м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

1 сторінка

ЕНДОДОНТII


Скільки коштує лікування каналів зуба


Корінь зуба — це його основна частина, яка знаходиться глибоко в яснах і служить головною опорою для нього, утримуючи зуб в щелепної кістки. Всередині кореня, розташований кістковий канал, де розташовуються судини і нерви, іменований пульпою. Найчастіше захворювання кореневого каналу зуба викликають гострий біль, тому виявити їх нескладно, однак, багато пацієнтів не звертають на больовий синдром належної уваги і часто затягують з походом до лікаря.

Чому виникає потреба в лікуванні каналів зуба?


Як відомо, хвороби зубів, що провокують неприємні відчуття і їх подальше руйнування, завжди завдають безліч дискомфорту, так як часто викликають перманентну або пульсуючий біль. Наявність неприємних відчуттів, болю і дискомфорту в області одного зуба або у всій ротовій порожнині — перша причина термінового походу до професійного фахівця-стоматолога. Найчастіше больові відчуття в області зуба носять запальну природу, і свідчать про те, що пошкоджені зубні нерви.
Саме тому, що в порожнині кореня розташована пульпа, де знаходяться нерви і судини, запальні процеси в кореневій частині зуба завжди супроводжуються гострим болем і дискомфортом. Лікування каналів зуба в місті Київ — вельми популярна послуга стоматологічних клінік, оскільки найчастіше є необхідним заходом, яка допоможе не тільки позбутися від потужного больового дискомфорту, але і дозволить врятувати зуб, залишивши за ним виконання його основної функції.
Біль, яка з'явилася всередині зуба говорить про запалення пульпи і без своєчасного лікування тут не обійтися. В іншому випадку, якщо запустити запальний процес, захворювання може спричинити за собою пошкодження твердих тканин зуба, нагноєння і, як наслідок — процедура видалення всього зуба стане неминучою.

Скільки коштує лікування каналів зуба?


Процес лікування кореневої системи вимагає особливо відповідального підходу з боку фахівців, так як недостатнє очищення ділянок ураженого зуба і неправильне лікування його каналів можуть викликати повторне ускладнення, що приводить до його повної недієздатності. Найчастіше людина стикається з гострим болем всередині зуба в тому випадку, коли інфекційним впливом пошкоджуються нерви, розташовані всередині зуба. Тому процедура лікування каналів зуба в більшості випадків має на увазі видалення пульпи і тимчасове закриття порожнини, після чого проводиться фінальне очищення каналів і стає можливим здійснення реставрації зуба. Отже, в більшості випадків процес лікування кореневих каналів здійснюється в два етапи.
Питання про те, скільки коштує лікування каналів зуба — популярний серед сучасних пацієнтів стоматологічних клінік. У зв'язку з тим, що дане захворювання є одним з найпоширеніших, істотний відсоток населення звертається до медичних закладів саме з потребою в комплексному лікуванні внутрішньої порожнини зубів. Вартість процедури, в першу чергу, залежить від того, наскільки запущений клінічний випадок у пацієнта. Логічно, що чим менш складна ситуація, тим легше проходить процес лікування, і, відповідно, при уникнути здійснення деяких серйозних процедур, вартість буде невисокою. У той же час, якщо захворювання знаходиться в запущеній стадії, буде потрібно виконання низки додаткових маніпуляцій, а іноді і видалення зуба з подальшим його відновленням. Звичайно ж, вартість такого комплексу процедур буде помітно вище.
Європейський стоматологічний центр використовує в рамках процедури високотехнологічні методи, які доступні на сьогоднішній день тільки в нашій клініці. Також практикується застосування комп'ютерного контролю та високоточних лазерів.

Лікування каналів кореня зубаеров.


Зубний біль має безліч причин для виникнення, однак найбільш частою є запалення пульпи — зубного нерва, який, власне, і створює больові імпульси в області зуба. Запалення пульпи може виникати також у зв'язку з різними факторами, однак найбільш поширеним є карієс. Пошкоджуючи тканини зуба, карієс поступово руйнуючи їх, досягає кореневої частини, де розташована пульпа з нервами. Після її поразки виникає гострий біль, позбавитися від якої в повній мірі дозволить тільки комплексне лікування каналів кореня зуба з подальшою обтурацією і реставрацією.
Захворювання в кореневій частині зуба виникають у випадках інфікування його тканин, яке може мати різну природу походження, а саме:
· Пошкодження цілісності зуба в результаті травми, в зв'язку з чим в глибокі шари проникла інфекція і пошкодила пульпу;
· Проникнення бактерій в кореневу частину зуба через масштабного поширення карієсу;
· Інфекційні захворювання ясен або їх неправильне лікування.
У будь-якому з цих випадків пацієнту потрібно комплексне лікування внутрішньої порожнини зуба, в рамках якого будуть здійснені очищаючі, антибактеріальні та захисні дії, завдяки яким надається можливість зберегти зуб разом з його функціональним призначенням.

