м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних

4 сторінка

Протезування зубів в складних випадках


Потреба в протезуванні зубів виникає у сучасного населення досить нерідко. На жаль, міцними здоровими зубами сьогодні похвалитися може далеко не кожна людина, і втрата зубів, абсолютно не є рідкістю. Найчастіше втрата зубів, або їх видалення в зв'язку з великим пошкодженням або зламами, відбувається через те, що зуби раніше не отримували належного догляду. Крім цього, їх втрата може виникати і в зв'язку з сильними травмами, в результаті яких зуб просто-напросто ламається. У будь-якому випадку, втрата навіть частини одного зуба — це серйозна проблема, яка не дозволить людині комфортно перебувати в суспільстві, тому потребує якнайшвидшого вирішення.
Справитися з проблемою відсутності зуба, безумовно, допоможе сучасна стоматологія, зокрема імплантологія. Протезування зубів зараз здійснюється максимально комфортно і безболісно, ​​особливо, якщо порівнювати нинішні процедури з тими, які надавалися лікарями більш десятиліття тому. Сьогодні питання відновлення втраченого зуба вирішується за все за кілька походів до стоматолога, а при установці імплантів і протезів використовуються новітні технології та методики, що дозволяють ліквідувати недолік не тільки максимально швидко, але ще і практично безболісно.

Складне протезування зубів в Києві


Як правило, сьогодні в столиці активно практикується впровадження новітніх технологій в усі галузі медицини, в тому числі і в стоматологію. Імплантологія та протезування, як самі стрімко розвиваються сфери, мають на увазі лікування за допомогою найсучаснішого обладнання, а також кращих матеріалів і високих професійних якостей фахівців.
Клініка Європейський стоматологічний центр, що надає послуги з висококласного протезування зубів, готова допомогти пацієнтам вирішити будь-яку стоматологічну задачу, незалежно від її складності. Фахівці здійснюють протезування зубів в складних випадках, при цьому домагаються практично ідеального ефекту. Ми готові здійснити протезування у випадках, коли спостерігається висока ступінь деформації щелеп, виникає необхідність нарощування кісткової тканини або присутні інші складні анатомічні умови. Крім цього, фахівцями ЕСЦ ретельно вивчаються складні умови протезування зубів з метою пошуку найбільш оптимальних варіантів лікування, зокрема, якщо мова йде про встановлення складних конструкцій або повних протезів, які замінюють весь зубний ряд і потребують особливо ретельного підходу до встановлення і міцному кріпленню. Стоматологи-протезисти відповідально ставляться до своєї роботи, тому пацієнт може отримати не тільки слушні рекомендації щодо лікування від фахівців, а й гарантії відмінного сервісу.
В якості одного з провідних представників в сфері зубного протезування в Україні, сьогодні Європейський стоматологічний центр демонструє сервіс на досить високому рівні, базуючись на суто інноваційних і високотехнологічних рішеннях. Клініка «ЕСЦ» є одним з лідерів на українському ринку медичних послуг в сфері стоматології та протезування, а також має статус єдиного офіційного представника німецької Асоціації оральних імплантологів (DGOI) на території країни. Висококласні послуги з лікування та відновлення зубів, які здійснюються з використанням сучасного обладнання і революційних методик, дозволяють здійснювати протезування високої складності, при цьому домагаючись найвищих результатів.

Протезування зубів металокераміка, ціни в Києві


Захворювання, пошкодження, і як наслідок втрата зубів — вкрай неприємне явище, яке є прямою перешкодою для комфортного існування сучасної людини. Безумовно, з яких-небудь причин втратити один або навіть кілька зубів — досить плачевна ситуація, однак на щастя, завдяки можливостям сучасної медицини і стоматології, вона перестала носити фатальних характер. Ще кілька десятиліть тому втрата одного або декількох зубів вимагала проходження хворобливих процедур, багатотижневої реабілітації та проблематичною установки протезів, які лише віддалено нагадували природний людський зуб. Завдяки динамічному розвитку сучасної стоматології та ортодонтії, кожному бажаючому наразі можуть собі дозволити можливість повністю замінити пошкоджені, відновити втрачені або естетично неприємні зуби, змінивши їх на рівні, красиві і міцні. Така перспектива відкриває перед пацієнтами кваліфікованих стоматологічних клінік абсолютно нові перспективи володіти ідеальною посмішкою, незалежно від віку, стану зубів і вроджених або придбаних патологій.

