згодом зуби з металокераміки темніють, що не забарвлюються і не стираються. На таких зубах не утворюється зубний наліт. Догляд за металокерамічними зубами простий: досить дотримуватися правил гігієни ротової порожнини, як і при природних зубах.
 • Доступність. Вартість установки такого протеза досить низька, при цьому якістю ви залишитеся задоволені. Серед матеріалу для коронок лідером є саме металокераміка. Зуби мають естетичний вигляд при ідеальному співвідношенні ціни і якості.
 • Керамічні коронки виготовляються з пресованої кераміки і діоксиду цирконію і не містять металевого каркаса. Такі коронки встановлюються з мінімальним пошкодженням сусідніх зубів і ідеально підходять бажаючим одинично вставити зуб. Ціна такого виду протезування досить висока, однак результат вас просто зачарує! Пропонуємо ознайомитися з рядом переваг зубних протезів, виготовлених з кераміки.
 • Міцність і надійність. Керамічні зубні протези виконують дуже тонкими, але в той же час міцними. Технологія виготовлення протеза така, що в готовому продукті каркас з цирконію набуває міцність металу. Сучасні досягнення в стоматології дозволяють встановлювати керамічні коронки і на жувальні зуби. Керамічні зуби довговічні.
 • Природний зовнішній вигляд. Зубні коронки з цього матеріалу здатні передати натуральний вигляд зуба і найчастіше використовуються для протезування передніх зубів, щоб надати посмішці природний вигляд. Відрізнити керамічні зуби від справжніх неозброєним поглядом часом не під силу навіть фахівцеві.
 • Зручність. Цей матеріал не вступає у взаємодію з патогенними мікроорганізмами, тому зуби з кераміки не змінюють колір і не володіють неприємним запахом. Протези зубні легкі і безпечні, не викликають алергічних реакцій, так як кераміка являє собою біологічно нешкідливий матеріал. Кераміка — ідеальне рішення для пацієнтів, що мають алергічні захворювання.
 • Простота в догляді. Зуби з кераміки не вимагають додаткового догляду, лише регулярне дотримання елементарних правил гігієни.

Сучасне протезування зубів


Сучасний зубний протез являє собою непросту биомеханическую конструкцію, установка якої допомагає відновити функціональні і структурні особливості конкретного зуба або цілого зубочелюстного механізму людини. Від якості обраного протеза, а також від кваліфікації лікаря залежить безпосередньо довгостроковість результату і підсумковий ефект процедури, тому до цього питання необхідно ставитися максимально відповідально і вдаватися до допомоги тільки високопрофесійних фахівців і престижних клінік, які гарантують якість і безпеку обслуговування. Крім цього, важливим питанням також є і вартість процедури протезування, оскільки занадто завищена ціна тільки відлякає потенційних пацієнтів, в той час як неприродно низька є приводом замислитися і засумніватися в якості наданої послуги.
Клініка «Європейський стоматологічний центр» готова надати високоякісні послуги протезування зубів, продемонструвавши при цьому сучасний підхід до технології виконання процедури, а також професіоналізм кожного співробітника і ввічливе, дбайливе ставлення до всіх пацієнтів. Ми є лідером в області протезування зубів в Києві, так як застосовуємо самі передові і ефективні технології і методики. В індивідуальному порядку наші фахівці вирішать разом з Вами завдання оптимального підбору конструкції в конкретній ситуації, а також проконсультують щодо специфіки застосування різних зубних протезів для кожного окремого випадку.

Протезування зубів при парадонтозі: Ціни


У протезуванні зубів потребують багато сучасних людей, не дивлячись на наявність або відсутність різних захворювань ротової порожнини. Навіть у випадках, коли у пацієнта, що вимагає установку протезів зубів є якесь захворювання слизової оболонки ротової порожнини, в разі втрати зуба йому необхідно замінити його штучним аналогом, тому проведення процедури все одно є неминучим. Пародонтоз — одне з нерідко зустрічаються захворювань ротової порожнини, яке зустрічається у досить великий відсоток людей. В цей же час хвороба вважається однією з найбільш неприємних і дискомфортних, а також є досить поширеним протипоказанням до проведення багатьох медичних процедур, в тому числі і тих, що стосуються процесу відновлення зубів. Пародонтоз виникає на тлі інфекції м'яких і кісткових тканин ротової порожнини, викликає їх запалення, руйнування кістки, а іноді і атрофію альвеолярних відростків. Зрозуміло, такі наслідки помітно погіршують процедуру проведення практично всіх стоматологічних впливів на зуби, в тому числі багатьох видів протезування.