Як лікувати канали кореня зуба?


У випадках інфікування кореня зуба і пульпи потрібно чистка кореневих каналів і комплексне лікування, тільки тоді кваліфіковані фахівці можуть врятувати зуб. Симптоматика захворювань зуба відома більшості людей: цей різкі пульсуючі, ниючі болі від зміни температур, перманентні хворобливі відчуття без жодних зовнішніх впливів, а також іноді підвищена температура тіла, неприємний запах з рота і припухлості в області ураженого зуба.
Сучасні стоматологічні клініки часто проводять процес лікування зубів з урахуванням всіх новітніх тенденцій і практик. Наявність інноваційного обладнання для проведення операцій та інших процедур дозволяють провести лікування каналів кореня зуба, вартість якого буде знаходитися в межах доступності для більшості пацієнтів. Особливо високу популярність здобуло застосування лазерного обладнання, яке також часто застосовується при лікуванні кореневої частини зубів. Воно не тільки спрощує процес стоматологічного втручання, а й ще є багатофункціональним і універсальним для різних напрямків даної сфери.
Лікування каналів зуба лазером — високоефективна процедура, що забезпечує стійкий ефект і максимально повне очищення пошкоджених тканин зуба від здорових, при цьому здорові тканини практично не ушкоджуються. Кореневі канали зуба — це тонкі, звивисті порожнини, очистити які за допомогою звичних методик досить важко. Лазерний промінь, в свою чергу, має властивість потрапляти в самі недосяжні місця і ретельно обробляти їх, надаючи при цьому сильне дезінфікуючий властивість, а також сприяє загоєнню тканин при шліфуванні покривів зуба. Лазерне лікування каналів зуба дозволить обробити порожнину кореня максимально швидко і при цьому зробить це абсолютно безболісно, ​​що підійде навіть для дітей.
В рамках лікування кореневих каналів зубів наша клініка використовує висококласні безпечні матеріали для дезінфекції каналів зуба від бактерій, а також елітні препарати для реставрації. Заповнення каналів зуба здійснюється за допомогою легко біосумісних композитних матеріалів з тканинами ротової порожнини. Процедура, яку надає наша клініка, безболісна і ефективна.
Захворювання зубів можуть вражати абсолютно різні його частини і поширюватися як зовні, вражаючи тканини покриття зуба, так і зсередини. Безумовно, хвороби зубів, що провокують неприємні відчуття і їх подальше руйнування, завжди завдають безліч дискомфорту, так як часто викликають перманентні або пульсуючі больові синдроми. Наявність неприємних відчуттів, болю і дискомфорту в області одного зуба або у всій ротовій порожнині — перша причина в терміновому порядку звертатися за допомогою до професійного фахівця-стоматолога. В рамках обстеження фахівець неодмінно виявить вогнище захворювання, його причину і призначить ефективне і оптимальне лікування для конкретного випадку. Однак, як показує практика, не завжди при виникненні перших сигналів про хвороби ми біжимо на прийом до лікаря, так як нам або не вистачає часу, або заспокоюючи себе тим, що це тимчасове явище і скоро біль пройде. Саме таке ставлення до здоров'я своїх зубів може викликати ускладнені варіанти поширених захворювань, таких як карієс і інфекції. І, якщо вчасно надана допомога могла б припинити їх розвиток на початкових стадіях, то запущені ситуації часто вражають весь зуб, добираючись до самого його кореня. У такій ситуації процес лікування вимагає особливо відповідального підходу, так як недостатнє очищення ділянок ураженого зуба і неправильне лікування його каналів можу викликати рецидив, що приводить до його повного пошкодження і подальшого видалення.