Протезування зубів в Україні


Сьогодні в нашій країні сфера імплантології, зокрема протезування зубів є однією з найбільш затребуваних на ринку стоматологічних послуг. Можливість максимально швидко і безболісно відновити втрачений зуб, або ж придбати рівний зубний ряд без пробілів користується широким попитом серед сучасних пацієнтів. Таким чином, стоматологи, що володіють необхідною кваліфікацією, а також базою знань, здатні буквально створити диво з посмішкою пацієнта. Поінформованість в сучасних тенденціях, застосування виключно елітних матеріалів і прогресивного обладнання допомагають забезпечити максимально високий результат.
Протезування зубів — процес, в ході якого здійснюється установка імітації здорового зуба за допомогою його штучного аналога — протеза. Протезування зубів має на увазі як можливість відновити один зуб на місці втраченого, так і перспективу відновити цілий зубний ряд в тих випадках, коли у пацієнта зуби повністю або хоча б по більшій мірі відсутні. За допомогою протезування, яке виконується кваліфікованими фахівцями із застосуванням висококласних елітних матеріалів і обладнання преміум-сегмента, кожна сучасна людина отримує можливість не тільки придбати естетично привабливий вигляд, але і в повному масштабі відновити всі функції зубощелепної системи.
Найчастіше в Україні використовується техніка незнімного протезування, коли проводиться заміна одного зуба, або декількох зубів почергово. Протез складається з декількох деталей, які поєднуються в єдину конструкцію і дозволяють повністю відтворити природний зуб людини. По суті протезом можна називати комплекс імпланта і коронки, тобто металевого стержня, який впроваджується в щелепних кісток разом з штучним аналогом видимої частини зуба.
Сучасними стоматологами застосовуються різні матеріали для виготовлення коронок і протезів, і одним з найбільш часто вживаним є металокераміка. Протезування зубів з металокерамічними складовими дозволяє забезпечити не тільки високу ступінь довгостроковості процедури, але і надати штучному зубу максимально природний вигляд.
Така послуга, як протезування зубів матеріалом металокераміка в місті Київ вважається ідеальним по співвідношенню «ціна / якість». Металокерамічні протези красиво виглядають, довго носяться і відрізняються високою міцністю. Вони практично не деформуються з часом під впливом постійних навантажень, а також не вимагають особливо ретельного догляду.
Окремим моментом, який відрізняє протезування зубів (металокераміка) в місті Київ є ціни на послугу. Металокерамічні коронки не є дорогими, а процес їх установки налагоджений роками і серед стоматологів і протезистів нашої клініки виведений на рівень автоматизму.
Європейський стоматологічний центр, який протягом останнього десятиліття активно розвиває інноваційну діяльність в сфері імплантології та протезування зубів, гарантує індивідуальний підхід до кожної ситуації і вибір найбільш оптимального способу лікування для всіх пацієнтів. Ми використовуємо металокерамічні коронки в тих випадках, коли вони є стовідсотково правильним рішенням, застосовуючи при цьому новітнє обладнання, а також деталі від провідного німецького виробника, компанії VITA. Фахівцям, що працюють в нашій клініці, вдається досягти практично невідмітного результату від природних зубів, тому ЕСЦ завжди гарантує високий результат своїм клієнтам.

Протезування зубів в Україні


Про те, наскільки важливо своєчасно піклуватися про стан зубів, знають навіть діти. Дорослі ж в більшості випадків намагаються ретельно дбати про здоров'я зубів, постійно приділяючи увагу їх станом. Як і будь-який компонент нашого організму, зуби мають властивість з часом втрачати свою колишню красу, так як постійно піддаються різним захворюванням. Також, разом з тим, спосіб життя багатьох сучасних людей дуже негативно впливає на здоров'я ротової порожнини, викликаючи такі захворювання, як пародонтоз, карієс, пульпіт, зубний камінь і інші. У більшості випадків хворий зуб піддається кваліфікованому лікуванню, проте, все ж, існують ситуації, коли пошкоджений зуб доводиться видаляти.
Втрата зубів, незважаючи на походження, будь то хірургічне видалення або втрата в зв'язку з травмою або іншою ситуацією, завжди є проблемою, яка несе безліч незручностей. Сьогодні ризик залишитися надовго без зубів не має під собою реального підґрунтя, адже сучасна стоматологія дозволяє вирішити великий перелік проблем, пов'язаних зі здоров'ям ротової порожнини. На допомогу прийде сучасна технологія протезування зубів за допомогою імплантантів, коронок або цільних протезів.