Особливості протезування зубів при пародонтозі


Протезування зубів при пародонтозі можливо, однак захворювання помітно ускладнює процедуру. Справа в тому, що пародонтоз призводить до атрофії кісткової тканини і при відсутності комплексного лікування відбувається випадання зуба або декількох зубів в ділянці ураження. Причинами пародонтозу можуть бути спадковість, захворювання на цукровий діабет, порушення в роботі ендокринної системи, серйозні захворювання деяких внутрішніх органів і інше. У зв'язку з тим, що на пізніх стадіях розвитку пародонтозу відбувається випадання або вимушене хірургічне видалення зубів, що хворіє на неодмінно знадобиться протезування, проте для його здійснення необхідно хоча б полегшити стадію пародонтозу і зупинити розвиток хвороби.

Протезування зубів в Києві: до кого звернутися?


На щастя, в даний час, зіткнувшись з будь-якою проблемою з зубами або ротовою порожниною, пацієнт може отримати кваліфіковану допомогу, незалежно від складності ситуації. Сучасні стоматологічні послуги на найвищому рівні в українській столиці готовий кожному, хто в них потребує, надати Європейський стоматологічний центр. Наша клініка, разом з її фахівцями, допоможуть в комплексі ліквідувати всі проблеми здоров'я і стану зубів якісно та максимально швидко, забезпечуючи індивідуальний підхід для кожної конкретної ситуації. Європейський стоматологічний центр в Києві — досить впливовий гравець на українському ринку послуг в сфері стоматології, який готовий надати послуги з лікування та відновлення зубів на високому європейському рівні і по абсолютно доступними цінами.
Протезування зубів в місті Київ (Дарницький район) здійснюване клінікою «Європейський стоматологічний центр», базується на відповідальному і тонкому підході до вирішення різних медичних завдань, незалежно від рівня їх складності. Європейський стоматологічний центр — прогресивна клініка, яка беззаперечно дотримується в своїй практиці всіх сучасних і прогресивних тенденцій в області зубного лікування та імплантації, що в свою чергу дозволяє надавати пацієнтам сервіс високої якості, який забезпечує гарантії тривалості результатів.
Щодо, того, наскільки важливо підтримувати в належному стані здоров'я зубів і ротової порожнини сьогодні озвучується величезний обсяг інформації. Стоматологічні проблеми мають властивість виникати у сучасного населення досить часто, і до того ж, приносити масу незручностей і дискомфорту. Коли знадобилася професійна медична допомога стоматологів, пацієнт намагається максимально оперативно відшукати для себе найбільш підходящого представника в даній сфері діяльності. Професійне обслуговування імплантологів і протезистів в максимально стислі терміни і в зручний для пацієнта час — запорука успішної діяльності сучасних стоматологічних клінік і установ.
Протезування зубів в місті Київ в клініці ЕСЦ здійснює поблизу станції метро Позняки, що на лівому березі Києва. Вдале розташування, а також наближеність до великого житлового масиву, забезпечує стабільний потік клієнтів, тому, потрапити на прийом можна за попереднім записом, зв'язавшись з нашими адміністраторами та консультантами.
Клініка «Європейський стоматологічний центр» -Володіє великою кількістю переваг, які допомагають гарантувати високоякісне обслуговування пацієнтів. На даний момент наша клініка є єдиним в країні представником Асоціації оральних імплантологів DGOI, яка розташована в Німеччині і об'єднує європейських провідних представників стоматологічних послуг. Тісна міжнародне співробітництво дозволяє стоматологам, зокрема хірургам, ортопедів і терапевтам напрацьовувати цінний досвід, а також ефективно використовувати всі сучасні технічні, технологічні та професійні ресурси, розроблені провідними світовими фахівцями, в Україні. Будучи лідером в області стоматологічних послуг, наша клініка готова допомогти вирішити стоматологічну проблему будь-якої складності, продемонструвавши при цьому високий рівень сервісу для кожного пацієнта.