Лікування каналів зуба: ціна в місті Київ


Лікування каналів зуба — відповідальний, кропітка і дуже трудомісткий процес, який вимагає виключно професійного втручання з використанням сучасного обладнання. Раніше дана процедура була досить болючою, але сьогодні, коли лікування відбувається за допомогою висококласних апаратів і інструментів, а також нових технологій лікування, вона проходить досить комфортно і без явно вираженого болю.
Процедура по лікуванню кореневого каналу може знадобитися в тих випадках, коли в зв'язку з захворюванням, пошкодженням піддалася коренева частина зуб. Безумовно, найчастіше пошкоджується коронка зуба, і такі захворювання легко визначити самостійно. Якщо карієс торкнувся більш глибоких шарів зуба, при появі перших дискомфортних відчуттів, пацієнту варто терміново звертатися до лікаря, який зможе діагностувати захворювання і надати необхідне лікування, зокрема обробку, і обтурацию зубних каналів.  
Корінь зуба — це, по суті, його основна частина, яка знаходиться глибоко в яснах, розташувавшись в спеціальній воронці в щелепи — альвеолі. Всередині кореня, розташований кістковий канал, де розташована пульпа з судинами і нервами, ураження яких в першу чергу викликає стійкий пульсуючий больовий синдром. Інфекція, яка потрапила в кореневий канал, може переходити в околокорневой ділянки і пошкоджувати кісткову тканину біля основи зуба. Без своєчасного лікування зуб, швидше за все доведеться видалити, однак, якщо вчасно вдатися до лікарської допомоги і вилікувати кореневі канали, можна врятувати зуб.
Ендодонтичне лікування, або лікування каналу зуба, поєднує в собі кілька процедур, які в комплексі здатні усунути вогнища розвитку інфекції і допомогти тим самим врятувати зуб. Процес лікування складається з наступних етапів:
• Видалення пульпи;
• Очищення порожнини кореня зуба, дезінфекція кореневого каналу;
• Формування нових каналів зуба;
• Обтурація сформованих каналів;
• Реставрація верхніх шарів зуба, відновлення естетичного вигляду емалі.
Очищення кореневих каналів, як одна з найважливіших процедур для лікування кореня зуба, частіше за все відбувається з застосуванням механічних методів, які є досить неприємними. Європейський стоматологічний центр при відновленні каналів зуба використовує переважно лазерні технології, що забезпечує не тільки комфортність процедури та її безболісність, а й надає високий антибактеріальний ефект.
Європейський стоматологічний центр використовує в рамках процедури метод конденсації гутаперчі із застосуванням комп'ютерного контролю та високоточних лазерів. Лікування каналів зуба, ціна якого буде вельми доступною, здійснюється протягом короткого часу (приблизно 30 хвилин).

Лікування каналів зуба мудрості


Питання про те, чи варто видаляти зуби мудрості, або краще їх залишити, викликає безліч протиріч і суперечок у більшості пацієнтів і у самих стоматологів, зокрема. Однозначної відповіді на нього дати практично неможливо, так як кожна ситуація суто індивідуальна, однак проконсультувати про доцільність видалення зуба в тих чи інших випадках — одне із завдань, які часто стають перед сучасними стоматологами та зубними хірургами.
Зуб мудрості є самим «пізнім» елементом зубного ряду людини. Він розташований на 8-й позиції в зубному ряду і є третім корінним кутовим зубом (молярів), в середньому з'являються у людини у віці 16-25 років. Іноді навіть сама поява зуба вже супроводжується хворобливими відчуттями, а сам зуб виростає відразу з пошкодженими тканинами або кореневої частиною. Безумовно, в таких випадках найбільш оптимальним рішенням буде його видалення, однак, якщо такий зуб не заважає пацієнтові і не заподіює йому постійних незручностей, з видаленням можна почекати або скасувати його зовсім.

Чи потрібно видаляти зуб мудрості?


Іноді трапляються ситуації, коли зуб мудрості в силу несприятливого стану здоров'я, або втрати довколишнього жувального зуба, змушений виконувати ключову функцію при жуванні їжі і служити опорним механізмом для врегулювання навантажень на щелепи. Безумовно, в таких ситуаціях його видалення не тільки недоцільно, але ще й небезпечно для всього зубного ряду. І тоді, при виникненні захворювання зуба мудрості, він потребує професійного терапевтичному лікуванні та ураженні кореневої частини — в чищенні каналів і порожнин від відмерлих тканин.
Лікування каналів зуба мудрості проходить, в цілому, в такому ж порядку, що і лікування звичайного зуба, однак в силу особливостей структури кореневої частини зуба мудрості, можуть виникати деякі труднощі при лікуванні. В першу чергу на це впливає складне анатомічна будова кореневої системи — корінь зуба розгалужений і його закінчення розподіляються по досить великий області всередині ясна, що ускладнює процес очищення каналів, так як їх форма буде також вельми нестандартної.
Лікування кореневого каналу зуба мудрості — традиційно багатоетапний процес, який поєднує в собі кілька процедур. Процес лікування складається з:
· Видалення пульпи;
· Очищення порожнини кореня зуба, дезінфекція кореневого каналу;
· Формування кореневих каналів;
· Обтурації кореневих каналів зуба.
Очищення кореневих каналів, як одна з найважливіших процедур для лікування кореня зуба мудрості, відбувається за допомогою механічних та ручних маніпуляцій. Європейський стоматологічний центр, здійснюючи лікування кореневого каналу, використовує виключно сучасне обладнання та прогресивні методики, завдяки чому процес відбувається практично безболісно і дуже оперативно. Застосування сучасного європейського обладнання здатне забезпечити повну очистку кореневої порожнини зуба від бактерій і мікроорганізмів, а також обробляти навіть самі вузькі, включаючи викривлені канали в важкодоступних місцях.