Протезування зубів на Україні: різновиди


Установка зубних протезів — процес, завдяки якому бажаючий може знайти бездоганну посмішку і відновити прямі функції зубощелепного комплексу. Однак для того, щоб більш детально розібратися зі специфікою процедури і визначити для себе максимально виграшний варіант, варто ознайомитися з типами і особливостями протезування.
Отже, протезування зубів (Україна) найбільш часто зустрічається в наступних варіаціях:
· Установка знімних протезів;
· Незнімне зубне протезування.
Відштовхуючись від назв, процес протезування першого типу здійснюється за допомогою конструкцій, які можна повністю або хоча б частково знімати, даючи щелеп відпочити від сторонньої навантаження. Незнімні протези стабільно знаходяться в щелепи і максимально відтворюють природне будова зуба.
Знімні протези в Європейському стоматологічному центрі — це нейлонові конструкції, які створюють мінімальне навантаження на щелепи і не травмують тканини ротової порожнини. Що стосується незнімних протезів, то найчастіше вони базуються на стандартній конструкції: імплантатах і коронках. Також існують містки та інші варіанти протезування. Відновлення втрачених зубів за допомогою установки коронок — популярний спосіб повернути цілісність зубного ряду, а використовуючи при цьому якісні та міцні матеріали, можна досягти практично ідеального результату.
Клініка «Європейський стоматологічний центр» на сьогодні є заслуженим лідером в області імплантації та протезування зубів на українському ринку стоматологічних послуг. Фахівці нашої клініки володіють необхідними професійними знаннями, що дозволяють здійснювати процес установки протезів з урахуванням всіх найсучасніших тенденцій і методик. Часті стажування за кордоном, а також закупівля матеріалів та обладнання у найкращих світових виробників дозволяють надавати сервіс виключно високої якості.

Ціни на протезування зубів в Україні


Здоров'я зубів і ротової порожнини є одним з основних факторів, що впливають на загальний стан організму людини на той чи інший момент. Ні для кого не секрет, що проблеми, пов'язані зі здоров'ям зубів і ротової порожнини виникають у сучасного населення досить часто, і до того ж, приносять масу незручностей і дискомфорту. Стан зубів впливає на фізичне та естетичний стан людини, тому про здоров'я ротової порожнини необхідно піклуватися своєчасно, вдаючись при необхідності до вельми кардинальних заходів.
Безсумнівно, як будь-який інший орган, зуби мають властивість «зношуватися», втрачаючи з часом не тільки природну білизну і силу, але ще і піддаватися негативним впливам навколишнього середовища, шкідливих звичок або різних патологій. В даний час, коли сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед, в тому числі і в Україні, проблеми, пов'язані зі станом зубів мають безліч якісних і ефективних рішень, що дозволить кожному бажаючому надовго зберегти сліпучу посмішку і здоров'я ротової порожнини.
В даний час одним з безперечних лідерів на українському ринку стоматологічних послуг визнаний Європейський стоматологічний центр, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в Україні. Наша клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі в сфері протезування. Передові технічні та кваліфіковані кадрові ресурси забезпечують роботу клініки на високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг.

Протезування зубів


Безумовно, практично кожна сучасна людина час від часу стикається з такими проблемами, як захворювання зубів або ротової порожнини. І незважаючи на те, що своєчасне звернення до стоматолога в більшості випадків допомагає вирішити проблему з найменшими витратами для пацієнта, а регулярні профілактичні візити до дантиста можуть запобігти виникненню захворювань і ускладнень, іноді все ж виникає гостра необхідність кардинального лікарського втручання.
Фахівці, які працюють в Європейському стоматологічному центрі, мають величезну базою навичок, знань і цінним досвідом, що дозволяє їм ефективно справлятися з реставрацією та лікуванням зубів без ризику їх видалення, однак все ж існують ситуації, коли зуб врятувати практично неможливо. Видалення хворого зуба може стати неминучою мірою в процесі лікування, у зв'язку з чим виникає необхідність його якнайшвидшого відновлення за допомогою протеза.
Протезування зубів — це процес установки імітації здорового зуба за допомогою його штучного аналога — протеза. Протезування зубів має на увазі як установку одного зуба на місці втраченого, або відновлення цілого зубного ряду. За допомогою протезування, яке виконується кваліфікованими фахівцями із застосуванням виключно висококласних матеріалів і обладнання преміум-сегмента, пацієнт отримує можливість не тільки придбати естетично привабливий вигляд, але і в повному масштабі відновити всі функції зубощелепної системи в комплексі, які не можуть здійснюватися без одного або декількох зубів.
Протезування зубів і ціни (Україна) залежать від складності конкретного випадку, проте кваліфікована консультація і попередній огляд у наших фахівців допоможуть потенційному пацієнтові знайти більш чітку картину.
Установка зубних протезів — процес, завдяки якому бажаючий може знайти бездоганну посмішку, штучне походження якої буде абсолютно непомітно неозброєним оком. Зубні протези можуть бути наступних видів:
· Адгезивні мостовидні протези. Протези даного типу застосовуються для одиночного протезування. Можливість установки на увазі наявність по обидва боки від дефекту повністю здорових зубів, які послужать опорою для протеза. Мостовидной протезування зубів — ціна (Україна) буде абсолютно невисокою, однак вона прямо залежить від якості самого протеза.
· Металокераміка в протезуванні зубів — мабуть, найпоширеніший і перевірений часом спосіб.
· Суцільнокерамічні протези практично в точності відтворюють зовнішній вигляд природного зуба, а матеріал, з якого вони виготовляються, не є чужим для нашого організму. Незважаючи на порівняно доступну вартість, відмінно поєднує в собі довговічність і естетичну функцію.
· ПІК-полімерні зубні протези. Найсучасніший вид незнімного протезування, максимально біосумісний, легкий і надійний вид протезування.
· Нейлонові зубні протези. Протези даного типу досить м'які, відмінно приживаються і відрізняються високою міцністю. Створені з гіпоалергенних полімерів з непомітними кріпленнями.