Протезування зубів на штифтах


Установка зубних протезів — процес, завдяки якому бажаючий може знайти бездоганну посмішку і відновити прямі функції зубощелепного комплексу в тому випадку, коли його природні зуби зазнали суттєвих пошкоджень або були загублені в зв'язку з травмами та іншими причинами. Для того, щоб більш детально розібратися зі специфікою процедури і визначити для себе максимально виграшний варіант, варто проконсультуватися з фахівцями і ознайомитися з типами і особливостями протезування зубів.
Дефект навіть одного зуба може стати причиною серйозних анатомічних порушень зубощелепного апарату людини, серед яких деформація прикусу, зміни в анатомічній будові щелеп і всього лицьового черепа, а також зміщення зубів у всьому зубному раду і багато іншого. У зв'язку з цим, як наслідок виникають асиметрія особи, неправильна навантаження на щелепи при жуванні, яка може іноді доставляти незручність і хворобливі відчуття, психологічну дискомфортність, що в свою чергу, несприятливо позначається на стані всього організму і загальному самопочутті людини.
Штифт кріпиться в корені зуба, дозволяючи відновити його Наддесневой частина. Даний елемент може складатися або з скловолокна, або з цирконію, в залежності від кожного індивідуального випадку. Штифт являє собою міцний стрижень, що дозволяє стійко утримувати конструкцію протеза без зсувів і деформації, що забезпечує правильне функціонування заміненого зуба і розподіляє коректну навантаження на щелепи. Варто відзначити, наша клініка працює тільки з цирконієвими штифтами, завдяки чому забезпечується комфорт для пацієнта, так як він швидко приживається до тканин, а встановлена ​​на ньому коронка буде міцно триматися без ризику її передчасного випадання.
Клініка «Європейський стоматологічний центр» готова надати повномасштабну допомогу у вирішенні ситуацій, пов'язаних із захворюваннями і руйнуваннями зубів, запобігши всі негативні наслідки. Будучи на сьогодні заслуженим лідером в області імплантації та протезування зубів на українському ринку стоматологічних послуг, фахівці клініки володіють необхідними професійними знаннями, що дозволяють здійснювати процес установки протезів з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій і методик. Часті стажування персоналу за кордоном, а також закупівля матеріалів та обладнання у найкращих світових виробників дозволяють надавати сервіс виключно високої якості і здійснювати процес відновлення та протезування зубів з максимальним комфортом для пацієнта.

Незнімне протезування зубів


Протезування зубів є затребуваною стоматологічної послугою в даний час для істотного відсотка сучасного українського населення. Незалежно від віку, статі та соціального положення, люди можуть відчувати потребу в заміні своїх, природних зубів на штучні протези в зв'язку з різними причинами. Найчастіше до протезів вдаються ті, хто з яких-небудь причин (травми, тверда шкідлива їжа, удари і ін.) Втратив власний зуб або його істотну частину. В такому випадку найчастіше потрібно заміна його на штучний аналог в екстреному порядку. Також трапляються випадки, коли в зв'язку з хворобами або анатомічними особливостями і дефектами зуб необхідно видалити в медичних цілях, у зв'язку з чим також виникає гостра потреба в замінниках, які максимально точно відтворюватимуть візуальний вигляд природного зуба, а також його функціональне призначення.
Незнімні протези стануть оптимальним способом відновити один або кілька зубів і надати їм привабливого естетичного вигляду, витративши на це мінімальну кількість часу. Фахівці Європейського стоматологічного центру готові надати високоякісні послуги по протезуванню незнімними конструкціями, виконуючи процедуру особливо дбайливо і безболісно.
 

Що таке незнімне протезування зубів?


Незнімні протези — це найбільш наближені конструкції до структури реального зуба з візуальної точки зору. Вони стабільно знаходяться в щелепи і максимально відтворюють природне будова зуб, виконуючи при цьому всі його природні функції. Вони дуже зручні і не викликають явного дискомфорту, а адаптація до них проходить швидко, що дозволяє пацієнтові з часом зовсім не відчувати наявності в щелепи стороннього предмета.
Незнімні протези найчастіше створюються в стандартній конструкції і складаються з імпланта — титанового стрижня, і коронки, разом з додатковою фурнітурою. Відновлення втрачених зубів за допомогою незнімних коронок — найбільш популярний спосіб повернути цілісність зубного ряду, а використовуючи при цьому якісні та міцні матеріали, можна досягти практично ідеального результату. Незнімне протезування зубів, ціна якого в Києві залежить від матеріалу коронки і специфіки конструкції протеза, здійснюється часто суто з естетичними цілями, адже дозволяє створити практично ідеальну посмішку за допомогою красивих, рівних і білих зубів. Звернувшись за допомогою до кваліфікованих фахівців, пацієнт може отримати слушні рекомендації, а також допомога у виборі виду протезування. В Європейському стоматологічному центрі процедура протезування здійснюється наступними способами:
· Протезування з допомогою коронок: металокерамічних, а також виготовлених з діоксиду цирконію і ПІК-полімеру.
· Мостовідний протез, що застосовується в разі, коли втрачено відразу кілька зубів підряд. Серед мостовидних протезів зустрічаються: адгезивні конструкції, мости з опорою на власні зуби і містки з упором на вживлені імпланти.
· Мікропротези, серед яких: вініри і люмініри, які використовуються для часткового відновлення зуба, а також надання йому більш естетичного вигляду. Також існують зубні незнімні вкладки — спосіб реставрації емалі.
Фахівці клініки «Європейський стоматологічний центр» володіють необхідними професійними знаннями, що дозволяють здійснювати процес установки протезів з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій і методик. Часті стажування за кордоном, а також закупівля матеріалів та обладнання у найкращих світових виробників дозволяють надавати сервіс максимально високої якості в Києві.