Якщо ж в лікуванні кореневих каналів зуба мудрості немає ніякої підоснови з боку стоматологічної діяльності, і пацієнт приймає рішення видаляти його, лікар проводить процедуру, практично в точності відповідної процесу ліквідації звичайного молярного зуба. Процес ліквідації зуба мудрості досить трудомісткий і часто він може бути значно складніше, ніж процес видалення інших зубів. Найчастіше зуби-вісімки можуть володіти викривленими корінням, а також (в силу недостатньої кількості місця для їх нормального прорізування), вони можуть розташовуватися в неправильному положенні, що може помітно ускладнити процес видалення.
Європейський стоматологічний центр використовує в рамках процедури метод конденсації гутаперчі із застосуванням комп'ютерного контролю та високоточних лазерів. Лікування каналів зуба, ціна якого буде вельми доступною, здійснюється протягом короткого часу (приблизно 30 хвилин).

Лікування каналів «мертвого» зуба


Захворювання кореня зуба носить запальну природу, яка відноситься до зубних нервах в першу чергу. Саме тому, що в порожнині кореня розташована пульпа, де знаходяться нерви і судини, запальні процеси в кореневій частині зуба завжди супроводжуються гострим болем і дискомфортом. Лікування кореневих каналів зуба — найчастіше необхідний захід, який допоможе не тільки позбутися від потужного больового синдрому, але і дозволить врятувати зуб, залишивши за ним виконання його основної функції. Біль, яка з'явилася всередині зуба говорить про запалення пульпи і без своєчасного лікування тут не обійтися. В іншому випадку, якщо запустити запальний процес, захворювання може спричинити за собою пошкодження твердих тканин зуба, нагноєння і, як наслідок — процедура видалення всього зуба стане неминучою.
Найчастіше причиною для запалення пульпи і внутрішнього болю в зубі є карієс, який викликає ураження тканин в області коронки або кореня зуба. Якщо вчасно не почати професійне лікування, хвороботворні бактерії будуть поступово руйнувати емаль, поки не дійдуть до пульпи, після чого може виникнути потреба в її видаленні.
Видалення пульпи має на увазі видалення зубних нервів, в зв'язку з чим зуб стає фактично «мертвим», тобто не відчуває болю, не має чутливості, а просто виконує функцію жувального елемента зубного ряду. Лікування каналів мертвого зуба дещо відрізняється від звичної чистки кореневих каналів повністю здорових зубів.

Як лікувати канали «мертвого» зуба?


Лікування каналу кореня зуба, яке також називається ендодонтичним лікуванням, поєднує в собі кілька важливих процедур, які в комплексі здатні усунути вогнища розвитку інфекції і допомогти тим самим врятувати зуб. Що стосується обробки каналів так званих «мертвих» зубів, тобто зуби, які не мають всередині нервів і практично не реагують на зовнішні подразники, в цілому нагадує класичну процедуру, в рамках якої здійснюється препарування емалі, чистка від каріозних тканин (тканин, пошкоджених карієсом ), а також обтурація каналів в висвердлених порожнини. Однак для того, щоб зуб став умовно мертвим, необхідно видалити пульпу і омертвити всі присутні нерви. Після цього больовий синдром знизиться і незабаром пропаде повністю. Після того, як пульпа видалена, необхідно здійснити ряд «механічних» процедур, серед яких:
• Очищення порожнини кореня зуба і кожного каналу від каріозних областей за допомогою абразивного, лазерного або медикаментозного впливу, а найчастіше дана процедура проводиться комплексно.
• Повна дезинфекція кореневого каналу, яка запобіжить подальший розвиток хвороботворних бактерій і запалень м'яких тканин.
• Формування нових каналів зуба, в ході якого здійснюється їх фінішна зачистка і шліфування внутрішньої сторони каналів.
• Обтурація сформованих каналів: іноді здійснюється в два етапи, коли спочатку встановлюється тимчасова пломба, а після її демонтажу — постійна.
• Реставрація всього зуба, відновлення його естетичного вигляду — завершальний етап, який повністю блокує проникнення інфекції всередину зубів.
    Очищення кореневих каналів є безсумнівно однієї з найважливіших процедур для лікування кореневої частини зуба, в тому числі і «мертвого». Європейський стоматологічний центр при відновленні каналів зуба використовує переважно лазерні технології, що забезпечує не тільки комфортність процедури та її безболісність, але і забезпечує тривалий ефект від лікування. Ми застосовуємо високотехнологічні методики і це дозволяє нам гарантувати високий результат для наших клієнтів.