Ціни на протезування зубів в Україні


Безумовно, можливість повністю видалити і замінити пошкоджені зуби відкриває перед пацієнтами абсолютно нові, приємні можливості. А з огляду на рівень розвитку сучасного протезування, завдяки чому фахівцям вдається досягти практично невідмітного результату від природних зубів, послуга установки протезів користується широким попитом. Це, в свою чергу, пояснює популярність і затребуваність Європейського стоматологічного центру як в Україні, так і далеко за кордоном. Протезування зубів, ціни в Україні на значно нижчий, ніж в більшості країн Європи, дозволить кожному бажаючому позбутися хворих, серйозно пошкоджених або критично нерівних зубів і знайти сліпучу посмішку, при цьому відчувши на собі всі переваги сучасного європейського сервісу.
Ціни на протезування зубів в Україні залежать від багатьох чинників, зокрема, від виду обраного протеза і матеріалу коронки. На вартість також буде впливати метод протезування. Як відомо, в даний час стоматологами практикується знімне і незнімне протезування, при чому кожен з цих методів має ряд технік виконання.
Європейський стоматологічний центр має багатий досвід в сфері протезування зубів, який налічує багато років. Наші фахівці готові підібрати індивідуальний спосіб вирішення кожної проблеми, а також здійснити процедуру максимально оперативно і безболісно. Високий рівень професіоналізму фахівців дозволяє забезпечити малотравматичної і здійснити всі маніпуляції з мінімальним ризиком сильної кровотечі, що, в свою чергу, дозволяє зробити процес установки протеза, а також післяопераційну реабілітацію максимально комфортною. Крім цього, ми ретельно контролюємо кожен крок на етапі протезування, гарантуючи мінімізацію ризику виникнення ускладнень. Співробітники нашої клініки можуть здійснити всю процедуру підготовки і безпосередньо установки протеза максимально оперативно, а також виправити помилки попередніх зубних майстрів (при необхідності). У кабінетах наших лікарів пацієнти можуть зняти раніше встановлені коронки і замінити їх на більш якісні, встановити тимчасовий протез, а також підібрати найбільш підходящий варіант заміни втраченого зуба серед запропонованого каталогом клініки «ЕСЦ» вибору протезів.
Звернувшись за допомогою до Європейського стоматологічний центр, Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію щодо оптимальних протезів конкретно для Вашої ситуації. Сучасне обладнання і тільки якісні витратні матеріали дозволять досягти максимально високого результату за короткий термін, а використання найпрогресивніших технологій вигідно виділяє нашу клініку серед інших представників стоматологічних послуг в Києві.