Щадне протезування зубів


Протезування зубів — досить популярна, а головне, дуже затребувана стоматологічна процедура, яка здійснюється для того, щоб відновити втрачений зуб, замінивши його високоміцним штучним аналогом. Послуга протезування в Україні виявляється спеціалізованими клініками вже протягом декількох десятків років, проте сьогодні сервіс даного напрямку істотно відрізняється від того, що зустрічався ще десять років тому.
Багато з вас пам'ятають, що раніше процес установки протезів замість втрачених або зруйнованих зубів міг займати досить великий проміжок часу, від декількох тижнів до декількох місяців в залежності від складності ситуації. Більш того, процедура була досить болючою і скрутній, а між кожним її етапом пацієнту потрібна тривала реабілітація, також доставляє масу дискомфорту. Саме тому багато українців нехтували своєчасним протезуванням і вдавалися до послуги тільки в разі крайньої необхідності, до того ж, процедура була досить дорогою і недоступною для кожного бажаючого.
Сьогодні ж протезування зубів вийшло на якісно новий рівень і лише віддалено нагадує колишньої сервіс стоматологічних клінік. В даний час існує безліч сучасних методик для установки протезів, які практично не викликають гострого дискомфорту, а також не вимагають складного відновлення після операції і надають можливість заміни зубів в досить стислі терміни. В даний час найбільш популярним вважається щадне протезування зубів, здійснюване без серйозного хірургічного втручання, а також дозволяє закінчити весь процес максимально швидко, і іноді з моменту видалення зуба до моменту установки коронки проходить всього пара днів.

Як проходить щадне протезування зубів?


Щадні методики установки зубних протезів — досить популярна і затребувана практика на сьогоднішній день. Сучасні українські пацієнти досить часто вдаються саме до сучасними методиками відновлення зубів, які не приносять суттєвого дискомфорту. Найбільш «лояльними» процедурами установки імплантів і протезів є лазерна технологія і метод базальної імплантації. Обидва ці процесу допомагають уникнути серйозного хірургічного втручання, тривалого перебування в стоматологічному кріслі, а також виключають ризик отримати гострий больовий синдром, зменшують ймовірність виникнення кровотеч, а також інфікування тканин в результаті їх розрізів.
Розсічення тканин проходить в щадному варіанті за допомогою лазерного променя, який використовується замість скальпеля і м'яко розрізає тканини ротової порожнини для подальшої установки імпланта. У свою чергу полегшеним варіантом імплантації вважається базальна технологія, яка дозволяє імплантувати імплант і встановлювати протези без нарощування штучної кістки, а також надає можливість монтування імпланта відразу ж після видалення зуба в рамках однієї і тієї ж процедури.
Європейський стоматологічний центр — безсумнівний лідер в області практичної стоматології і протезування зубів на території України. На сьогоднішній день клініка є незмінним і єдиним партнером Асоціації оральних імплантологів Німеччини серед українських стоматологів, де працюють ключові вітчизняні фахівці.

Протезування зубів ціни Київ


Професійна допомога за доступними цінами
Інноваційні технології в стоматології роблять доступними такі складні втручання в організм людини як протезування зубів. Ціни на зубні протези залежать від виду протезування, матеріалу, з якого виготовлений протез, обсягу робіт по його виготовлення та встановлення. Дізнатися скільки коштує вставити зуб, встановити зубні коронки ви можете на консультації у наших фахівців. Протезування зубів — відповідальна процедура, яка вимагає високого рівня професіоналізму. Адже від результату процедури залежить не тільки естетичний вигляд, але і стан здоров'я пацієнта в цілому.
Якщо ви вирішили вдатися до такої процедури, як протезування зубів, Київ має гарні фахівцями в цій сфері, достатньо звернутися до нас в клініку і переконатися в цьому самостійно! Для кожного пацієнта, якому показано протезування зубів Київ, ціна процедури грає важливу роль. У нашій клініці ви можете пройти комплексне обстеження, лікування і протезування зубів, ціни Київ на запропоновані послуги доступні всім! Ми враховуємо всі ваші побажання і можливості, і індивідуально підходимо до кожного клієнта.
Довірте своє здоров'я і красу професіоналам!