Ціни на протезування зубів в Києві


Зуби — один з найпомітніших елементів людського тіла і турбота про їх здоров'я — обов'язкова вимога, що постала перед кожним сучасною людиною. Крім естетичної функції, зуби також впливають на наше здоров'я. Стан зубів і здоров'я ротової порожнини людини безпосередньо впливають на його самопочуття і функціонування всього організму. Особливо це стосується роботи шлунково-кишкового тракту, оскільки в зв'язку з неправильною навантаженням, розподіляються при жуванні, в першу чергу страждає травна система. Ні для кого не секрет, що навіть несуттєві збої в її роботі можуть негативно вплинути на загальний стан усього організму і принести людині дискомфорт і погіршити його самопочуття.
Всім відомо, наскільки важливо своєчасно піклуватися про стан зубів, однак, як і будь-який інший елемент нашого організму, зуби також мають властивість зношуватися і піддаватися різним захворюванням. Додатково до всього спосіб життя багатьох сучасних людей також негативно впливає на здоров'я ротової порожнини, викликаючи такі захворювання, як пародонтоз, карієс, пульпіт, зубний камінь і інші. У більшості випадків хворий зуб піддається кваліфікованому лікуванню, проте, все ж, існують ситуації, коли пошкоджений зуб необхідно видалити.
Зрозуміло, відсутність одного або декількох зубів через їх захворювання або втрата з інших причин приносить помітний дискомфорт. Позбутися від цієї проблеми і повернути собі колишню усмішку сьогодні — абсолютно реальне завдання, з вирішенням якої допоможе впоратися кваліфікований стоматолог-протезист.

Що таке протезування зубів?


Заміна зубів штучними протезами — багатоетапний процес, який допомагає відновити зубний ряд шляхом заміщення, втраченого або частково видаленого зуба штучним протезом. В рамках протезування на місці відсутності зуба за допомогою специфічних конструкцій і спеціальних кріплень встановлюється штучний аналог зуба, створений з гіпоалергенних, біосумісних матеріалів, який допомагає відновити коректну жувальну функцію і запобігти викривлення прикусу і інші негативні наслідки порушення структури зубного ряду.
Протезування зубів може здійснюватися як частково, так і повністю, при чому і по відношенню до самого зуба, і по відношенню до всієї щелепи. Отже, протезування може позначати установку частини зуба, яка кріпиться на місце видаленого його ділянки до здорової частини; повністю всього зуба, який був раніше видалений; відновлення цілого зубного ряду за допомогою установки окремих протезів на місце кожного зуба або повного протеза щелепи. За допомогою протезування, яке виконується кваліфікованими фахівцями із застосуванням виключно висококласних матеріалів і обладнання преміум-категорії, пацієнт отримує можливість не тільки придбати естетично привабливий вигляд за допомогою білосніжної усмішки, але і в повному масштабі відновити всі функції зубощелепної системи в комплексі, які не можуть здійснюватися повноцінно без одного або декількох зубів.
Протезування зубів в місті Київ, ціна на яке залежить від багатьох показників і чинників, стане виграшним рішенням для тих, хто страждає від захворювань або травм в області ротової порожнини. Висококваліфікована консультація і попередній огляд у наших фахівців допоможуть потенційному пацієнтові знайти більш чітку картину щодо вартості процедури і оптимального вибору матеріалів для індивідуального випадку.

Види протезування


Установка зубних протезів — процес, завдяки якому бажаючий може знайти бездоганну посмішку і відновити прямі функції зубощелепного комплексу. Однак для того, щоб більш детально розібратися зі специфікою процедури і визначити для себе максимально виграшний варіант, варто ознайомитися з видами протезування.
Отже, протезування зубів (ціни в місті Київ вказані у відповідному розділі нашого сайту) зустрічається наступних видів:
· Знімне;
· Незнімне.
Виходячи з назв, протезування першого типу здійснюється за допомогою конструкцій, які можна частково або повністю знімати. В Європейському стоматологічному центрі знімне протезування здійснюється нейлоновими протезами. Нейлон — гіпоалергенний дуже біосумісний матеріал. Він досить еластичний, в зв'язку з чим виключається травма слизової порожнини рота на яку він спирається.
Що стосується незнімних протезів, в даному випадку мова йде про звичні для багатьох коронках і мостовидних протезах. Ціни на протезування зубів в Києві за допомогою установки коронок, безпосередньо залежать від матеріалу її виготовлення і структури. Незнімне протезування зубів в Європейському стоматологічному центрі здійснюється наступними способами:
· Протезування з допомогою коронок: металокерамічних, виготовлених з діоксиду цирконію або ПІК-полімеру.
· Мостовідний протез, що застосовується в разі, коли втрачено відразу кілька зубів підряд. Серед мостовидних протезів зустрічаються: адгезивні конструкції, мости з опорою на власні зуби і з опорою на імпланти.
Часткове і повне протезування зубів в Києві на увазі ціни, які знаходяться на досить доступному рівні, завдяки чому кожен бажаючий може швидко позбутися від вад зубних рядів. Європейський стоматологічний центр є безсумнівним лідером в області протезування зубів на території України, тому отримати послугу найвищої якості в столиці пацієнти можуть навіть зі складними анатомічними порушеннями.